Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinkę temu dostałem drugi telefon oczywiście oni dzwonili (wczoraj ja z ciekawości zadzwoniłem) 1.propozycja ta sama co wczoraj Canal+Platinum wraz MR na obecnych dekoderach 149zł grzecznie odmówiłem że można się postarać bardziej gdyż jest możliwe utargowanie ceny na ten pakiet.Konsultant złapał powietrze z ofertą Canal+Platinum za 99 dodatkowo HBO 6 miesięcy za darmo wraz MR za 20zł Dekodery Turbo za 5zł miesięcy lub Media za 10zł miechy a drugi HD PVR-ready doliczony do MR tylko musiałbym opłacić jednorazową aktywację 49zł i umowa na ten pakiet 12 miesięcy. I jak??

No to wychodzi na to że nie tylko ja dałem się złapać :brawo: Sarkastycznie napiszę tak: niezadowoleni powinni pójść do konkurencji bo przecież takowa jest!!!!!! Nadmienię tylko, że nie pracuje w NC+!!!!!!!! Z oferty jestem zadowolony no może po za długością umowy- 18 m-cy. Pakiet otrzymałem taki ja u kolegi wyżej tylko bez MR i bez opłat za dekoder. W sumie jest ok.

ps

Przed podjęciem decyzji przejrzałem ofertę CP oraz ich fantastyczny sprzęt :lol2: i stwierdziłem że tam nie przejdę za nic. TYLE!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wpadli w niezłe szambo i zamiast zdobywać nowych kilentów to oni musza walczyć o starych i z tego co tutaj czytam na forum będzie im bardzo ciężko. Na pewno ktoś na wysokim stołku będzie musiał podjąć ciężko decyzję o cieciu kosztów.

Chyba, że tutaj same miękkie faje które piszą "żegnam nc+" a i tak umowę podpiszą.

Ja na pewno nie dam się zrobić w konia i żebym coś podpisał będą musieli się postarać.

Rozbicie oferty meczowej na trzy różne pakiety to jest złodziejstwo do potęgi.

 

A i swoją droga mnie te gnojki olały i nawet nie zadzwoniły mimo, że wysłałem im SMSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna może ktoś do nich jakiś adres e-mailowy?Bo dodzwonić się do nich nie idzie a chcę się dodzwonić do działu zajmującego się opłatami.No właśnie,bo czy Wam też się w ICA pojawiły wysokie ceny do zapłaty?Tj bez rabatu jakie dostawaliśmy i za opcje dodatkowe trzeba płacić,bynajmniej ja tak mam,zamiast do zapłaty 76zł to mi wyskoczyło 165.Śmiesznie,jaja sobie robią.Nawet jak by mi dali ciekawą propozycję migracji to się poważnie zastanowię czy mimo dobrej oferty nie odejść od nich i tak!!!.Ostatnio też mi naliczyli 15zł wiecęj niż trzeba było i do dziś tego nie wyjaśnili,po 2 moich telefonach.I jeszcze sms-a przysłali ze minął termin płatności...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, nie dzwonią to mnie olali. To system telemarketingowy wybiera numery i łączy spośród tych, którzy zostawili namiary na siebie i prośbę o oddzwonienie, także cierpliwości.

 

To dobry system telemarketingowy jest skoro do jednych dzwonią po pare razy z tą samą ofertą a do innych w ogole...

 

Poza tym dowiedzial sie ktoś kiedy będą puszczać oprogramowania nc+ na Nboxy??? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tych abonentów co niedawno przedłużali umowy: Canal+ Optimum HD, HD Optimum Promo, Multiroom, i Pace PVR za 65zł (z tym że ja płace +10zł za drugi Pace). Propozycja przejścia do nc+ jest następująca: Platinum za 99zł +10zł mutltiroom + 10zl Pace PVR + 0zł drugi PVR = w sumie 129zł (gdzie obecnie płacę 75zł czyli chcą 54zł więcej).

I co chcą 54zł za te parę kanałów dodatkowych typu Discovery HD, Polsat HD, BBC Knowledge HD itd ???????? ŻENADA!!!!!

 

Jak zapytałem jakie kanały z paczki Canal+ wejdą do obecnych umów Cyfry+ po 5 kwietnia, to dowiedziałem się że wszystkie 6.

 

Co do TVN24 HD. Mają go mieć ponoć wszyscy obecni klienci Cyfry+ niemigrujący którzy mieli w pakiecie TVN24 (czyli wszyscy oprócz pakietu Start HD)

 

No nic. Skończyła się nasza wspaniała Cyfra. Zrobiono nam taki bigos w liście kanałów. Ech.

