Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy nc+ nie zrobi wszystkich abonentów w balona i od nowego sezonu Premier League nie będzie pokazywana w "nowym" dodatkowo płatnym kanale. To samo może się tyczyć naszej kopanej jak utworzą kanał Ekstraklasa TV.

Gdyby tak było to według mnie był by to strzał w stope ze strony nc+ bo dosyć, że pakiety są drogie to jeszcze tworząc dodatkowo płatny kanał dla Premier League to było by jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może co z osobami posiadającymi promocję StartHD, czy mogę rozwiązać umowę bez 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia(obecnie umowa jest na czas nieokreślony)? Kanałów w tej ofercie po wejściu nc+ chyba nie ubyło, jednak nie ma już możliwości korzystania z dodatków np. programów nPremium. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą na numer NC+ 22 310 45 46. Konsultant zaproponował mi pakiet platinium + HBO za 129 PLN oraz multiroom na starych zasadach z cyfry za 10zł. Oczywiście odmówiłem i przedstawiłem swoja oferte 109zł i ani złotówki więcej. Poprzedni pakiet superpremium 99pln + kanały z npremium z 9,99 (w takich cenach można było zakupić wymienione pakiety przed fuzja C+ oraz N).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo płatny kanał Premier League ma być od nowego sezonu, też to słyszałem.

 

Czyli to nie koniec skoku na kase w wykonaniu nc+?

 

Rozumiem, ze czesc spotkan ta najbardziej atrakcyjna, zostanie przeniesiona do nowego kanalu, a w dotychczasowym kanale zostana same ochlapy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gurek

W SD tez sie zmienia lista, TVN Turbo wciskają na chama na 3 pozycję. Polsatu nie ruszyli, bo miał przy zawieraniu umowy ustalony ta pozycję.

Listo do [beep].

Widać ze ITI miało więcej do gadania. Nawet Pace ponazywali po N-kowskiemu hehe beznadzieja nazywanie sprzętu pod nazwę platformy byłej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na pewno się znajdzie jak tylko coś wyleci i da powód do rozwiązania umowy. Ja czekam na koniec Romantica - brałem niestety oferte z PS3 i dzisiaj żałuję. Po zlewce z włączeniem nSport jestem nastawiony na rezygnację, bo płacę 198zł co miesiąc. Zadałem im wczoraj pytanie, czy chcą mnie w jakiś sposób zachęcić do migracji i dzisiaj odpisali: odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Doradca ds. Oferty Programowej skontaktuje się z Panem w najbliższym możliwym terminie. Proszę o cierpliwość.

 

W moim wypadku wzięty został tv 3d. Też robili zlewkę na włączenie nsport, teraz wiem dlaczego. Obecna sytuacja z migracją też wydaje się jasna, przecież dopłacamy do abonamentu za wzięty gadżet, więc czekamy jako ostatni w kolejce. Sytuacja na pewno zmieni się z chwilą wypadnięcia jakiegoś gwarantowanego programu, gdzie będziemy mogli słać wypowiedzenia. Jednak się pytam, po co? Zastanawia mnie jeszcze tzw. automatyczna migracja do nc+ dla osób z paczką canal+, o której chodzą plotki, ale nie ma żadnego oficjalnego komunikatu. Czyżby jakby było mało tego bałaganu, włodarze z iti i tvn szykowali jeszcze jakieś kwiatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem Tabelkę która może pomóc w negocjacjach jeśli chodzi o migracje. Nie uwzględniłem w niej kanałów Canal+ ponieważ jest on dostępny w takim samym kształcie w obu pakietach. Może się to komuś przyda.

 

bpcsrctd3d5e.jpg

 

Na pierwszy rzut oka widać że tracimy kilka kanałów "filmowych", czy raczej oferujących seriale oraz rozrywkowych a zyskujemy najwięcej kanałów dziecięcych.

 

Mam nadzieje że nic nie pominąłem i ktoś na tym skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że PZPN i Ekstraklasa S.A. mogą dogadać się i utworzyć własny kanał z meczami ekstraklasy i sprzedawać go wszystkim chętnym na takiej samej zasadzie jak np. HBO dostępne jest na platformach satelitarnych i w kablówkach, czyli kto zapłaci ten ogląda.

Takie pomysł był podobno już przed ostatnim przetargiem, ale było za mało czasu na dogranie tego pomysłu.

