Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślałem :) Aktualnie posiadam dekoder Sagema za 0zł, mogę go wymienić na jakiś inny ? Który możecie polecić, ważne że by był za 0zł :D ircios widzę, że masz Pace...a nie ma go na stronie w ofercie ...

Nie ma go w ofercie nc+ bo to dekoder cyfry, ale w APS-ie możesz wymienic na pace

 

Zostają usunięte TCM, CN, CNN

Ja migrowałem pod koniec kwietnia i te kanały mam wyłaczone od tamtego momentu oraz Uczciwy inaczej konsultant do dnia dzisiejszego nie przysłal aneksu przedłużeniowego

Bo tych kanałów nie ma w ofercie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We środę zmigrowałem oficjalnie do nc+. Wybrałem pakiet All Inclusive+ w cenie 179zł miesięcznie + 10zł za wynajem dekodera mediaBOX+. Razem 189zł mies. z umową na 18 miesięcy. Dekoder i umowa przyszły w piątek. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Cyfra+ mnie nigdy jeszcze nie rozczarowała, mam nadzieję że tak samo będzie z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We środę zmigrowałem oficjalnie do nc+. Wybrałem pakiet All Inclusive+ w cenie 179zł miesięcznie + 10zł za wynajem dekodera mediaBOX+. Razem 189zł mies. z umową na 18 miesięcy. Dekoder i umowa przyszły w piątek. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Cyfra+ mnie nigdy jeszcze nie rozczarowała, mam nadzieję że tak samo będzie z nc+.

No i wszystko się zgadza, Ty jesteś zadowolony, zadowoleni są w NC+ bo mają "typowego" Klienta na którym zarabiają najwięcej, zadowolony jest konsultant, który Ci to sprzedał (dostał największą z możliwych prowizji, nie musiał używać kolejnych poziomów negocjacyjnych i obniżać swojego zysku) i na na końcu łańcucha zadowolonych jesteśmy my. Dzięki takim jak Ty możemy dostać to samo w cenie o połowę niższej, dziękujemy że się dokładasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was prośbę o informację.

Umowa kończy mi się w lipcu - wypowiedzenie wysłane.

Mam teraz CANAL+ SUPERPREM.HD ( bez filmboxów i cinemaxów i multiroomu) za 108 zł (philips PVR za 0 zł)

 

Chcę dokładnie to samo - jak to zestawić teraz przy migracji żeby było najkorzystniej no i jaką kwotę można uzyskać przy dobrych negocjacjach.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
We środę zmigrowałem oficjalnie do nc+. Wybrałem pakiet All Inclusive+ w cenie 179zł miesięcznie + 10zł za wynajem dekodera mediaBOX+. Razem 189zł mies. z umową na 18 miesięcy. Dekoder i umowa przyszły w piątek. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Cyfra+ mnie nigdy jeszcze nie rozczarowała, mam nadzieję że tak samo będzie z nc+.

Jak kogoś stać na takie rachunki to czemu nie.... :D

ps.swoją drogą nie przypominam sobie aby ktoś na tym forum cieszył się z rachunku 189 pln(co miesięc)....widać że społeczeństwo się bogaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do Was prośbę o informację.

Umowa kończy mi się w lipcu - wypowiedzenie wysłane.

Mam teraz CANAL+ SUPERPREM.HD ( bez filmboxów i cinemaxów i multiroomu) za 108 zł (philips PVR za 0 zł)

 

Chcę dokładnie to samo - jak to zestawić teraz przy migracji żeby było najkorzystniej no i jaką kwotę można uzyskać przy dobrych negocjacjach.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Najkorzystniej universe+ z paczka 6xc+(49-59zł) i do tego HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...