 

czyli wychodzi ze dotychczasowym klientom wymienia po prostu kanaly canal plus. i jazda do polowy 2014 na cyfrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinoman

Zrozumiałbym że niektórzy się spieszą z migracją gdyby dodawali do nich jakieś dodatkowe gratisy w postaci rabatów, zniżek, upominków.

Na chwilę obecną oferta nie dość że nie jest całościowo dostępna, to jeszcze nie wiadomo jaka ostatecznie będzie /kanały niegwarantowane/.

Dlatego migracja w tym momencie jest dla mnie niezrozumiała, szczególnie przy takim cenniku.

Prawda jest taka, że czas działa na ich niekorzyść, a dla nas bycie cierpliwym w końcu się opłaci.

Nie powalczą o nowych klientów; ba, utrzymanie obecnych z taką ofertą jest NIEMOŻLIWE.

Tak więc zmiany nastąpią.

Wystarczy poczekać.

A tych co piszą że nic się nie zmieni, wypada jedynie zignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... to jak tak to ma być to ja chce swoja obecną ofertę i gdzies mam LM. Ludzie no, jak mozna bulic 120zł za to co teraz było za 60?!

Wystarczy NIE MIGROWAĆ i będzie LM i nowe wytwórnie w pakiecie za 65 zł czy ile tam kto wynegocjował przez 1,5 roku. Jeszcze źle? Tylko lista kanałów pozostanie do d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak zapytałem jakie kanały z paczki Canal+ wejdą do obecnych umów Cyfry+ po 5 kwietnia, to dowiedziałem się że wszystkie 6.

 

Co do TVN24 HD. Mają go mieć ponoć wszyscy obecni klienci Cyfry+ niemigrujący którzy mieli w pakiecie TVN24 (czyli wszyscy oprócz pakietu Start HD)

 

No nic. Skończyła się nasza wspaniała Cyfra. Zrobiono nam taki bigos w liście kanałów. Ech.

 

Rozumiem że mając obecna Cyferkę+ z kompletem kanałów Canal+ (powinienem napisać z Canałem+ ponieważ do tej pory nie było siana zrobionego z pakietu canal+ jak jest w NC+) bezproblemowo mogę na aktualnych warunkach umowy Cyfry+ dotrwać do końca jej obowiązywania i ogladać nowe wzbogacone oferty canal+ min. o Ligą Mistrzów.

Braknie mi tylko n-sport ale to nie problem ponieważ nadal jest dostępna TnK SD, a szlagierowe mecze LM będą tylko i wyłącznie od 5 kwietnia na Canal+ lub Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinoman, proszę Cie, jakie miękkie faje. Przecież z połowa albo i wiecej abonentów cyfry to przecietni ludzie z przecietnymi zarobkami. Kto sobie pozwoli na 120zł? 5%? 10%?

Oferta nc+ cenowo jest na poziomie zagranicznych platform, a zarobki u nas chyba nie nieprawdaż?

no ja mam nadzieję, że zwykłych abonamentów jest więcej. Bo tylko tak możemy wygrać z nimi walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam C+ Optimum HD, HD Promo i umowę jeszcze rok czasu, do tego MR bez promocji, w sumie płacę 72+20zł czyli 92zł

 

zaproponowano mi po negocjacjach za 109zł pakiet

Canal+ Platinum + MR od Cyfry+ a nie N-kowy parowany

ponieważ mam PACE PVR i moduł CAM, to dadzą mi na wynajem za 0zł UltraBoxa (obecny moduł CAM nie obsługuje mi kanałów z 11,411H czyli np. C+ Film HD)

 

będzie to hulać w ten sposób, że podmienię moduł CAM na dekoder UltraBoxa ? (drugim dekoderem zostaje Pace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna może ktoś do nich jakiś adres e-mailowy?Bo dodzwonić się do nich nie idzie a chcę się dodzwonić do działu zajmującego się opłatami.No właśnie,bo czy Wam też się w ICA pojawiły wysokie ceny do zapłaty?Tj bez rabatu jakie dostawaliśmy i za opcje dodatkowe trzeba płacić,bynajmniej ja tak mam,zamiast do zapłaty 76zł to mi wyskoczyło 165.Śmiesznie,jaja sobie robią.Nawet jak by mi dali ciekawą propozycję migracji to się poważnie zastanowię czy mimo dobrej oferty nie odejść od nich i tak!!!.Ostatnio też mi naliczyli 15zł wiecęj niż trzeba było i do dziś tego nie wyjaśnili,po 2 moich telefonach.I jeszcze sms-a przysłali ze minął termin płatności...............

