Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ponownie telefon z nc+ pakiet platinium 99zł 10zł mr 18 mie umowa 20zl dodatkowy tuner + HBO w tej cenie w czesniej tego nie proponowali a ja oki ale 20zł za dodatkowy tuner niedam jak place teraz 5 zł to prosze więnc paniom ze niechcem dodatkowego dekodera sam mr mam jeden dekoder na wlasnośc odwas po 5 min ciszy pani powraca do rozmowy i mówi ze muszę miec dodatkowy tuner ale odnich za 20 zl ale pocomi jak mam odwas dekoder na wlasność no to jak się pan zastanowi to jutro zadzwonimy poszę bardzo dzwoncie nieda rady z tą ofertą ale jak można zmienic coś na coś gorszego jesli pan sie zgodzi nie bendzie pan tego załowac no jak nie bęnde jak mam płacić drugie tyle oni naprawde prubują z kogoś gupka zrobic

 

 

to tak jak bym prubowal odwas z forum porzyczyc 100zł a oddać 10zł to super oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie telefon z nc+ pakiet platinium 99zł 10zł mr 18 mie umowa 20zl dodatkowy tuner + HBO w tej cenie w czesniej tego nie proponowali a ja oki ale 20zł za dodatkowy tuner niedam jak place teraz 5 zł to prosze więnc paniom ze niechcem dodatkowego dekodera sam mr mam jeden dekoder na wlasnośc odwas po 5 min ciszy pani powraca do rozmowy i mówi ze muszę miec dodatkowy tuner ale odnich za 20 zl ale pocomi jak mam odwas dekoder na wlasność no to jak się pan zastanowi to jutro zadzwonimy poszę bardzo dzwoncie nieda rady z tą ofertą ale jak można zmienic coś na coś gorszego jesli pan sie zgodzi nie bendzie pan tego załowac no jak nie bęnde jak mam płacić drugie tyle oni naprawde prubują z kogoś gupka zrobic

 

 

to tak jak bym prubowal odwas z forum porzyczyc 100zł a oddać 10zł to super oferta

Jak można z kogoś zrobić głupka jak nie potrafi nawet pisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-) jestem abonentem N-ki jak i Cyfry+,do tej pory nie dostalem od nich zadnego telefonu z propozycja migracji,ale sporo sie tutaj naczytalem od ostatniej doby i mam 2 pytania:

1.Jestem w stanie wynegocjowac 2x pakiety canal+platinum po 79 zł albo jeden za 69zł a drugi 79zł?

2.Na czym dokladnie polega Multiroom N-ki? bo wiem,że teraz to naprawde komedia bedzie z tym nkowym multiroomem bo trzeba miec internet z kablem skrosowanym ethernet,a ja niestety posiadam internet radiowy z wkrecana koncowka do karty sieciowej ,a niestety nie wkladaną tak ja w stacjonarnym telefonie :/ a multiroom Cyfry byl o niebo lepszy bo zadnych kabli nie bylo trzeba....wiec moje pytanie jest takie skoro oni oferuja multiroom w ofercie migracyjnej to przyjada i mi wymienia tam kabel z wkrecanego na wkladany i czy mi to wszystko podlacza? bo ja jestem laikem w tej sprawie a chetnie bym skorzystal z multiroomu bo by mi wtedy taniej wyszlo z abonamentem na 2 telewizory.

 

z góry dzięki za pomoc ;-)

Max to co można wynegocjować to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99.

Nie wiem skąd wziąłeś kwotę 69 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-) jestem abonentem N-ki jak i Cyfry+,do tej pory nie dostalem od nich zadnego telefonu z propozycja migracji,ale sporo sie tutaj naczytalem od ostatniej doby i mam 2 pytania:

1.Jestem w stanie wynegocjowac 2x pakiety canal+platinum po 79 zł albo jeden za 69zł a drugi 79zł?

2.Na czym dokladnie polega Multiroom N-ki? bo wiem,że teraz to naprawde komedia bedzie z tym nkowym multiroomem bo trzeba miec internet z kablem skrosowanym ethernet,a ja niestety posiadam internet radiowy z wkrecana koncowka do karty sieciowej ,a niestety nie wkladaną tak ja w stacjonarnym telefonie :/ a multiroom Cyfry byl o niebo lepszy bo zadnych kabli nie bylo trzeba....wiec moje pytanie jest takie skoro oni oferuja multiroom w ofercie migracyjnej to przyjada i mi wymienia tam kabel z wkrecanego na wkladany i czy mi to wszystko podlacza? bo ja jestem laikem w tej sprawie a chetnie bym skorzystal z multiroomu bo by mi wtedy taniej wyszlo z abonamentem na 2 telewizory.

