Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Do dekoderów ADB, karty Cameleon skutecznie włożyć nie sposób.

 

To znaczy włożyć można, tyle że to tak samo bez sensu, jak mariaż psa z kotem. :)

 

ps.

W ITI istnieją obok siebie trzy rodzaje MR, ale tylko MR po Cyfrze+, jest najmniej kłopotliwy, więc w sumie daje największe możliwości. Szkoda, że nie wiesz, jak ITI oficjalnie ten MR nazywa .

 

@wilos, daj już spokój z tą napastliwością, bo dekodery typu pace, sagem, to pogrobowce Cyfry+ i długiego żywota w ITI im nie prorokuję. Tak, jak mówiłem wcześniej, w ITI istnieją trzy formy świadczenia usługi MR i MR na dwóch kartach Cameleon, to tylko jedna z nich.

Zresztą długo toto pewnie też nie pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie jestem na etapie wypowiedzenia umowy z C+ i zbieram cenne informacje z waszych doświadczeń.

 

Potwierdzam informację, że wypowiedzenia (abonenci C+) nie trzeba wysyłać tylko wystarczy je złożyć w PSiOK.

 

Wczoraj z ciekawości wykonałem telefon do DUK (wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca czerwca, C+ Optimum HD MR) i bez rewelacji, Platinum +MR za 99zł plus 20zł za najem drugiego dekodera.

Czekam co dalej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brednie to ty piszesz, i nie obrażaj mnie. najpierw przeczytaj jaki dekoder będzie miał...... ale tego nie doczytałeś :lol2:

i pewnie jesteś taki sprytny,że na box+ cameleona uruchomisz.....

Chyba nie masz racji :) Ja mam multiroom z cameleonami oraz dekoder Box+ dziwne nie? Ale tak oni teraz nazywają dekodery Sagemcom po Cyfrze+ :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

właśnie jestem na etapie wypowiedzenia umowy z C+ i zbieram cenne informacje z waszych doświadczeń.

 

Potwierdzam informację, że wypowiedzenia (abonenci C+) nie trzeba wysyłać tylko wystarczy je złożyć w PSiOK.

 

Wczoraj z ciekawości wykonałem telefon do DUK (wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca czerwca, C+ Optimum HD MR) i bez rewelacji, Platinum +MR za 99zł plus 20zł za najem drugiego dekodera.

Czekam co dalej ...

walcz o wiele niższą cenę i nie dzwoń do nich, niech sami dzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem 21 marca (napaleniec , niemyślący cep ze mnie ja wiem ! ) na na platyne + hbo za 129 złociszy..

Po czasie, została włączona możliwość powrotu do starej oferty, którą miałem N pakiet filmowy plus hbo i cinemax za 99 zł

Nawet listownie dostałem takie zapewnienie,że jest opcja przejścia na starą ofertę. O powrót do Nki prosiłem się 2 miesiące.

Dziś po kilku krotnym dzwonieniu i pisaniu wiadomości dostałem telefon od NC+. Bla bla to i tamto, i gość powiedział,że mogę wrócić do starej umowy,ale też przedstawił mi nową,

Zmodyfikowany pakiet GOLD ( 6 c + , hbo i fimbox ) za 89 zł na 12 miesięcy .

Przyjąłem tą ofertę gdyż jest korzystniejsza nawet od tej starej poprzedniej. Dodatkowo dostanę zwrot , wyrównanie za wyższe rachunki marzec i kwiecień.

Na końcu przeprosiny z powodu tak wydłużonego procesu powrotu / zmodyfikowania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

122947879 - duk dla abonenta byłej n-ki

223104565 - duk dla abonenta byłej C+

Dzwoniłem na rzekomo podany Duk C+. Niestety, ale zgłasza się infolinia sprzedaży, więc jest to błędny numer. Tak, na 100% wklepałem prawidłowy numer i dwukrotnie zgłosiła się sprzedaż. :)

 

 

zadzwoń na ten 22 310 45 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na wypowiedzeniu N-ki. Umowa do 30-06-2013. Mam teraz pakiet za 59 zł. + History HD za chyba 1,23.

Czy jest możliwość uzyskania pakietu Universe+ + 6xC+ oraz wymiana dekodera na ten z 500 GB dyskiem? Czy jest tylko jeden taki dekoder czy może są różne modele. Jeśli tak to który polecacie. Mój obecny (w dzierżawie) się zawiesza, gubi sygnał (jakość) więc wymienić go muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na wypowiedzeniu N-ki. Umowa do 30-06-2013. Mam teraz pakiet za 59 zł. + History HD za chyba 1,23.

Czy jest możliwość uzyskania pakietu Universe+ + 6xC+ oraz wymiana dekodera na ten z 500 GB dyskiem? Czy jest tylko jeden taki dekoder czy może są różne modele. Jeśli tak to który polecacie. Mój obecny (w dzierżawie) się zawiesza, gubi sygnał (jakość) więc wymienić go muszę.

 

Nie napisałeś jaki masz pakiet za te 59zł - a to ważne ! Co do dekodera to też nie napisałeś jaki masz ! Jeśli się zawiesza i gubi sygnał to reklamuj go w punkcie - ja też tak kiedyś miałem i wymienili mi bez problemu na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś wyłączyli N-ke? Podobno termin był do 31 maja, a mi nadal kanały świecą, może jeszcze będą świecić do 14 czerwca do kiedy mam termin oddania dekodera? Fajnie byłoby :D Kiedyś w Cyfrze (czerwiec 2012 rok) wyłączyli ma 2 dzień, a tu o wiele dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...