Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych co dostali HBO do końca roku za free, włączyli już komuś kanały?

 

Niestety jeszcze nie, a na weekend by się przydało aby były włączone :)

 

 

Mnie powiedziano, że mogą zostać uruchomione nawet do końca (!) kwietnia.

 

Przecież dodanie uprawnień to chwila i gotowe, więc nie wiem jak oni chcą to robić do końca kwietnia :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy gdybym w dniu dzisiejszym zdecydował się na migrację C+Silver za 64PLN to dostałbym również pełną paczkę C+ do końca umowy ? Jest to genialna oferta otrzymujemy pakiet Platinum bez VOD za 64PLN.

 

https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ta nowa oferta. Wystarczyłby jeden dosłownie jeden prosty ruch z ich strony - umożliwienie dokupienie CAŁEJ paczki C+ do każdego pakietu i po temacie - naprawdę [beep]ki tam pracują, ludzie by im tą całą farsę zapomnieli gdyby zdecydowali się na taki ruch.

 

W każdym razie, dziś kolejny telefon od przemiłej konsultantki.

 

Teraz mam C+Start, 2x cameleon i dekoder PVR w dzierżawie, oferta do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane/zarejstrowane. Super oferta od NC+ - pakiet Platinum za 99 zł do tego 10 zł za MR i 20 zł za dekoder łącznie 139 zł. Rozmowa 3 minutowa szybko podziękowałem.

 

Co by Ci dało że sobie będziesz mógł dokupić całą paczkę do każdego pakietu? Przecież najtańszy pakiet jest za 39 złotych. Jak dokupisz całą C+ za 60 złotych to zapłacisz 99. Tyle co za Platynę teraz. Musieli by zrobić możliwość kupienia samego C sport lub film to wtedy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy gdybym w dniu dzisiejszym zdecydował się na migrację C+Silver za 64PLN to dostałbym również pełną paczkę C+ do końca umowy ? Jest to genialna oferta otrzymujemy pakiet Platinum bez VOD za 64PLN.

 

https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

 

Skoro rozdają takie prezenty można przypuszczać że muszą mieć takie opcje w systemie, więc może od pon. faktycznie będą nowe umowy migracyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy gdybym w dniu dzisiejszym zdecydował się na migrację C+Silver za 64PLN to dostałbym również pełną paczkę C+ do końca umowy ? Jest to genialna oferta otrzymujemy pakiet Platinum bez VOD za 64PLN.

 

https://satkurier.pl/news/84681/zmigrowa ... ezent.html

 

Skoro rozdają takie prezenty można przypuszczać że muszą mieć takie opcje w systemie, więc może od pon. faktycznie będą nowe umowy migracyjne

 

To ofera tylko dla tych którzy zmigrowali do wczoraj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego listu do abonentów na stronie nc+:

''Rezygnujemy z procesu automatycznego przejścia do nc+. Każdy Klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu, odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki Państwa umowy pozostają bez zmian, aż do końca jej trwania."

"Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami."

 

Mam taki pakiet jak w podpisie.

Umowa ważna do 30.04.2013r. , wypowiedzenie dane w styczniu 2013r.

Mogę wycofać wypowiedzenie czy nie?

Jeśli bym mógł wycofać to czy umowa przejdzie na czas nieokreślony czy może będę musiał wybrać jakiś pakiet nc+ od 01.05.2013r. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej wyszli ci co wzięli Golda, płacą 15zł więcej niż za Silver a mają to samo. Jak dokupią HBO za 30zł to wyjdzie 109zł czyli więcej o 10zł jak platinium.Wiec rypią ich od przodu i tyłu :twisted:

 

Gold będzie mial wszystkie 6C+ do końca umowy

 

no platinum RYPIE ciebie bo dostaja HBO za free do konca roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież najtańszy pakiet jest za 39 złotych. Jak dokupisz całą C+ za 60 złotych to zapłacisz 99. Tyle co za Platynę teraz. Musieli by zrobić możliwość kupienia samego C sport lub film to wtedy tak.

 

Z tym że do najtańszego pakietu jako jedynego nie ma opcji dokupienia paczki C+ więc tak czy siak ta kalkulacja się wyklucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, 4 kwietnia br. miałem dostęp do npremium HD, korzystałem w N z promocji gdzie za 79 zł miałem cały pakiet + HBO + FILMBOX + NPREMIUM HD (4 kanały). Dziś wyłączyli mi HBO, dalej mam FILMBOX (5 kanałów). Czy ta promocja jest pewna? Zmigrowałem w marcu do pakietu CANAL+GOLD za 89 zł. Czyli co do końca umowy dostaje CANAL+ HD, CANAL+ SPORT HD? Czytałem, że w pakiecie GOLD zamienili 2 kanały CANAL+ do końca kwietnia na nc+go do końca umowy, a ja dalej mam właśnie te 2 CANAL+ wyżej wymienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, 4 kwietnia br. miałem dostęp do npremium HD, korzystałem w N z promocji gdzie za 79 zł miałem cały pakiet + HBO + FILMBOX + NPREMIUM HD (4 kanały). Dziś wyłączyli mi HBO, dalej mam FILMBOX (5 kanałów). Czy ta promocja jest pewna? Zmigrowałem w marcu do pakietu CANAL+GOLD za 89 zł. Czyli co do końca umowy dostaje CANAL+ HD, CANAL+ SPORT HD? Czytałem, że w pakiecie GOLD zamienili 2 kanały CANAL+ do końca kwietnia na nc+go do końca umowy, a ja dalej mam właśnie te 2 CANAL+ wyżej wymienione :)

 

ci co wzieli golda i silvera przed dzisiejszą zmianą mają włączony cały pakiet C+ ( sześć kanałów) na całą długość umowy. Jak z resztą to nie wiem, w BOKu siedzą idioci i każdy gada co innego.Musimy czekać do przyszłego tygodnia to się może unormuje. Mówią coś o cinemaxach do golda jeszcze, żeby czym sie różnił od silvera za 64zł bo narasie kanały te same a cena golda o 15zł wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...