Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reasumując:

- ci co chcą migrować, nie ma sensu dzwonić bo nowa oferta migracyjna będzie podobno za kilka dni, teraz jest po staremu

- ci co dostali pakiet platinum, muszą się uzbroić w cierpliwość bo trafienie na "dobrego konsultanta" graniczy z cudem (4 telefony: "1. jest hbo za free do konca roku, ale costam, 2. nie ma hbo, bo nie. 3. pragnę zaoferować ofertę nc+ !!!!! (ale ja już jestem waszym klientem) 4. oczywiscie moge zaoferować jako bonus za wczesna migrację... chwilka... już aktywowałam, bedzię dostępne w ciągu kilku dni)"

 

wiec infolinia to niezła loteria :)

 

BTW: wszyscy konsultanci (oprócz 3 ;) ) potwierdzili, że w ramach bonusu za wczesną migrację do silver, dostaję paczkę C+ na czas trwania umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

też migrowałem z C+ i pod 223104546 konsultantka w "ramach zadośćuczynienia" włączyła mi HBO do końca roku za free

3 razy dopytywałem czy napewno nie bedę musiał nic płacić

jedynie co to miała problem (ona jak i jej niewidzialny szef do którego się udała na konsultację) by odpowiedzieć czy z dniem 01.01.2014 uprawnienia same wygasną czy trzeba je będzie wypowiedzieć.

Proponowała telefon za kilka dni lub w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Migrowałem do NC+ z telewizji N tydzień temu. Wcześniej posiadałem abonament za 69 zł z multiroom'em i nPremium. Teraz mam Platyne za 99 złotych. I chciałbym zapytać czy jeśli wróce do starej umowy to czy dostane paczke kanałów Cyfry do końca mojej starej umowy??

I Jak jest z tym HBO?? Czy też mogę otrzymać je za darmo??

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam posta, delikatnie go edytując, ale pozwoli to ogarnąć trochę dzisiejszy bałagan :)

 

Kolejny update:

 

Jedno jest pewne. Dzieki akcji antync+ będzimy płacić tyle samo, ale za większą ofertę. Podejrzewam, że UOKiK ma tu też dużego plusa (żeby nie powiedzięc c+) ;-)

 

Abo n przed migracją:

- wpt na universe+ - tu się opłaca migrować tak czy inaczej, np na universe za 49zl lub 54zl, zależnie od tego ile się wcześniej płaciło

- wpt + npremium - bez migracji mają obecne platinium do końca swojej starej umowy (nie wiem jak z serwisami VOD), podobno "mała paczka" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp) jako rekompensata za usunięte kanały

- wpt + npremium + kanały dod (hbo, cinemax, filmbox) - ci mają najlepiej bo dostają coś na kształt "nc+ all inclusive" na czas swojej starej umowy, podobno "mała paczka" tematycznych C+ (czyli kuchnia+, minimini + itp) jako rekompensata za usunięte kanały

 

Abo n po migracji:

- universe - nie wiem jakie są zmiany/ czy jakieś sa?

- silver - przekształca się w platinium bez vod na czas trwania umowy (w moim przypadku 64zl na 18 mies.

- gold - rownież platinum do końca umowy (nie wiem jak z vod)

- platinum - tutaj dostajemy trochę w tyłek i hbo do końca roku (trzeba to aktywować na infolinii, co pewnie odbiera możliwość anulowania migracji) --- UWAGA, ciężko trafić na konsultanta, który będzie na tyle ogarnięty, że przyzna ten bonus !!!

- all inclusive - podobno rabat 20zł do końca roku...

 

Abo c+ po migracji:

- platinum - hbo do końca roku za free (trzeba to aktywować na infolinii, co pewnie odbiera możliwość anulowania migracji) --- UWAGA, ciężko trafić na konsultanta, który będzie na tyle ogarnięty, że przyzna ten bonus !!!

 

Wszyscy mogą wrócić do porzednich umów. Czyli anulować migrację. Czasem to się opłaca (wysokie pakiety) czasem nie (silver itp)

Abo n i c+, którym kończy się umowa za kilka tygodni i nie migrowali do tej pory mają niezłego "zgryza". Podobno ma być nowa oferta migracyjna za kilka dni, więc może będzie lepiej ale nie spodziewałbym się rewolucji. Obecnie na infolinii oferty migracyjne są stare (platyna za 99-109zl).

 

BTW. to już raczej ostatni mój update tego posta, bo pracować na abonament trzeba;-) Jak komuś się będzie chciało niech ciągnie to dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem. I to on sam mi powiedział. Nic sie nie zmienia w pakiecie AllInc dalej jest do końca umowy. Jedynie jest rabat kwotowy

Kto do niego migrował to go ma na tych zasadach jakie były. Od dziś jest wycofany i go nie ma.

 

 

Aż mnie korci żeby co do niektórych tu coś napisać.... :P Ale nie będę jątrzył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie za C+Optimum HD z MR płacę 107 (właśnie skończyła się promocja) umowa jeszcze 5 miesięcy więc w moim przypadku sens migracji na platynę z MR na maksymalnej obniżce jest bezsensowny. 109 na 18 miechów. Zwłaszcza że mogę umowę wypowiedzieć teraz i w lipcu z racji znikania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon po serii pytań o jakim bonusie mówię do wcześniejszej migracji PLATINUM. Powołałem się na ich stronę http://ncpluspytania.pl i informację z konta oficjalnego "Osoby które już migrowały do nc+ powinny skontaktować się z konsultantem by dowiedzieć się jakie bonusy i gratisy z tego faktu im przysługują i jakie maja opcje.".

 

Odpowiedź?

- Widzę, że będą Panu włączone gratisy.

- A jakie?

- Nie wiem, akurat takiej informacji nie widzę.

- A chociaż wiadomo kiedy?

- Też nie mam takiej informacji.

- A czy chociaż powiadomicie mnie jak coś włączycie?

- Powinien Pan dostać wtedy prawdopodobnie informację pisemną...

 

Czysta parodia z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...