 

Sądzę że ten pomysł może wypalić, zwłaszcza że obecnie transmisje realizowane są przez podmiot niezależny od Canalu+ a ze znalezieniem dziennikarzy do prowadzenia relacji nie będzie problemu, bo zapewne w wyniku fuzji "n" z "C+" zwolnienia obejmą nie tylko pracowników backoffice'u ale też dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juve22 tez mnie to zastanawia. Ja byłbym zainteresowany Univers+ + multi. Ale czy własny dekoder można użyć do multiroom??
ak że nie mam

 

Wysłałem do nich numer umowy i telefon, jeśli nie zadzwonią do środy, to sam zadzwonię. Mam nadzieję że nie będę musiał zmieniać dekodera bo 4 miesiące temu dałem za niego 200zł, dodam że płacę 59zł bo mam pakiet z npremium hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że PZPN i Ekstraklasa S.A. mogą dogadać się i utworzyć własny kanał z meczami ekstraklasy i sprzedawać go wszystkim chętnym na takiej samej zasadzie jak np. HBO dostępne jest na platformach satelitarnych i w kablówkach, czyli kto zapłaci ten ogląda.

Takie pomysł był podobno już przed ostatnim przetargiem, ale było za mało czasu na dogranie tego pomysłu.

 

Sądzę że ten pomysł może wypalić, zwłaszcza że obecnie transmisje realizowane są przez podmiot niezależny od Canalu+ a ze znalezieniem dziennikarzy do prowadzenia relacji nie będzie problemu, bo zapewne w wyniku fuzji "n" z "C+" zwolnienia obejmą nie tylko pracowników backoffice'u ale też dziennikarzy.

Jak by utworzyli to według mnie jeden sezon to przetrwa i zlikwidują to z tego powodu, że liga Polska to nie za mocna liga i kto będzie chciał płacić dodatkowo, np. 20 zł miesięcznie? W Canal+Sport oglądalność Ekstraklasy nie jest aż tak bardzo wysoka a co dopiero jak zrobią kanał dodatkowo płatny to wtedy z owej usługi będzie korzystało raptem z 20 tys ludzi o ile tyle się znajdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłałem do nich numer umowy i telefon, jeśli nie zadzwonią do środy, to sam zadzwonię. Mam nadzieję że nie będę musiał zmieniać dekodera bo 4 miesiące temu dałem za niego 200zł, dodam że płacę 59zł bo mam pakiet z npremium hd.

 

Ja mam promocyjne npremium do końca kwietnia za 0zł, nie wiem czy przed negocjacjami wypowiadać npremium czy nie (chociaż i tak go już nie będzie, pewno odpalą canal+)

Mój rachunek na dzień dzisiejszy 49zł, dekoder też posiadam na własność i z chęcią użyłbym go do multiroomu bo po co mam płacić za aktywacje takiego samego a ten będzie leżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-) jestem abonentem N-ki jak i Cyfry+,do tej pory nie dostalem od nich zadnego telefonu z propozycja migracji,ale sporo sie tutaj naczytalem od ostatniej doby i mam 2 pytania:

1.Jestem w stanie wynegocjowac 2x pakiety canal+platinum po 79 zł albo jeden za 69zł a drugi 79zł?

2.Na czym dokladnie polega Multiroom N-ki? bo wiem,że teraz to naprawde komedia bedzie z tym nkowym multiroomem bo trzeba miec internet z kablem skrosowanym ethernet,a ja niestety posiadam internet radiowy z wkrecana koncowka do karty sieciowej ,a niestety nie wkladaną tak ja w stacjonarnym telefonie :/ a multiroom Cyfry byl o niebo lepszy bo zadnych kabli nie bylo trzeba....wiec moje pytanie jest takie skoro oni oferuja multiroom w ofercie migracyjnej to przyjada i mi wymienia tam kabel z wkrecanego na wkladany i czy mi to wszystko podlacza? bo ja jestem laikem w tej sprawie a chetnie bym skorzystal z multiroomu bo by mi wtedy taniej wyszlo z abonamentem na 2 telewizory.

 

z góry dzięki za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem kwietnia mam dekoder pace pvr i interesuje mnie C+ Platinium. Czy dekoder będę mógł sobie zostawić, czy trzeba będzie go wymienić. W pakiecie tym jest m.in. Polsat Sport News, którego nie mam na liście. Tak się zastanawiam czy będzie aktualizacja na pace czy będę musiał skusić się na któryś z nowych dekoderów NC+. A tak na marginesie do jakich kwot można zejść za te dekodery przy migracji? Na stronie NC+ opłaty jednorazowe za te dekodery są dla mnie zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...