Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skorzystałem z promocji: Universe+ 6xCanal+ (na 12mcy) - 49zł/mc + 10za sprzęt/mc - oferta fajna, myk pojawia się po 12 miesiacech, jezeli 3 miesiące przed koncem umowy (30.04.2014) nie wypowiem umowy, wskoczy mi goły pakiet universe+ za 79,00/mc + 10 sprzęt:) bez canalów+ oczywiście:)

uczulam, by wpisać sobie w styczniu w kalendarzu "wypowiedzenie" :)

W tym co napisałeś jest chyba istotny błąd. Jeżeli w okresie promocyjnym za sprzęt płacisz tylko 10zł, a nie jest to stawka cennikowa bo takiej w cenniku po prostu nie widzę to po uwolnieniu Twojej umowy wzrośnie Ci nie tylko opłata za wybrany pakiet abonamentowy (z 49zł na 79zł), ale wzrośnie również Twoja opłata za użytkowanie sprzętu. Wobec tego prawdopodobnie będzie drożej niż 79zł+10zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem z promocji: Universe+ 6xCanal+ (na 12mcy) - 49zł/mc + 10za sprzęt/mc - oferta fajna, myk pojawia się po 12 miesiacech, jezeli 3 miesiące przed koncem umowy (30.04.2014) nie wypowiem umowy, wskoczy mi goły pakiet universe+ za 79,00/mc + 10 sprzęt:) bez canalów+ oczywiście:)

uczulam, by wpisać sobie w styczniu w kalendarzu "wypowiedzenie" :)

W tym co napisałeś jest chyba istotny błąd. Jeżeli w okresie promocyjnym za sprzęt płacisz tylko 10zł, a nie jest to stawka cennikowa bo takiej w cenniku po prostu nie widzę to po uwolnieniu Twojej umowy wzrośnie Ci nie tylko opłata za wybrany pakiet abonamentowy (z 49zł na 79zł), ale wzrośnie również Twoja opłata za użytkowanie sprzętu. Wobec tego prawdopodobnie będzie drożej niż 79zł+10zł/mc.

 

nie będzie drożej:) zadbam o to odpowiednio wczeńniej:) ale dzieki za sugestie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą telefon Z DUK Platyna za 69zł na 12 miesięcy ze wszsytkim co jest na stronie plus dekoder Pace i może jakis gratis Cinemax albo Filmbox na 6 miesięcy

Będzie dzwonił o 17 bo umowa na dziewczynę.

Czy opłaca się wymienić dekoder Sagecom HD na tego Pace chodzi mi czy szybciej chodzi itp bo ten Sagem to lekki muł co o tym myslicie??

Oczywiście ofertę raczej przyjmę tylko chce jeszcze jakiś gratis wyrwać.

W sobotę była oferta Silver za 64zł plus paczka C+ więc za platyne dać 5zł więcej jest ok

Miałem Teraz Compacy HD plus paczka C+ za 62 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem musze cos poczytać o nim bo z nim 69zł bez niego 64zł

Platyna Cała jak na stronie za 69zł na 12 miesięcy 4 razy się pytałem a konsultant powtarzał też ze 3 razy Platyna Cała jak na stronie... wspomniałem o gratisach filmowych HBO nie miałem więc nie mam szans na to ale Filmbox albo Cinemax może się uda tak powiedział konsultant bedzie dzwonił po 17 dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy jak wyslalem wypowiedzenie a potem je wycofalem to czy moge wypowiedziec kolejny raz z tego samego powodu he he :)?

Może trochę głupio będzie to wyglądało ;), ale jeśli zmieścisz się w terminie, to powód się nie zmienia. Masz prawo wypowiedzieć umowę z powodu zmian w ofercie w ciągu 30 dni od nastąpienia tych zmian. A ile razy - Twoja wola.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do nc+, żeby zapytać się czy wypowiedzenie złożone w APS w dniu 23.04.2013 r. dotarło i kiedy zostanie rozwiązana umowa.... miła Pani mówi, że jest zarejestrowane i umowa zostanie rozwiązana z końcem lipca-pytam się miłej Pani dla czego bo zgodnie z regulaminem powinna zostać rozwiązana z końcem tego miesiąca...... Pani mówi, że sprawdzi i nagle coś nas rozłączyło. Dzwonię 2 raz-zgłasza się Pan i twierdzi, że żadnego wypowiedzenie nie widzi. Po dłuższej rozmowie oświadcza, że nie można składać wypowiedzeń w APS - tylko listem poleconym. Pytam się z czego to wynika-:Pan mówi, że n ie wie ale MOŻE SIĘ MYLI-właściwie to pewien nie jest-ale wypowiedzenia dalej nie widzi. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane poleconym priorytetem - nawet ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Podobno wypowiedzenie złożone w APS skutkują rozwiązaniem umowy na koniec okresu minimalnego-określonego w umowie. Tak mi powiedziano na info. A jeśli chcę skorzystać z prawa wypowiedzenia w związku z brakiem kanałów to muszę wysłać pocztą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma np Silver albo Gold z całą paczką Canal + to ma cos wpisane w ICA? czy po prostu pakiet Silver albo pakiet Gold a ponizej opcje dodatkowe. ale zadnej informacji, ze faktycznei te 6xC+ ?

 

 

W ICA jest napisane tylko Silver .. nie ma żadnej informacji o 6xC+ bo oficjalnie tego jako opcji dodatkowej kupić nie możesz , HBO wyświetla się w opcjach dodatkowych bo jako takową ją sprzedają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...