Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś pisał, że warunki w ICA będą dopiero od maja. Ja mam już. Więc chwalcie się:

 

pakiet

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

HBO

History HD

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

Twoje saldo wynosi:

-118,80 zł (jeszcze zaległe więc nie sugerujcie się :D )

 

Rachunek do płatności:

37 1670 ---------------

 

Sprzęt

 

KARTA CAMELEON (będzie jeszcze PACE jak odbiorę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że warunki w ICA będą dopiero od maja. Ja mam już. Więc chwalcie się:

pakiet

CANAL+ Platinum

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

 

Sprzęt

 

KARTA CAMELEON (będzie jeszcze PACE jak odbiorę)

napisz mi jak odbierzesz pejasa,jak śmiga netVOD+.szczerze mówiąc spodziewam się jednaj odpowiedzi,że nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko od maja stracisz możliwość wypowiedzenia ze względu na zmiany programowe...

 

 

Akurat ja mam wypowiedzenie w związku z końcem umowy 31 maja i mogę czekać ale jeśli ktoś jest zmuszony już przedłużać to inna sprawa ;)

 

Ja też mam umowę do końca maja, dziś wypowiedzenie wysłałem. Nie ma się co śpieszyć. Z pewnością może być tylko lepiej. Na migracji nic nie zyskam a tylko będę więcej płacił. Zero rewelacji ta cała nc+. Szczerze żałuje, że w marcu nie przedłużyłem umowy z Cyfra. Teraz bym się wcale nie musiał zastanawiać czy migrować i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do końca marca 2014 roku ważną umowę z N, płacę 48 zł za 6 pakietów.

Ich oferta uniwerse za 49 na 18 miesięcy - jest beznadziejna.

Czekam do końca umowy i spadam do kablówki.

Pozdrawiam

 

Sorry ale kogo to interesuje, tu ludzie piszą o ofertach dla obecnie migrujących, a nie że, ktoś ma prawie rok umowę i jęczy co zrobi za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Nie będzie, ale dostałem maila, że pracują nad poszerzeniem funkcjonalności dekoderów po C+. Może wrzucą taką możliwość :)

nie działa,a płacić trzeba.ja jak bedę negocjował to powiem,że nie życzę sobie vodów i innych wynalazków.nie mam zamiaru płacić za coś,czego nie ma.a,że będzie kiedyś,to chu.... mnie to interesi. nawet jak będzie to nie chcę tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba kolega nie wytrzeźwiał jeszcze od 21-ego marca i śni dalej o nowej definicji rozrywki. :-) może i masz rację, że nie będzie musu, ale będziesz musiał przełknąć, że na pejsie nie obejrzysz np. polsatu hd za który płacisz. co się tyczy nsport, jak mówią nasi przyjaciele ze wschodu: pażijom uwidim! ;-)

nie płacę i ze 3 miesiące jeszcze nie bedę płacił za nc+. tak szczerze mówiąc wykładam na Polsat HD i inne z tej stajni.PSN mam z naziemnej,ale antena i tak wyłaczona bo tam wielkie G...

 

ty wykładasz na polsat hd a inni nie, zwłaszcza jak mają to zagwarantowane umową za którą płacą...ale w nowej definicji rozrywki chodzi wyłącznie o "sztukę" i kasę do wydarcia od petenta. i jak tu podpisać z nimi umowę, na "czaja" czy na ten osławiony "kontent" (notabene ze zje... HD) w paczce c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz i udało się dogadać:

 

99zł pełne platinum (z VOD jak da stronie nc+) do tego HBO i FilmBoxy za darmo do końca umowy, Dobrałem MR za 10zł + Cinemaxy za 15 zł i jeszcze mi dołożyli Redlight HD na 6 miesięcy za darmo - potem mogę wyłączyć lub płacić 15zł.

Umowa na 12 miesięcy.

Jestem zadowolony - zmigrowałem

Raz zmigrowales 17-go a dziś znowu ? Przestañ trollować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem jeszcze raz i udało się dogadać:

 

99zł pełne platinum (z VOD jak da stronie nc+) do tego HBO i FilmBoxy za darmo do końca umowy, Dobrałem MR za 10zł + Cinemaxy za 15 zł i jeszcze mi dołożyli Redlight HD na 6 miesięcy za darmo - potem mogę wyłączyć lub płacić 15zł.

Umowa na 12 miesięcy.

Jestem zadowolony - zmigrowałem

Raz zmigrowales 17-go a dziś znowu ? Przestañ trollować

 

Jak to 17-go - pokaż mi taki post!!!! Zmigrowałem dziś bo dopiero zarejestrowali wypowiedzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...