Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla abonentów "N" bez premium jest szansa ugrać U+6C = 59 ?

Mam złożone wypowiedzenie, konsul twierdzi (nawet po rozmowie z przełożonym) że nie ma takiej opcji bo nie miałem premium.

Dodam że obecnie płace 49,9 +History HD. Idę w zaparte i czekam do końca umowy :D Jest sens ? Czy ktoś miał podobna sytuacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@n1joker. Przy tak niskim abonamencie raczej nie dostanie drugiego deka za free. Możesz jedynie powalczyć o zmniejszenie czynszu za Philipa,bo nie jest wart 20 zł. Inne rozwiązanie,zdajesz Philipa i kupujesz na wolnym rynku jakiś tani tuner z czytnikiem pod nc+ ;)

 

dzięki za odpowiedź.

Podpisałem aneks na 12 miesięcy, dostałem Silver+, pakiet 6C+, MR, 3xHBO za 64zł. Do tego dzierżawa dwóch dekoderów PVR z HDD, pierwszy gratis ale za drugi 20zł/m-c.

Czyli łącznie z dekoderami mam 84zł przez cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla abonentów "N" bez premium jest szansa ugrać U+6C = 59 ?

Mam złożone wypowiedzenie, konsul twierdzi (nawet po rozmowie z przełożonym) że nie ma takiej opcji bo nie miałem premium.

Dodam że obecnie płace 49,9 +History HD. Idę w zaparte i czekam do końca umowy :D Jest sens ? Czy ktoś miał podobna sytuacje??

 

Ja dostalem ale za 69 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś powalczyć o u+. Ale jak ci pasuje to ok ;)

 

Mogłem, ale widzę że max do ugrania było to samo za 59zł, nie chciało mi się walczyć już o tego piątaka. Tym bardziej że to HBO wywalczyłem na cały okres umowy a drugi dek dałem tacie, siedzi sobie chłopaczyna na emeryturze, gapi się w ten telewizor to przynajmniej on się z tego HBO ucieszył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzwoniłem do NC+ w pewnej sprawie i z ciekawości zapytałem się o aneks do umowy......

pytam się czy go przed końcem umowy kwiecień 2014 dostane a pani na to: "do końca roku na pewno mi przyjdzie"

śmiech na sali........ :lol2::lol2:

ps. Migracja 29 kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja jest dziwna.

 

Umowa konczy sie 30.10.2013. wypowiedzenie wyslane 01.09.2013 ze skutkiem na 30.10.2013.

 

Na kolejny dzień dzwoni koleś z DUK NC+ i proponuje mi Platinum za 89 pln. Informuje go że interesuje mnie pakiet Universe+ z pakietem 6xC+ (bez MR i innych) - pakiet jaki dostało ostatnio sporo osób.

 

Gośc mówi że jest to Platinum za 89pln - mówie że nie interesuje mnie to. Rzucił Dziękuję i rozłączył się.

 

Napisałem do nich maila że chcę pakiet Universe + 6xC+ za 59 pln - tylko w takim przypadku moge zostać w NC+ - inaczej wypowiedzenie wejdzie w życie i żegnaj NC+.

 

Konsultantka wysłała mi ofertę na Universe + za 59zł + pakiet platinum (czyli 6xC+)+ za 0zł - wszystko na 12 m-cy. Na infolini nic takiego mi nie proponuja.

 

Pytanie: mam numer zgloszenia i numer ofery od konsultantki - co zrobic aby ta oferta weszla w zycie? mailowac dalej czy jakos sie z ta baba skontaktowac? Złgupiałem już z tą TV.

 

pzdr

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja jest dziwna.

 

Umowa konczy sie 30.10.2013. wypowiedzenie wyslane 01.09.2013 ze skutkiem na 30.10.2013.

 

Na kolejny dzień dzwoni koleś z DUK NC+ i proponuje mi Platinum za 89 pln. Informuje go że interesuje mnie pakiet Universe+ z pakietem 6xC+ (bez MR i innych) - pakiet jaki dostało ostatnio sporo osób.

 

Gośc mówi że jest to Platinum za 89pln - mówie że nie interesuje mnie to. Rzucił Dziękuję i rozłączył się.

 

Napisałem do nich maila że chcę pakiet Universe + 6xC+ za 59 pln - tylko w takim przypadku moge zostać w NC+ - inaczej wypowiedzenie wejdzie w życie i żegnaj NC+.

 

Konsultantka wysłała mi ofertę na Universe + za 59zł + pakiet platinum (czyli 6xC+)+ za 0zł - wszystko na 12 m-cy. Na infolini nic takiego mi nie proponuja.

 

Pytanie: mam numer zgloszenia i numer ofery od konsultantki - co zrobic aby ta oferta weszla w zycie? mailowac dalej czy jakos sie z ta baba skontaktowac? Złgupiałem już z tą TV.

 

pzdr

Konrad

 

A napisz proszę gdzie im maila wysłałeś i później jak się rozwiązała sytuacja; telefonicznie mi też nic ciekawego nie proponują to chętnie bym im takiego maila wysłał, może uda się pozostać z C+ ;)

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam w n WPT za 48 zł, umowa kończy się 30.09, wypowiedzenie wysłane kilka miesięcy temu. Dzwonili kilka razy. Najlepsze co ostatnio oferowali za wycofanie wypowiedzenia, to pakiet universe+, umowa na 12 m-cy, 49 zł/m-c, dodatkowo pakiety filmbox i cinemax na 6 m-cy gratis.

Jest możliwość, aby zamiast tych gratisów dali HBO na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...