Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś właśnie dostałem:)

 

Szanowni Państwo,

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31.05. br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach

którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej

dotychczasowej oferty i 2 kanałów CANAL+.

Informujemy, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06. br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie pod nr 22 310 47 48.

Pozdrawiamy,

nc+

 

Pytanie tylko mam, o dekoderze cyfry czy enki piszą?

Wynika z e-maila, że oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i dostałem co chciałem :) Podobno mają jednodniową promocję dzisiaj :P wcześniej dawali 99 zł + HBO 6mcy na 12 mcy za 99 zł, płaciłem 83 zł w Nce.

 

Zaproponowali mi:

Pakiet Platinum + HBO 6mcy + Filmbox 6mcy za 79 zł, umowa na 12 mcy.

 

Pozostaje z nc+.

 

Pozdro

człowieku platinium to ty napewno nie dostałeś!!nie ciesz sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i dostałem co chciałem :) Podobno mają jednodniową promocję dzisiaj :P wcześniej dawali 99 zł + HBO 6mcy na 12 mcy za 99 zł, płaciłem 83 zł w Nce.

 

Zaproponowali mi:

Pakiet Platinum + HBO 6mcy + Filmbox 6mcy za 79 zł, umowa na 12 mcy.

 

Pozostaje z nc+.

 

Pozdro

człowieku platinium to ty napewno nie dostałeś!!nie ciesz sie

 

Ja rozumiem, że ludzie mylą Canal+Platinum z pełnym pakietem Platinum.

Ale pytałem 3 razy konsultantki czy chodzi o pakiet Paltinum z pełnym VOD, który jest za 119 zł dla nowych klientów - potwierdziła, że tak, zatem jeżeli nawet włączą coś innego na nagraniu jest potwierdzenie konsultantki, że mają włączyć pakiet Platinum z pełnym VOD + C+*6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że gdy zarejestrują wypowiedzenie system 'pozwoli' konsultantowi na lepszą ofertę, niestety tak jest.

Tak, w moim przypadku zeszli ze 109 za platinum i 89 za Gold bez wszystkich Canal + na 79 zł za Gold ze wszystkimi Canalami + i to na 12 miesięcy (a nie 18). Czyli formalnie 30 zł mniej za to, co w Platinum (z VOD i tak nie korzystam, więc w tej kwestii mi to wszystko jedno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile można wytargować ten Univers + 6xC+ + MR + dwa dekodery?

Mam identyczną sytuację (multiroom standard).

Na razie konsultanci proponują mi 69 zł i HBO na 6 miesięcy i umowę od 1 maja 2013 na 12 miesięcy. Ja się upieram przy umowie od 1 czerwca 2013, proponuję cenę 59 zł i rezygnację z HBO.

 

Na podstawie informacji od innych osób uważam, że dobra cena to 59-64 zł.

Ale te canal+ to włączą dopiero chyba od 1 maja? bynajmniej mi tak mówił bo na razie jeszcze nie mam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile można wytargować ten Univers + 6xC+ + MR + dwa dekodery?

Mam identyczną sytuację (multiroom standard).

Na razie konsultanci proponują mi 69 zł i HBO na 6 miesięcy i umowę od 1 maja 2013 na 12 miesięcy. Ja się upieram przy umowie od 1 czerwca 2013, proponuję cenę 59 zł i rezygnację z HBO.

 

Na podstawie informacji od innych osób uważam, że dobra cena to 59-64 zł.

Ale te canal+ to włączą dopiero chyba od 1 maja? bynajmniej mi tak mówił bo na razie jeszcze nie mam???

Mnie już sie po godzinie wszystkie kanały świeciły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. To mój pierwszy post. Wypowiedzenie złożone na początku kwietnia. Jestem jeszcze abonentem n. golasem bez żadnych opcji dodatkowych, 54 zł.

Przed chwilą otrzymałem e-maila z nc+. Treść przytaczam poniżej.

 

"Szanowni Państwo,

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie

sygnał, w ramach którego będą mieli Państwo

bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej

dotychczasowej oferty i dodatkowo 2 kanałów

premium: CANAL+ Family i CANAL+ Family2. Będą

mogli Państwo obejrzeć filmowe hity, jak „Ścigana”

z Evanem McGregorem, Michelem Douglasem i

Antonio Banderasem oraz ekscytujące wydarzenia

sportowe, w tym decydujące mecze T-Mobile

Ekstraklasy np.: mecz o tytuł mistrza Polski Legia

Warszawa – Lech Poznań oraz mecze lig

zagranicznych.

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas

zwrotu dekodera do 14 czerwca br. W tym czasie,

mogą Państwo wycofać swoje wypowiedzenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 12 294

78 79.

Pozdrawiamy

nc+"

 

Będą o nas walczyć jeszcze w maju. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

 

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej dotychczasowej oferty, w tym 6 kanałów premium CANAL+. Będą mogli Państwo obejrzeć filmowe hity: „Uwodziciel” z Robertem Pattinsonem i Ummą Thurman, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem oraz ekscytujące wydarzenia sportowe, takie jak rewanżowy mecz Real Madryt – Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów UEFA i decydujące mecze T-Mobile Ekstraklasy.

 

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14 czerwca br. W tym czasie, mogą Państwo wycofać swoje wypowiedzenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 12 298 18 88.

 

Pozdrawiamy

nc+

dostałem to samo- nie starczyło im czasu na obdzownienie 400000 wypoiwedzen!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

 

Do 31 maja br. na dekoderze dostępny będzie sygnał, w ramach którego będą mieli Państwo bezpłatny dostęp do kanałów ze swojej dotychczasowej oferty, w tym 6 kanałów premium CANAL+. Będą mogli Państwo obejrzeć filmowe hity: „Uwodziciel” z Robertem Pattinsonem i Ummą Thurman, „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem oraz ekscytujące wydarzenia sportowe, takie jak rewanżowy mecz Real Madryt – Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów UEFA i decydujące mecze T-Mobile Ekstraklasy.

 

Chcielibyśmy poinformować, że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14 czerwca br. W tym czasie, mogą Państwo wycofać swoje wypowiedzenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 12 298 18 88.

 

Pozdrawiamy

nc+

dostałem to samo- nie starczyło im czasu na obdzownienie 400000 wypoiwedzen!!!!

 

 

tu macie stanowisko NC http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=9080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przedłużyłem, z własnym sprzętem Cyfry, Platinum (dokładniej: Gold z uprawnieniami do Platinum, w umowie tak to widnieje) za 79 zł + Cinemaxy na pół roku za darmo. W cenie także netVOD+. Idealne uzupełnienie do CP :)

srednio, bo ja doplacam do tego 10 zł i mam przez 12 m-cy HBO, CInemax i FIlmbox ... chyba ze sie okaze, ze tak nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to akurat oznacza obniżkę w stosunku do obecnego abonamentu (niby 2 złote, ale jednak), więc z mojej perspektywy jest OK. A nie ukrywam, że zależało mi na Canal + i na pozostaniu z modułem CI. Teraz mam wszystko z obu platform na własnym dekoderze (no może poza nieszczęsnym ESPN America - ale tu jak wiadomo nc+ dała ciała, a poza tym i tak ma zniknąć) i płacę mniej niż chciano mi zaoferować za fulla w nc+. I jest OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...