Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś żart i kpina!

Miał być Universe z paczką c+ (wszystkie 6 kanałów) do tego HBO na pół roku.... i MR z turbodekoderem za 5zł miesięcznie...

Czekam od 15.04 na nowe dekodery i co się okazuje? Turbo nie będzie, muszę dopłacać 10zł miesięcznie i wtedy wyślą mediaboxa, HBO nie mam, a także nie mam żadnych z kanałów C+. Po prostu jaja, pani była taka miła jak mnie kusiła na przejście do nc a okazało się że była zwykłą kłamczuchą bo mam czysty pakiet Universe, mimo że wcześniej miałem kanały npremium.... Leci wypowiedzenie, reklamacja i żegnam "cudowną" platformę. Oszuści i tyle

 

Trzeba było poprosić o potwierdzenie oferty na meila. A tak jajca sobie robią z abonentów. Jedni mają a drudzy nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona na warunkach:-

-UNIVERSE +

-paczka C+

-HBO (6 miesięcy)

-umowa 12 miesięcy (chciałem na 18, ale wtedy nie dostanie się HBO)

-abonament 49zł (najpierw było 59zł ale bez żądnego problemu 10zł zjechał, zero targowania)

umowa obowiązywać będzie do końca maja 2014, wszystkie kanały gwarantowane, miesięczny okres wypowiedzenia, maj 2013 za free

sam zadzwoniłem, wypowiedzenie złożone, rozmowa nagrana(żeby mnie nie przekręcili :wink: )

w sumie trzeba dam im jeszcze szanse :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona na warunkach:-

-UNIVERSE +

-paczka C+

-HBO (6 miesięcy)

-umowa 12 miesięcy (chciałem na 18, ale wtedy nie dostanie się HBO)

-abonament 49zł (najpierw było 59zł ale bez żądnego problemu 10zł zjechał, zero targowania)

umowa obowiązywać będzie do końca maja 2014, wszystkie kanały gwarantowane, miesięczny okres wypowiedzenia, maj 2013 za free

sam zadzwoniłem, wypowiedzenie złożone, rozmowa nagrana(żeby mnie nie przekręcili :wink: )

w sumie trzeba dam im jeszcze szanse :smile:

 

Na jaki numer dzwoniłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona na warunkach:-

-UNIVERSE +

-paczka C+

-HBO (6 miesięcy)

-umowa 12 miesięcy (chciałem na 18, ale wtedy nie dostanie się HBO)

-abonament 49zł (najpierw było 59zł ale bez żądnego problemu 10zł zjechał, zero targowania)

umowa obowiązywać będzie do końca maja 2014, wszystkie kanały gwarantowane, miesięczny okres wypowiedzenia, maj 2013 za free

sam zadzwoniłem, wypowiedzenie złożone, rozmowa nagrana(żeby mnie nie przekręcili :wink: )

w sumie trzeba dam im jeszcze szanse :smile:

Za ile bedziesz mial to aktywowane ? 48h ?

U mnie Silver+6Cplus+HBO(6m)+MRS za 79PLN na 12 m-cy. Czekam na aktywacje tego pakietu juz dwa dni i [beep]a........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona na warunkach:-

-UNIVERSE +

-paczka C+

-HBO (6 miesięcy)

-umowa 12 miesięcy (chciałem na 18, ale wtedy nie dostanie się HBO)

-abonament 49zł (najpierw było 59zł ale bez żądnego problemu 10zł zjechał, zero targowania)

umowa obowiązywać będzie do końca maja 2014, wszystkie kanały gwarantowane, miesięczny okres wypowiedzenia, maj 2013 za free

sam zadzwoniłem, wypowiedzenie złożone, rozmowa nagrana(żeby mnie nie przekręcili :wink: )

w sumie trzeba dam im jeszcze szanse :smile:

Z jakiej platformy przechodziłeś, jaki miałeś pakiet, ile płaciłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej platformy przechodziłeś, jaki miałeś pakiet, ile płaciłeś?

miałem N umowę przedłużałem 2 miesiące temu na warunkach WPT+NP(pół roku za free)+Cinemaxy(3 miesiące za free)+Filmboxy(3 miesiące za free)+History HD(miesiąc za free) abonament 48zł

 

 

Za ile bedziesz mial to aktywowane ? 48h ?

U mnie Silver+6Cplus+HBO(6m)+MRS za 79PLN na 12 m-cy. Czekam na aktywacje tego pakietu juz dwa dni i [beep]........

szczerze powiedziawszy nie pytałem bo i tak miałem wszystko odblokowane oprócz HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wlasnie zmigrowalem. Mialem Pakiet podstawowy czyli w sumie wszystkie bazowe kanaly plus Hbo na 6 mies i n premium, umowa swiateczna na 6 miesiecy.

Zmigrowalem na:

 

Universe+

HBO na 12 mies

6xC+

Cinemax na 6 mies (to sam wytargowalem, po 6 mies 15zl)

za 59zl !!!

 

dzwonilem na nr 12-294-78-79

 

Jestem zadowolony. A juz chcialem sie zgadzac na gorsze warunki i bez cinemaxu.

Dzieki wszystkim za te wszystkie posty i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja zapytam: miałem w n-ce wszystkie pakiety tematyczne plus nfilmy i history za 71,90 no i.... NIE ZDĄŻYŁEM ZŁOŻYĆ WYPOWIEDZENIA !

spóźniłem się 3 dni (umowa do 31 maja), a konsultant powiedział,że teraz obowiązuje mnie 3 m-c wypowiedzenie i oczywiście opłata pełna bez opcji promocyjnej

ale zaproponował pakiet gold za79 zł, warto? a co z moją umową? skoro N-ki nie ma, to wobec kogo ona obowiązuje po zakończeniu moje /31.05.2013/ ?

