Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@malinowa .. taki jaki usłyszałaś w rozmowie .. Inaczej reklamacja . Ja już reklamację na niewłączenie obiecanego HBO zgłosiłem i mimo że praktycznie nie oglądam to skoro obiecywał w rozmowie to ma być ! Choćbym i miesiąc miał czekać . Ma być i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikomu. Czekam obiecane 3 dni na HBO. Jak nie bedzie, to pisemko ;-)

 

Mnie działa wszystko co obiecali.

Kanały z Silvera, 3xHBO, paczka 6xC+

chociaż nie wiem czy ta paczka czasem nie dlatego, że włączona wszystkim do końca kwietnia, bo w ICA jej nie widać.

inna sprawa jaki za to w maju wystawią rachunek ;)

 

U mnie taka sama sytuacja ( + Cinemax'y )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba "nie-premium'owców" mają w dalszym ciągu w głębokiej :censored:

Czekam dalej... 8)

No nie tylko "nie-premiowców" do mnie na razie też nikt nie dzwonił. Na razie się specjalnie nie przejmuje, wczoraj wysłałem wypowiedzenie skutkujące na koniec okresu obecnej umowy, poczekamy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "stare" N-premium + multi + HBO. Umowa: 79zł przez 7 mies i 104zł przez kolejne 5 mies. Zostało mi 2 mies do końca umowy.

Dziś w APS-ie NC+ złożyłem wymówienie, ze skutkiem na 30 kwietnia, z powodu wyłączenia (równo 14 dni temu) kanału Wojna i Pokój.

Czy, Waszym zdaniem, mogę na liczyć na ofertę DUK (jeśli takowa w ogóle będzie) poniżej 100zł z tym co mam obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nkowcy dostają super oferty bo jest ich cała masa z wypowiedzeniami na koncie, więc nie mają czasu aby się bawić w podchody i jakieś bzdurne promocje "platyna+ za jedyne 109". Wypowiedzeń od cyfrowców zapewne wpłynęło znacznie mniej więc mogą z nimi bawić bo mają na to jeszcze 11 dni wg mnie z czasem będą lepsze oferty cierpliwości. Co wam się tak pali do tej migracji :?:

 

Mam "stare" N-premium + multi + HBO. Umowa: 79zł przez 7 mies i 104zł przez kolejne 5 mies. Zostało mi 2 mies do końca umowy.

Dziś w APS-ie NC+ złożyłem wymówienie, ze skutkiem na 30 kwietnia, z powodu wyłączenia (równo 14 dni temu) kanału Wojna i Pokój.

Czy, Waszym zdaniem, mogę na liczyć na ofertę DUK (jeśli takowa w ogóle będzie) poniżej 100zł z tym co mam obecnie?

 

Raczej z powodu wyłączenia kanałów nPremium. Wojna i Pokoj zgasły 1 kwietnia więc mozliwość wypowiedzenie dla nich kończyła się 15 kwietnia, ale to teraz bez znaczenia :smile:

Myśle że przy obecnej umowie możesz wytargować Silver+, 6xC+, MR standard, HBO za 69-79 PLN Ale to zależy jakim jesteś negocjatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Przytoczyłem zapis z regulaminu/umowy. Nie wymyśliłem przecież tego sobie. W tym punkcie nie ma nawet słowa o tym, że trzeba kogokolwiek powiadamiać!

Rozbawiasz mnie, szczególnie w świetle ostatnich batalii UOKiK-u w sprawie niezgodnych z prawem, niekorzystnych zapisów w umowach i to niekoniecznie spółek medialnych.

 

Podrzucimy i to, bo to następny kamyczek do ogródka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagrywania rozmów - jeżeli uda Wam się powstrzymać od śmiechu (mi się nie udało, parsknąłem śmiechem w słuchawkę), zróbcie tak:

- Zapytajcie konsultanta, czy możecie nagrywać rozmowę,

- jeżeli się zgodzi, powiedzcie, żeby poczekał chwilę, bo masz "Kasprzaka" i musisz podłączyć go do prądu...

Hahaha rewelacja :jupi:.

Mam takie pytanie, bo nigdzie nie mogłem tego doczytać.

W tej chwili mam C+Optimum z multiroomem (2 cameleony) PACE PVR + Sagemcom. Chciałbym się dowiedzieć czy w przypadku ewentualnej migracji do nc+ mógłbym wymienić PACE'a na mediaBOXa? Innymi słowy czy jest taka możliwość, że oddaje PACE'a wraz z jednym cameleonem, dostaję w zamian mediaBOXa z parowaną z nim kartą a w Sagemcomie normalnie zostaje stary cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "stare" N-premium + multi + HBO. Umowa: 79zł przez 7 mies i 104zł przez kolejne 5 mies. Zostało mi 2 mies do końca umowy.