 

z góry dzięki za pomoc ;-)

2. Do multiroom nie jest potrzebny internet, możesz te tunery podłączyć bezpośrednio ze sobą kablem ethernet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie telefon z nc+ pakiet platinium 99zł 10zł mr 18 mie umowa 20zl dodatkowy tuner + HBO w tej cenie w czesniej tego nie proponowali a ja oki ale 20zł za dodatkowy tuner niedam jak place teraz 5 zł to prosze więnc paniom ze niechcem dodatkowego dekodera sam mr mam jeden dekoder na wlasnośc odwas po 5 min ciszy pani powraca do rozmowy i mówi ze muszę miec dodatkowy tuner ale odnich za 20 zl ale pocomi jak mam odwas dekoder na wlasność no to jak się pan zastanowi to jutro zadzwonimy poszę bardzo dzwoncie nieda rady z tą ofertą ale jak można zmienic coś na coś gorszego jesli pan sie zgodzi nie bendzie pan tego załowac no jak nie bęnde jak mam płacić drugie tyle oni naprawde prubują z kogoś gupka zrobic

 

 

to tak jak bym prubowal odwas z forum porzyczyc 100zł a oddać 10zł to super oferta

Jak można z kogoś zrobić głupka jak nie potrafi nawet pisać ?

 

 

to na drugi raz wejdz i poczytaj ze nie jestem rodowitym polakie ty bardzo uczoni i dobrze pisząncy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max to co można wynegocjować to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99.

Nie wiem skąd wziąłeś kwotę 69 zł

 

ta kwota 69zł to taka moja osobista bo mam obydwie platformy i nie wiem wlasnie co mam robic...czy brac 2 pakiety bez multiroomu czy jeden z multiroomem? ale najpierw to musze wiedziec jak oni mi chca podlaczyc multiroom.... po chatce kablami czy jakos inaczej no i co z tym :censored: kablem bedzie,wymienią na ten skrosowany ethernet bo na ta chwile mam internet radiowy wkrecany kablem z koncowka do karty sieciowej od lokalnego uslugodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się na infolinię (44 minuty oczekiwania) i oto co mi zaproponowali:

Teraz mam:

Canal+ Superpremium HD + HBO + CineMax + Multiroom + PacePVR 500 + PhilipsPVR 250 = to wszystko mam za cenę 134 zł

Zaproponowali:

Canal+ Platinum + HBO + Multiroom + PacePVR 500 + PhilipsPVR 250 = to wszystko za cenę 179 zł :brawo:

Czyli wyszło 45 zł więcej, a w tym pakiecie nie mam CineMax!!!! Na pytanie, jak chcą mnie przekonać do uboższej oferty za cenę o 45 wyższą konsultant stwierdził, że dostaję TVN24HD, MGM HD i nowe Canal+...

i teraz uwaga!!! proszę kogoś kto będzie dzwonił o weryfikację poniższej informacji:

Na moje stwierdzenie, że w obecnym Canal+ Superpremium HD i tak mam 6 Canal+ to konsultant KATEGORYCZNIE STWIERDZIŁ iż nowe Canal+ Family i Canal+ Film 2 nie będą dostępne dla abo Cyfry+ !!! Na co zauważyłem, że w związku z tym będę miał możliwość rozwiązania umowy - konsultant powiedział, że mam rację i że rozwiązać umowę będę mógł ze względu na uszczuplenie oferty Canal+ i wyłączenie chociażby 13 Street Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatny wątek. Ale. No ludzie ! Dajcie se na wstrzymanie ! No żeby dzwonić, pisać maile i jeszcze może znaki dymne puszczać do nc+ ? Siadać na [beep]ach i czekać. To oni mają dzwonić do Was, a nie sondować rynek takimi napaleńcami. Przecież to teraz kształtuje się przyszła cena nc+. Jestem w Cyfrze od 2002 roku. I nigdy. Powtórzę. NIGDY ! do nich nie dzwoniłem przed końcem umowy. To zawsze oni dzwonili do mnie (oczywiście po wypowiedzeniu starej umowy). I zawsze dostawałem to co chciałem a nawet taniej. Bo obecnie mam C+ Optimum, premium i multi z dekoderem za darmochę za 65 zł. Gdzie rok dwa wcześniej musiał bym zapłacić Ooo, albo jeszcze więcej. Tak, że napaleńcy. Dajcie se na luz. Ja bym wolał tu przeczytać. "Dzwonili do mnie dzisiaj z nc+" A nie "Dzwoniłem dzisiaj do nc+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.00 22.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj :/

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty) (Nie potwierdzone)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba niepotwierdzone)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Niepotwierdzone UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry,

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

 

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce, ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

Tak żeby nie zgubić tego wpisu. Czy ktoś ma coś do dodania ? jakieś lepsze warunki do migracji ? Proszę o aktualizację będzie łatwiej negocjować warunki migracji :D :D :D

 

PS> Nie biorę odpowiedzialności za wszystkie rewelacje userów, do tego pracownicy NC+ ostatnio też zwiększyli aktywność w temacie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zarówno nkę jak i cyfrę. Dotychczas płaciłem 99zł za mały full w nce i 52zł za paczkę canal+ (start+HD z wynajmem dekodera) czyli w sumie 151zł. Teraz zaproponowano mi za to samo 99zł co daje mi oszczędność 624zł rocznie. Mam turbo i nie muszę wymieniać sprzętu. Fuzja jest dla mnie zbawieniem i z chęcią podpisałbym umowę na 10 lat ale niestety nie chcą.