Nie wiem czy to pomoże, ale tutaj http://ncplus.pl/strefa-abonenta jest na dole "zadaj pytanie w formularzu kontaktowym", może to do nich dojdzie.

 

Ja też już od dłuższego czasu widzę 115 zł w ICA Cyfry+, ale na rachunkach mam zgodnie z przyznanym rabatem - 81 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... to jak tak to ma być to ja chce swoja obecną ofertę i gdzies mam LM. Ludzie no, jak mozna bulic 120zł za to co teraz było za 60?!

Wystarczy NIE MIGROWAĆ i będzie LM i nowe wytwórnie w pakiecie za 65 zł czy ile tam kto wynegocjował przez 1,5 roku. Jeszcze źle? Tylko lista kanałów pozostanie do d...

 

A kto ci powiedział że dostaniesz nowe kanały canal plus ? film 2, famili i famili 2 wcale nie muszą dać a znając żyeci tam będzie najwiecej dobrych meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... to jak tak to ma być to ja chce swoja obecną ofertę i gdzies mam LM. Ludzie no, jak mozna bulic 120zł za to co teraz było za 60?!

Wystarczy NIE MIGROWAĆ i będzie LM i nowe wytwórnie w pakiecie za 65 zł czy ile tam kto wynegocjował przez 1,5 roku. Jeszcze źle? Tylko lista kanałów pozostanie do d...

 

A kto ci powiedział że dostaniesz nowe kanały canal plus ? film 2, famili i famili 2 wcale nie muszą dać a znając żyeci tam będzie najwiecej dobrych meczów.

a kto ci powiedział ze nie dadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A konkretnie do czego się przyczepiali? Do rysek na obudowie?

 

Śmiać się doprawdy nie ma z czego, bo w c+ szedłeś w razie potrzeby do punktu wymiany sprzętu i wymieniałeś na inny egzemplarz zupełnie bez konsekwencji.

 

I w n było niemal podobnie, z tą tylko różnicą, że potrafili obciążać klientów za podobno z ich winy uszkodzony sprzęt i to sumami wcale niebagatelnymi.

 

Oby i tu nie było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote unas w Krakowie sa szkolenia obecnych przedstawicieli N wiec mysle ze warto poczekac do poniedzialku bo wszystko sie wyjasni jak to bedzie pozniej wygladac z MR dekoderami splitterami ibog wie czym jeszcze.Moze w innych miastach szkolenia juz byly i wiedza cos wiecej?

 

Co do przymusowej migracji z C i N do Nc+ jedni pisza ze nie ma takiej mozliwosci kary umowy itp drudzy pisza ze wyboru nie bedzie przeniosa i tyle.

 

Przypominam sytuacje jaka miala miejsce z Era i obecnym T-mobile tez kazdy twierdzil ze bedzie mozna zerwac umowe ,ze nie ma mozliwosci zeby kogos zmusili bez oferowania nowych warunkow i nic z tego wszystko zostalo podpiete pod zmiane firmy.Tutaj rowneiz moga takiego wala wyciac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam C+ Optimum HD, HD Promo i umowę jeszcze rok czasu, do tego MR bez promocji, w sumie płacę 72+20zł czyli 92zł

 

zaproponowano mi po negocjacjach za 109zł pakiet

Canal+ Platinum + MR od Cyfry+ a nie N-kowy parowany

ponieważ mam PACE PVR i moduł CAM, to dadzą mi na wynajem za 0zł Ultra Boxa (obecny moduł CAM nie obsługuje mi kanałów z 11,411H czyli np. C+ Film HD)

 

będzie to hulać w ten sposób, że podmienię moduł CAM na dekoder Ultra Box ? (drugim dekoderem zostaje Pace a Ultra Box to pewnie będzie Philips)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.sta, dadzą całą paczkę, 6 za 6, inaczej sobie nie wyobrażam. No bo skoro nie chcą stracić ani jednego abonenta... :)

A że mam jeszcze nsport i MGM 6 miechów gratis więc oferta będzie pełna.

dokładnie.Jak mamy 6 canal+,tak będziemy mieć 6.ja tez mam nsport wyszarpany jak jeszcze była cyfra na 6 miesięcy,więc pełna oferta sportowa i filmowa bez migracji do kwietnia 2014 roku oprucz nsport,którego nie będzie możan wykupić,jak skończy się te 6 promocyjnych miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...