Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli by tak było, to super!

Czy ktoś tak jeszcze miał? Czy był ktoś, kto płacąc 10zł/mies. przy przedłużeniu umowy dostawał 0zł/mies. za dzierżawę deka?

Osobiście wolałbym zapłacić z góry i z głowy, kasę mam... no, w każdym razie 199zł dałbym radę wysupłać... :lol2:

 

 

 

Przecież to standardowa oferta na stronie albo płacisz 199 zl z góry albo 49 zł i 10 lub 5 zł na mies. w zależności od dekodera jaki weźmiesz.

 

Dotyczy tylko nowych klientów. Migrując nie płacimy tych 49zł. 10zł płacimy tylko do końca umowy a przy następnej free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie nietypowe pytanie: czy mając Pakiet Prestiżowy i chcąc migrować do pakietu Al Inclusive+, mogę dostać serwis muzyczny WiMP za darmo? Nie chcę płacić 9,99zł miesięcznie, ale słyszałem, że można to dostać (podobno) za darmo.

 

Właśnie czytałem o tym na innych forach i tak, podobno ludzie dostają WIMPa za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka oferte dostaliscie przechodzac z n gdzie mialo sie te podstawowe kanaly bez npremium i hbo?????komus udalo sie wynegocjowac canal plus i hbo za wmiare rozsadna cene??

 

Miałem wpt czyli podstawowe kanały.

Na początku dał mi propozycje: Universe + HBO na 6 miesięcy gratis na 12 miesięcy.

Później: Silver + 6xCanal+ + multiroom standard + turboBOX za 79 zł/msc na 12 miesięcy. Przyjąłem i kanały już śmigają. Aktywowali mi godzinę później. Czekam tylko na dekoder i multiroom.

A dawno to wynegocjowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja migrowalem 15 kwietnia i tez mam silvera za 64 .Mily pan powiedzial mi ze bede mial tylko 2 c+family a tez mam cala paczke c+ ,tylko nie wiem czy do konca umowy czy do konca kwietnia. Jak ustalalem warunki umowy to pan nic mi nie powiedzial o calej paczce c+,powiedzial tylko o 2 kanalach family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro migrowales z cyfry do nc na tuner nowy nc i dostales nowa karte to dlaczego miano by ci aktywowc nowy pakiet na kartach cyfry??podejrzewam. ze od maja na karcie cyfry zobczysz ciemnosc stara karte w maju musisz odac

Teoretycznie tak to powinno wyglądać. W praktyce zatem, dlaczego gdy przedłużałem umowę telefonicznie konsultantka stwierdziła, że w ciągu dwóch godzin będzie dostępna dla mnie pełna oferta (więc w moim rozumieniu na starym sprzęcie), a za 2-3 dni mogę dopiero sobie odebrać tuner? Kiepsko z kompetencją u konsultantów na infolinii, kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oliver w Twoim przypadku to ja nie wiem jak będzie , nie wiem co Ci mówił konsultant , w jego przypadku migrował przed 12 kwietnia a więc tak jak mówili oficjalnie że dla tych co migrowali wcześniej w ramach zaufania dają im pełną paczkę Canal+ na cały okres umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a poza tym, jak tu pisałem, jednorazowy wydatek 199zł sprawia,że przy przedłużeniu umowy ( kolejnej ) nie będziesz musiał

płacić dalej 10 zł./ mies.Ja tak zrobiłem.

a skąd to niby wiesz,że bedzie musiał?

Pisałem o tym... od dwóch niezależnych od siebie sprzedawćów , z dwóch APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ci co nie mieli npremium też moga dostać silvera za 69zł z całą paczką c+?

 

Siemka. Ja nie mialem npremium i narazie nie daja mi 6 x C+ . Jesli nie dadza do konca miesiaca to niech sie paluja chcialem sie z nimi dogadac na 69 zeta ale jesli nie potrzebuja abonentow to bez laski :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ci co nie mieli npremium też moga dostać silvera za 69zł z całą paczką c+?

