Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@emil

za niedługo za 79zł dostaniesz Platinum, więc zalecam cierpliwość.

 

@mgdgdr

i to samo będzie w nc+. jak ostatniego dnia będziesz rozmawiał i powiesz że skoro tak to dziękujesz za współpracę momentalnie będzie konsultacja z przełożonym /który pewnie nigdy nie istniał/ i lepsze warunki.

zawsze tak było.

konsultant nie może tak po prostu odpuścić abonenta któremu za chwilę wygasa umowa, chyba że abonent otwarcie deklaruje że nie ma zamiaru zostać pod żadnymi warunkami.

wtedy jest koniec.

ale tak długo jak deklarujesz że chcesz być ich abonentem... tak długo nim będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na własnej skórze już... nie prawda że ci co mają oferty z TV/PS3 mają blokadę..!!!

Obecnie superpremium + multiroom. +TV :)

Platyna 99 + HBO + Multiroom (Cameleon) = 139 odmówiłem,mimo że płacę 157 teraz.

129 mogę dać, jutro ponowna rozmowa! :P

 

Gdzie Ci dali taką ofertę ? Sam zadzwoniłeś czy wypełniałeś formularz ? Ja mam z konsola i przedluzenie na full 18 m-cy x 179 zł + 2 karty, niżej nie chcą zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem na własnej skórze już... nie prawda że ci co mają oferty z TV/PS3 mają blokadę..!!!

Obecnie superpremium + multiroom. +TV :)

Platyna 99 + HBO + Multiroom (Cameleon) = 139 odmówiłem,mimo że płacę 157 teraz.

129 mogę dać, jutro ponowna rozmowa! :P

 

Gdzie Ci dali taką ofertę ? Sam zadzwoniłeś czy wypełniałeś formularz ? Ja mam z konsola i przedluzenie na full 18 m-cy x 179 zł + 2 karty, niżej nie chcą zejść.

 

To Cie chyba omamili mnie za drugim razem zaoferowali dzisiaj 169zł ale odmówiłem 159zł moja oferta tak to jest podpisywać oferty na początku :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja na każdy numer nie mogłem się dodzwonić, znalazłem taki 223104546, zadzwoniłem i po 10sek już mnie połączyło także dzwońcie jutro jeśli ktoś chce
Tylko po co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby usłyszeć że jest super oferta za jedyne 200 zł, a w mega promocji specjalnie dla Ciebie za jedyne 199.

 

poczekajmy aż nastąpi prawdziwe przełamanie, i ktoś w końcu dostanie sensowną ofertę migracji.

zadowolone dzieci których bogaci tatusie przedłużyli umowy poszły już spać, więc można spokojnie podyskutować.

konsultanci nc+ też chyba skończyli pracę, bo przestali pisać na forum na jak wspaniałych warunkach dziś migrowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Naszych. Ale wracając do tematu. Na forum nic+ ktoś się chwali że wyrwał all inclusive za 169 zeta. Zastanawiające. Proszę o ew potwierdzenie czy są wstanie zejść na tą stawkę.

Jak do mnie dzwonili wczoraj - nie możemy zejść poniżej 189 "Super promocja"

Dzisiaj 179 zł "Mega hiper promocja"

Ciekawe czy 169 jest faktycznie realne.

To i tak o 20 zł więcej niż płaciłem do tej pory za allinclisve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co parę dni będą schodzili trochę w dół, oczywiście do pewnego poziomu, poniżej którego zejść nie mogą.

Moim zdaniem realnie ceny zejdą do:

ALL INCLUSIVE - 149 zł max

Platinum - 79 zł

Gold - 59 zł

Silver - 49 zł

 

Co do tych tańszych to nie mam pojęcia, bo moim zdaniem w krótkim czasie i tak nastąpi kolejna re-pakietyzacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Abonenci N i C+ piszcie co wynegocjowaliście w nc+, pomóżmy sobie nawzajem w negocjacjach!http://www.facebook.com/pages/Moja-Oferta-NC/537664786284766?ref=hl
Weszłam na FB i normalnie padłam. Co drugi post to płacz, że się ktoś nie dodzwonił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dzwonią. Nie jest ich wcale tak wielu.

Wpierw nc+ dowali tym dzieciakom standardowe ceny i sporo na tym zarobi, potem zaś zajmie się bazą pozostałych abonentów z którymi już tak łatwo nie będzie i zaczną się promocje - może promocja świąteczna, może majowa, letnia... jak zwał tak zwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z canalami +, nie śpieszmy z tą migracją gościu dzisiaj do mnie powiedział że c+ sport mam do lipca, gorzej mają enkowicze, bo po 5.04 chyba zostaną automatycznie migrowani

najlepsze jest to ze kogo się tam zapyta o to to każdy mowi co innego. dyrektor co innego a każdy pracownik jeszcze co innego. czas pokaze co będzie. wyhuuu nas to narty, będę zalowac pilki ale trudno. nie dam się robic w balona. znajde inne zajecie, będę na drutach szyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...