Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najfajniejsze jest to :

 

 

Jak się z nami skontaktować?

 

Sprzedaż:

 

Zadzwoń: 22 22 00 000*

 

Kontakt dla abonentów:

 

Telefoniczne Centrum Abonenta:

 

Z telefonów stacjonarnych: 801 044 944*

Z telefonów komórkowych: 22 310 47 47*

 

adres mailowy:

 

BOK@ncplus.pl

 

Dostarczenie do wymienionych adresatów lub grup nie powiodło się:

 

BOK@ncplus.pl bok@ncplus.pl

Nie można znaleźć wprowadzonego adresu e-mail. Sprawdź adres odbiorcy i spróbuj ponownie wysłać wiadomość. Jeśli problem będzie nadal występował, skontaktuj się z pomocą techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończona rozmowa z miłym Panem :-)

Universe 49zł

Silver 64zł

Gold 79zł

Platinum 99zł

 

Wszystkie umowy na 12 miesięcy :-) czyli jedyna zmiana na + :)

 

 

ale mówisz o gołych pakietach czy z MR i dekoderami?? Bo jak o gołych to szału nie ma bo to było już duzo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@leonk1974 - Oglądanie w internecie jest nielegalne, tak samo ściąganie filmów(między innymi dlatego używam VoD) Za zasysanie pełnych obrazów DVD czy Blu ray powinny być kary jak za kradzież ze sklepu.

Oglądanie w internecie jest legalne.Co do drugiej części zdania to przemilczę twoją głupote.Udajesz bardziej swiętego niż sam papież :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsze jest to :

 

 

Jak się z nami skontaktować?

 

Sprzedaż:

 

Zadzwoń: 22 22 00 000*

 

Kontakt dla abonentów:

 

Telefoniczne Centrum Abonenta:

 

Z telefonów stacjonarnych: 801 044 944*

Z telefonów komórkowych: 22 310 47 47*

 

adres mailowy:

 

BOK@ncplus.pl

 

Dostarczenie do wymienionych adresatów lub grup nie powiodło się:

 

BOK@ncplus.pl bok@ncplus.pl

Nie można znaleźć wprowadzonego adresu e-mail. Sprawdź adres odbiorcy i spróbuj ponownie wysłać wiadomość. Jeśli problem będzie nadal występował, skontaktuj się z pomocą techniczną.

 

 

 

tez probowalem wysłać meila i sie nie udalo - taki adres nie istnieje

mozna tylko przez formularz kontaktowy

 

tylko po co oni wtedy podaja na swojej stronie te 2 meile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa z cyfra do konca maja. wypowiedzenie wyslane w marcu. napisalem maila, czy wypowiedzenie doszlo i ze jesli maja ciekawa oferte to prosze o kontakt.

 

 

telefon przed chwila:

 

platinum 99zl

comfort + wszystkie canal plusy 79 zl + multiroom 10 zl + wynajem sagemcoma (zostaje ten co mam) 0 zl.

 

umowa na 12 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończona rozmowa z miłym Panem :-)

Universe 49zł

Silver 64zł

Gold 79zł

Platinum 99zł

 

Wszystkie umowy na 12 miesięcy :-) czyli jedyna zmiana na + :)

Takie oferty były od samego początku, o ile oczywiście nie czekało się na telefony z nc+ (z złudną nadzieją że jak oni dzwonią to stoi się na lepszej pozycji w pseudonegocjacjach) ale samemu zatroszczyło się o zawartość własnego portfela. Przed Wielkanocą zmigrowałem na silvera za 64/12 m-cy. Mam o tyle lepiej że dostałem wczorajszego bonusa z canalami na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem spytać sie teraz o oferte dla mojego tescia,na poczatku kwietnia wysłałem mu wypowiedzenie ,przed wypowiedzeniem oferowali silver za 69 zeta,a dziś miła pani zaproponowała mi to za 79 czyli tak jak dla nowego abonenta,ręce mi opadły :evil:

 

To kara za bezsensowne wypowiadanie umów na rozkaz admina antync+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcecie przechodzić z C+ do nc + ?? :/ na gorsze warunki????

Jak ktoś podpisał umowę w ostatniej promocji od końca 2012 r do startu nc+ na 18 miesięcy, zgodnie z zapisami zawartej umowy ma prawo przejść na wyższy pakiet :]

Ja miałem optimum hd z HBO, cinemax i fimlbox za 56 zmieniłem na z canal + za 77 z pełna paczką przy okazji zrezygnowałem z HBO, cinemax i filmbox . Jak zechce to sobie włącze paczkę hbo za 19.90 . :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze, to moi rodzice korzystają z cyfry , umowa kończy się w maju i tak na prawdę jest im obojętne czy zapłacą tyle samo, czy o 10 czy o 20 zł więcej w stosunku do tego co płacą teraz.

ALE tu o zasady chodzi :!::!: od kiedy to przedłużenie umowy polega jedynie na podwyższeniu abonamentu :?:

 

Może wyjaśnię bo chyba nie wszyscy zrozumieli mój tok myślenia. Jesteśmy w cyfrze minimum 9 lat. W maju kończy się umowa. Płacimy teraz 126 zł, propozycja pani konsultantki 179 zł, tak na prawdę za to samo - aż oczy ze zdumienia mi wyszły.

Chodziło mi o to, że w pozostałych platformach i tu też do tej pory tak było, że przy kończącej się umowie, przy rozmowie dot. przydłużenia pojawiało się jakieś zdanie,typu "są Państwo już tak długo z nami, zachęcamy do dalszej współpracy, w ramach bonusu otrzymują Państwo np miesiąc- dwa dodatkowy pakiet." I super ! Nie mówię o obniżaniu abonamentu przy każdym przedłużaniu umowy- korzystając z tego samego.

A tymczasem zastałam sytuację - albo płacisz więcej albo wypad - co to za zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 marzec przeszedłem z cyfry+ (miałem canal+ i hbo) do nc+ do pakietu canal+ platinum + HBO + multiroom standard, żeby mieć dalej canal+ i multiroom jak do tamtej pory. A w mniejszym pakiecie bym nie dostał wtedy pełnej oferty canal+. Tak więc z tego co czytam, wychodzi na to że mogę sie starać o darmowe hbo do końca 2013r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...