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nki nie ma ale ITI jest i to im płaciłeś abonament do tej pory i tu się nic nie zmienia . To prawda , umowa Ci przejdzie na czas nieokreślony i będziesz płacił abonament bez rabatów i tak jak Ci powiedział konsultant okres wypowiedzenia takiej umowy to 3 miesiące. Ne wiem czy warto , ale chyba raczej warto płacić 79 zł niż kwotę bez rabatów przez trzy miechy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona na warunkach:-

-UNIVERSE +

-paczka C+

-HBO (6 miesięcy)

-umowa 12 miesięcy (chciałem na 18, ale wtedy nie dostanie się HBO)

-abonament 49zł (najpierw było 59zł ale bez żądnego problemu 10zł zjechał, zero targowania)

umowa obowiązywać będzie do końca maja 2014, wszystkie kanały gwarantowane, miesięczny okres wypowiedzenia, maj 2013 za free

sam zadzwoniłem, wypowiedzenie złożone, rozmowa nagrana(żeby mnie nie przekręcili :wink: )

w sumie trzeba dam im jeszcze szanse :smile:

Za ile bedziesz mial to aktywowane ? 48h ?

U mnie Silver+6Cplus+HBO(6m)+MRS za 79PLN na 12 m-cy. Czekam na aktywacje tego pakietu juz dwa dni i [beep]........

Wczoraj miałem aktywację do 45 minut

Jak tak dalej pójdzie, to będzie: Uni+6XC+, HBO, + MR za 39. i Zębaty z Familijnym zwinie interes :lol2:

PS. Ciekawe czy te oferty powyższego zestawu, o których niektórzy piszą za 59,- są prawdą.

Ja wczoraj migrowałem za 59 zł (Universe+ + 6* C+ + MR+ Pace 500). Troszkę mi się nie chce wierzyć , że dodatkowo dodają jeszcze HBO i to na całą umowę. Wyraźnie deklarowali, że dodają tylko jeden dodatek i to tylko na 12 miesięcy :)

O widzę, że maj będzie wynosił 0 zł. Rano jeszcze - 104 zł z poprzedniej umowy :)

Płatności i rozliczenia

 

Twoje saldo wynosi:

0,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumuje więc dopytam , gdybym z migrował po 1 maja to ten miesiąc miałabym darmowy ,a ze zrobiłem to 30 kwietnia muszę normalnie płacić swoje 64 złociszy ??

i drugie pytanie: jeśli mam umowę z enką do końca lipca to czas na wypowiedzenie mam do końca czerwca czy powinienem to zrobić z 3 miesiące wcześniej ?? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili do mnie i proponują superofertę: 139 pln za platyne z hbo i mr. A ja na to, że jeszcze 5 wpłat po 99 pln i mówię "do widzenia". Tyle to mógłym płacić, jakby dorzucili Cinemaxy, Filmboxy i History, ale nawet nie proponowałem, bo odp. byłaby negatywna. Pójdę do CP, zapłacę chyba z 80 zł i będę miał filmów a filmów. A nie będę płacił 100 zł za jeden turniej Speedway GP, bo średnio taki jest jeden w miesiącu, czyli dokładnie co jeden abonament. Można wykupić coś na webie za parę złotych i też jest gitara (chyba?). Do niedawna strasznie byłem podjarany tym C+, ale po dwóch latach stwierdzam, że to tylko tv. Pewnie, że lepiej oglądać coś porządnego niż badziew, no ale trzeba mieć na to przede wszystkim czas. Pozdrawiam forumowiczów, tych już zmigrowanych i tych jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem (po wypowiedzeniu N-ki złożonym w APS-ie 19 kwietnia), od 01 maja 2013 będę miał:

GOLD + Canal+ + Canal+Sport + HBO + FilmBox + multiroom = 89zł (wszystko włączone na cały okres umowy tj 12 mies)

 

No i się zaczęło, FilmBox "nie chodzi".

Telefon do DUK i okazało się, że w mojej "umowie" nie ma opcji dodatkowej FilmBox (x5). Pytam się co robić, bo gostek z ofertą migracji sam do mnie dzwonił i na wstępie przedstawił te wszystkie opcje, bez targowania się z mojej strony - konsultant (typu cyborg) - reklamacja na maila.

Kolejny mój telefon pod numer z telewizyjnej "planszy" z niedziałającym programem. Babeczka - technicy... długi weekend... w poniedziałek może włączą..., ale faktycznie przedstawialiśmy takie oferty, zatem nie powinno być problemu.

 

Normalnie pełny profesjonalizm, ale co ja mam robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem N - WPT umowa przedłużona w lutym 2013 na 12 m-cy za 44 zł

Dzisiaj podpisałem na 12 m-cy:

Pakiet Gold

6x C+

HBO 6 m-cy darmowo (nastepnie opcja za 20 zł)

maj dokoncze za darmo następnie po 69 zł.

Dzwoniłem pod nr 12 2947879

 

Miałem w zasadzie mam do końca maja Cyfre+ (Kompakt , MR 2 karty) i na tym koniec.

 

Dziekuje wszystkim którzy merytorycznie wypowiadali sie w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...