Dziś w APS-ie NC+ złożyłem wymówienie, ze skutkiem na 30 kwietnia, z powodu wyłączenia (równo 14 dni temu) kanału Wojna i Pokój.

Czy, Waszym zdaniem, mogę na liczyć na ofertę DUK (jeśli takowa w ogóle będzie) poniżej 100zł z tym co mam obecnie?

 

Raczej z powodu wyłączenia kanałów nPremium. Wojna i Pokoj zgasły 1 kwietnia więc mozliwość wypowiedzenie dla nich kończyła się 15 kwietnia, ale to teraz bez znaczenia :smile:

Myśle że przy obecnej umowie możesz wytargować Silver+, 6xC+, MR standard, HBO za 69-79 PLN Ale to zależy jakim jesteś negocjatorem :)

 

 

Masz rację mateo: gostek w uzasadnieniu rezygnacji wpisał mi nPremium (wyłączono 5 kwietnia), Wojnę i pokój oraz coś tam jeszcze, ale mniejsza o to.

 

Podobno jest tendencja: płaciłeś "kiedyś" w N 100zł, to w NC+ też musisz płacić około 100zł.

Stąd moje pytanie - na co mogę ewentualnie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale właśnie taka tendencja się utrzymuje. Myślę że akurat w Twojej sytuacji biorąc pod uwagę dotychczasowe oferty utrzymaniowe jakie dostają abonenci N na pewno skorzystasz na tej fuzji więc nic tylko życzyć owocnych negocjacji ;) I raz jeszcze zachęcam do tego by męczyć konsultantów o rozpoczęcie świadczenia nowych warunków od 1 maja a później dowiedzieć się co to tam w systemie na naszym koncie widnieje, bo różne opowieści tu spotykamy. Choć myślę że to głownie sprawka tymczasowych konsultantów z łapanki a nie DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jedynie wielki niesmak i pytanie ... dlaczego dopiero teraz, po blisko miesiącu od startu NC+, gdy klienci zrazili się już do nowej platformy, gdy NC+ zrujnowało swój wizerunek w mediach (szczególnie w internecie), gdy pewnie już z 500 tys. osób wysłało wypowiedzenia umów???

 

Witam,

potwierdzam, że wreszcie NC+ zainteresowało się swoimi dotychczasowymi klientami i oferują im już dość atrakcyjne oferty!!!

 

Jestem abonentem N-ki od 2009 r., mam pakiet za 89 zł (przez całą umowę: kanały podstawowe + 4 x nPremium, 3 x HBO, 5 x FilmBox)

Pod koniec marca wysłałem wypowiedzenie umowy z terminem zakończenia współpracy dnia 30.04.2013

 

Zadzwoniłem dzisiaj pod krakowski nr, który otrzymałem SMS-em w celu potwierdzenia terminu wygaśnięcia umowy ... i otrzymałem ofertę, na którą przystałem:

- umowa na 12 miesięcy

- abonament 89 zł przez całą umowę

- kanały podstawowe, w tym tematyczne własnej produkcji + 6 x Canal+, 3 x HBO, 5 x FilmBox (cały okres umowy)

- 2 x Cinemax (na 6 miesięcy, po tym okresie zostaną wyłączone)

- zwiększenie pamięci mojego "nbox HDTV recorder-a" z 250 GB na 500 GB

- wypożyczalnia "Seriale+" i pakiet podstawowy w wypożyczalni "netVOD+"

 

ja jestem już spokojny i zadowolony ... bo wcześniej oferowano mi uboższe pakiety od obecnie posiadanego w cenie 109-129 zł (tylko 4-6 x Canal+ i 3 x HBO)

 

Niestety zdaję sobie sprawę, że nie dostałbym tej oferty, gdyby nie rezygnacja z umowy o abonament ... poza tym nigdy sami do mnie nie zadzwonili, dostałem jedynie list z informacją o przymusowej migracji, a następnie maila i sms-a z wyrazami żalu, że odchodzę ... i sam jak głupek z 5 razy musiałem się z nimi kontaktować

Bardzo się cieszymy kolegi szczęściem, ale czy chcesz to wykrzyczeć na cały świat :) Nie dajmy się zwariować to tyko telewizja ;p a 20zł mniej miesięcznie to jeszcze nie wygrana w Lotto. Chociaż emocje pewnie podobne :lol2:

 

Może koledzy z portalu ze mnie drwią ... ale ja uważam, że oferta na którą przystałem jest o wiele lepsza od tego co mi oferowali jako "PROMOCJA" po starcie NC+:

 

* 99 zł - kanały podstawowe, 6 x Canal+, wypożyczalnie Seriale+ / Canal+VOD / TVP Prapremiery / netVOD+, na 18 msc -> list

* 109 zł - kanały podstawowe, 4 x Canal+, 3 x HBO, wypożyczalnie Seriale+ / netVOD+, na 18 msc -> infolinia

* 129 zł - kanały podstawowe, 6 x Canal+, 3 x HBO, wypożyczalnie Seriale+ / Canal+VOD / TVP Prapremiery / netVOD+, na 18msc -> infolinia

 

... i wg mnie nie jest to tylko głupie 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "stare" N-premium + multi + HBO. Umowa: 79zł przez 7 mies i 104zł przez kolejne 5 mies. Zostało mi 2 mies do końca umowy.

Dziś w APS-ie NC+ złożyłem wymówienie, ze skutkiem na 30 kwietnia, z powodu wyłączenia (równo 14 dni temu) kanału Wojna i Pokój.

Czy, Waszym zdaniem, mogę na liczyć na ofertę DUK (jeśli takowa w ogóle będzie) poniżej 100zł z tym co mam obecnie?

 

Raczej z powodu wyłączenia kanałów nPremium. Wojna i Pokoj zgasły 1 kwietnia więc mozliwość wypowiedzenie dla nich kończyła się 15 kwietnia, ale to teraz bez znaczenia :smile:

Myśle że przy obecnej umowie możesz wytargować Silver+, 6xC+, MR standard, HBO za 69-79 PLN Ale to zależy jakim jesteś negocjatorem :)

 

 

Masz rację mateo: gostek w uzasadnieniu rezygnacji wpisał mi nPremium (wyłączono 5 kwietnia), Wojnę i pokój oraz coś tam jeszcze, ale mniejsza o to.

 

Podobno jest tendencja: płaciłeś "kiedyś" w N 100zł, to w NC+ też musisz płacić około 100zł.

Stąd moje pytanie - na co mogę ewentualnie liczyć.

 

Człowiek wczoraj w APSie wpisał do systemu rozwiązanie mojej umowy z powodu wyłączenia kanału Wojny i Pokój.

Sam mi tak doradził.

Nie mam NPremium.

Wczoraj znalazłem newsa z Satkuriera z 8 kwietnia, że kanał Wojna i Pokój był emitowany do 5 kwietnia do 6 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, moje wypowiedzenie w APSie złożone wczoraj zostało dzisiaj wysłane faksem do centrali i jego skan jest przypisany do konta :P Ale w systemie nie jest wprowadzone. A więc możliwe że przy niektórych APS-a (a może wszystkich) trwa to dwuetapowo. A wszystkie wypowiedzenia wprowadza do systemu centrala. Ciekawa droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie w N posiadam:

Pakiety

Pakiet Informacja i Rozrywka

Pakiet Style Moda i Muzyka

Pakiet Hity Filmowe

Pakiet Kultura Nauka Świat

Pakiety usług

HBO + nFilmHD

Umowe mam na czas nieokreslony i place za to 93zl/mc.Po dwoch telefonach od nich,nie ma dla mnie nic poza C+Platinum za 99zl/mc na 18 miesiecy umowa,zadnych opcji dodatkowych o HBO tez nie ma mowy.Czy ktos z podobnym pakietem uslug wyrwal cos lepszego od nich?Dzisiaj znowu dzwonili ale jak odebralam to tylko muzyczka zaczela grac i tak przez 1:20min wiec sie rozlaczylam :)Pozdrawiam

PS.Od ponad miesiaca jestem zarejestrowana na forum nc+,do tej pory nie dostalam emaila zeby aktywowac konto!wiec moge sobie tylko czytac :)dobrze ze tutaj moge cos powiedziec :)Sorki za off top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zadzwonią to z pewnością będzie to droższa oferta, takie osoby najkorzystniej wyjdą zostając na swoich obecnych warunkach do końca umowy.

 

Dotyczy Enkowców: hm, i tu mam pewne wątpliwości ( mnie to nie dotyczy ): czy lepiej migrować teraz ( niezależnie od długości

obecnej umowy ), bo uważam,że teraz warunki (ceny ) na prawdę są co najmniej dobre. Czy czekać do końca obecnej umowy i

zobaczyć, jakie ceny będą później, tylko,że wtedy to abonent trochę będzie "pod ścianą ", bo będzie się kończyć obecna umowa.

Cóż, każdy decyduje za siebie. Ja nie zaryzykowałem i migrowałem teraz ( nie czekająć do końca mojej umowy:kilka miesięcy ),

bo wynegocjowałem dokładnie to co chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...