 

Siemka. Ja nie mialem npremium i narazie nie daja mi 6 x C+ . Jesli nie dadza do konca miesiaca to niech sie paluja chcialem sie z nimi dogadac na 69 zeta ale jesli nie potrzebuja abonentow to bez laski :lol2:

No mnie narazie też nie dają ale mam nadzieję ze dostane;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy przedłużaniu umowy w tamtym roku zrezygnowali z dzierżawy.ale to były negocjacje.teraz przy migracji też nie mam zamiaru płacić czynszu.w przeciwnym przypadku go oddaję i jadę na swoim. @clf 149 to właśnie aktywacja

ja zostałem przy dekoderze z n i dzierżawy nie płacę

Oczywiście. Ja też tak mogłem. Ale wybrałem zamianę Turbo na MediaBoxa i stąd ta jednorazowa- z mojego wyboru - opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ,ze dostales wszystkie canal plusy w "promocji" do konca kwietnia ,od 1 maja bedziesz mial tylko c+family i c+family2

 

connor » 21 kwi 2013 20:47

Dokladanie. Za 64 masz do końca umowy wszystkie 6 kanałów c+

 

Dokładnie tak. Do końca umowy. Niektórzy ABO dostali taką informację/potwierdzenie na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernet,ale to jest śmieszne żeby abonent enki mający turbacza,a chcący mediaboxa przy migracji cokolwiek płacił.to samo tyczy się cyfrowiczów.to złodziejstwo w białych rękawiczkach

 

Nie do końca.... przecież masz wybór: możesz zostać przy tym ,co masz, a jak chcesz coś innego ( teoretycznie lepszego ),

to za to płacisz. Ale przecież nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jaka oferte dostaliscie przechodzac z n gdzie mialo sie te podstawowe kanaly bez npremium i hbo?????komus udalo sie wynegocjowac canal plus i hbo za wmiare rozsadna cene??

 

Miałem wpt czyli podstawowe kanały.

Na początku dał mi propozycje: Universe + HBO na 6 miesięcy gratis na 12 miesięcy.

Później: Silver + 6xCanal+ + multiroom standard + turboBOX za 79 zł/msc na 12 miesięcy. Przyjąłem i kanały już śmigają. Aktywowali mi godzinę później. Czekam tylko na dekoder i multiroom.

A dawno to wynegocjowales?

 

W środę 17 kwietnia.

 

Mam cały pakiet Canal+, wymieniałem mu trzy razy wszystkie kanały C+ i potwierdził, że będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernet,ale to jest śmieszne żeby abonent enki mający turbacza,a chcący mediaboxa przy migracji cokolwiek płacił.to samo tyczy się cyfrowiczów.to złodziejstwo w białych rękawiczkach

 

Nie do końca.... przecież masz wybór: możesz zostać przy tym ,co masz, a jak chcesz coś innego ( teoretycznie lepszego ),

to za to płacisz. Ale przecież nie musisz.

 

a jak kolega odniesie się do abonentów, którym przy migracji proponuje się platynę (cena pakietu z cennika jak dla nowych, bo sporo płaciłeś i nie bardzo chcą schodzić z ceny) na pejsa mówiąc wprost co na nim nie działa?! ponadto na pytanie abonenta, dlaczego mam płacić za coś co nie do końca działa, panienka z infolinii odpowiada z uśmiechem, że mogę wymienić na inny dekoder i zapłacić haracz za aktywację! to ja się pytam, co to k.... jest? mam wybór kolego jak ta lala! panie i panowie, tylko wypowiedzenia umów poprawią waszą sytuację, zawsze pozostaje alternatywa choćby cp z sagemcom ESI88. ;-)

a tak już poza tematem, dekodery enki czekają już na przymusową wymianę deków dla zmigrowanych cyfrowiczów! pan solorz chce co najmniej udostępnienia nsport, żeby dodać kodowanie c+ na polsat hd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...