Brawo nc+!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.00 22.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver bez multiroom Na chwilę obecną to jest chyba jedyna oferta, na konferencji powiedziano że będzie za 59 dla migrujących, pewnie będzie ale jeszcze nie dzisiaj :/

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty) (Nie potwierdzone)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom) Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 = uzyskała jedna osoba niepotwierdzone)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Niepotwierdzone UWAGA: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry,

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

Opcje dostępne od C+Gold (może C+Silver też ?):

 

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO (najprawdopodobniej bez HBO GO) - 25zł, (ale można zdobyć za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce, ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

Tak żeby nie zgubić tego wpisu. Czy ktoś ma coś do dodania ? jakieś lepsze warunki do migracji ? Proszę o aktualizację będzie łatwiej negocjować warunki migracji :D :D :D

 

PS> Nie biorę odpowiedzialności za wszystkie rewelacje userów, do tego pracownicy NC+ ostatnio też zwiększyli aktywność w temacie :evil:

Obecna oferta to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99. Nie dają multiroom za darmo.

Proszę przestać wprowadzać w błąd i powtarzać co chwile ten sam post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie, panowie jak to jest z klientami, którzy podpisali umowę nie tak całkiem dawno na 18 miesięcy na przykład na pakiet Optimum+ Canal+? Czy po 5 kwietnia te kanały przestaną im świecić? Tak się składa, że znajomy mi od rana wydzwania na komórkę i się pyta, czy mu tego nie zabiorą? Ma promocje 6 miesięcy gratis a od maja 107,00zł póki co chce zostać na starej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 16.00 22.03.2013:

 

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

 

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce, ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

Tak żeby nie zgubić tego wpisu. Czy ktoś ma coś do dodania ? jakieś lepsze warunki do migracji ? Proszę o aktualizację będzie łatwiej negocjować warunki migracji :D :D :D

 

PS> Nie biorę odpowiedzialności za wszystkie rewelacje userów, do tego pracownicy NC+ ostatnio też zwiększyli aktywność w temacie :evil:

A mi konsultant wyraźnie powiedział, że pakietu nie można negocjować i zaproponował mi to co napisałem w poprzednim poście... :? czyli Canal+ Platinum + HBO + Multiroom + PacePVR 500 + PhilipsPVR 250 = to wszystko za cenę 179 zł :crazy:

jak chciałem ponegocjowac to powiedział, że nie ma takiej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają umowę z gadżetem (TV, tablet, smartfon itd.), przedłużyłem umowę dalej płacę tyle samo,dekoder mediabox 0 zł dekoder multiroom za 0 zł, aktywacja multiroom 45 zł, PYTAJCIE O MOŻLIWOŚĆ ZOSTANIA ZE STARYM SPRZĘTEM BEZ DOPŁAT, wręcz miałem wrażenie ze mnie zachęcał do zostania z pacem i multiroom dwie karty. Mam ferguson 8800 ale wiadomo że przez CAID, i "firmę która dostarcza oprogramowanie do tych dekoderów" trzeba było cofać czas itd. więc dla mnie różnicy nie było, więc wziąłem mediabox i drugi dekoder.

 

@down konsultant powiedział ze tam wszytko zmienia się na bieżąco (kilka opcji w ciagu godziny) wiec ci którzy chcą coś ugrać niech czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi konsultant wyraźnie powiedział, że pakietu nie można negocjować i zaproponował mi to co napisałem w poprzednim poście... :? czyli Canal+ Platinum + HBO + Multiroom + PacePVR 500 + PhilipsPVR 250 = to wszystko za cenę 179 zł :crazy:

jak chciałem ponegocjowac to powiedział, że nie ma takiej opcji...

 

 

Zadzwoni kolejny raz i przedstawi inną ofertę.. póki co ta nowa platforma to jeden wielki chlew. Totalne zamieszanie. Nic nie da się dowiedzieć. Jeden mówi to, drugi tamto, a szef jeszcze co innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99. Nie dają multiroom za darmo.

Proszę przestać wprowadzać w błąd i powtarzać co chwile ten sam post

 

Mój post pomagał userom negocjować, nawet jeśli nie wszystkie informacje są prawdziwe, ale to nie moja wina tylko bajkopisarzy, jak wiadomo w ciągu 5 minut dwóch konsultantów potrafi przedstawić całkowicie odmienne oferty, jeśli jednak rzeczywiście wprowadzam w błąd to dam sobie rzeczywiście spokój

 

Do all inclusive dają multiroom za darmo Panie znawco :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...