Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Ktoś tu wcześniej wspominał, że po migracji nie ma na liście nawet POLSATU HD, nie wiem jak z POLSATEM ale jak rozmawiałem z panią z infolinii to powiedziała mi, że np. HISTORY HD po migracji będzie dostępny dopiero w przyszłym miesiącu czyli od maja, może i tak samo jest z POLSATEM HD ... Trzeba zadzwonić i zapytać ... Ja jako jeszcze abonent N-ki mam wszystkie kanały jak dotychczas chodzi i POLSAT HD i HISTORY HD i chodzi cała paczka CANAL+ HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Canal + Platiunium za 99 złotych na 12 miesięcy (bez możliwości dobrania MR) lub Platinium na 18 miesięcy z możliwością MR za 10 zł.

 

Czy ktoś dostał MR za darmo?

 

Zgodziłem się na umowę na 12 miesięcy za 99 z (Canal + Vod, Seriale + i Prapremiery.tvp).

 

Coś mnie wczoraj podkusiło, bo miałem dość już tych telefonów, śledzenia forum, a że nie mam czasu to chciałem mieć to z głowy.

 

Mam do Was więc takie pytanie, zawierając wczoraj ustnie umowę przez telefon mam 10 dni, żeby z niej zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko. ja juz ich mam gdzies. pogodzilem sie ze wszystkim. dzis oerta platinum 139 z mr cyfry i dwoma dekami. w piatek bylo 129. co chwile u nich w systemie sie zmmieniaja oferty tak gosc powiedzil. 140 za cos co teraz place 65 w zyciu im nie dam. najwyzej nie bedzie pilki. bedzie wiecej czasu dla innych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem Canal + Platiunium za 99 złotych na 12 miesięcy (bez możliwości dobrania MR) lub Platinium na 18 miesięcy z możliwością MR za 10 zł.

 

Czy ktoś dostał MR za darmo?

 

Zgodziłem się na umowę na 12 miesięcy za 99 z (Canal + Vod, Seriale + i Prapremiery.tvp).

 

Coś mnie wczoraj podkusiło, bo miałem dość już tych telefonów, śledzenia forum, a że nie mam czasu to chciałem mieć to z głowy.

 

Mam do Was więc takie pytanie, zawierając wczoraj ustnie umowę przez telefon mam 10 dni, żeby z niej zrezygnować?

Drogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w tym wątku poruszamy kwestię promocji na pakiet Canal+ Platinum. Dokonałem takiego porównania Cena promocyjna opcji All Inclusive+ - 199 zł. W stosunku do pakietu Platinum , zawiera on dodatkowo:

Erotyki - 40 zł.

Filmbox- 15

Cinemax - 15 zł.

NC GO - 15 zł.

Multiroom stnadart - 15 zł

History - 2 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

Sundnce- 3 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

HBO- 30 zł.

RAZEM 135 zł.

199 zł - 135 = 64 TO JEST REALNA CENA PAKIETU CANAL+ PLATINUM .

PS. Ceny Opcji ze strony nc+

nie dotarłem do ceny usług fun VOD i Picture BOX.

Porównanie tych cen najbardziej jaskrawie świadczy o złodziejstwie i [beep]ości włodarzy nc+. DODAM TEŻ, ŻE TAKA ANALIZA SPORZĄDZONA W OPARCIU O CENNIK c+ LUB N-KI NIE WYKAZYWAŁA TAKICH ROZBIEŻNOŚCI. Wszystkim piewcom nc+ przewijającym się w tym wątku zazdroszczę dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum multiroom dwie karty hbo 6 m gratis potem 20 pln lub rezygnacja za 99 umowa na 12m

Na takich wrunkach migrowałem

Dokĺadnie taka sama oferte dostalem plus dekoder pvr ktory juz posiadam Nie musialem nic targowac, konsultant sam to zaproponowal przy drugiej rozmowie Podczas pierwszej nie bylo hbo Chcialem drugiego deka w tej cenie ale nie ustapil Chcial 20/mies Czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też zauważył że po fuzji znacząco poprawiła się jakość obrazu, zwłaszcza kanałów hd?

 

Kiedyś miałem nke obraz delikatnie mówiąc nie był idealny, teraz jest bardziej wyrazisty i zbliżony do full hd. Ciekawy jestem z czego to wynika? czy może

canal plus miał lepszej jakości hd programy ? bo sygnał siłe i jakość cały czas mam identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów nie na temat widze że jest mnóstwo...

Mam tylko 1 pytanie.Za ile teraz idzie wyrwać ALL INCL. ?

 

pisane wczoraj

 

Moja siostra dostała all inclusiv na 18 miesięcy za 149 zł. Do tego multiroom za 0 zł. Biały dodatkowy.

Miała do tej pory pakiet max z N za 100 zł. Bez erotyki. Umowa na czas nieokreślony była. Dekoder jej został Nbox czarny 500 gb z carbo.

Tyle w temacie.

 

i co o tym sadzisz?a w saąsiednim wątku padła cena za platyne 89

 

oferta z dziś: platinum za 89zł + mr za 0zł + prv za 0zł + drugi pvr 10zł i kanał history za 1,99zł albo 1,90zł (nie wiem czy dobrze usłyszałem ale coś ok 2zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

199 zł - 135 = 64 TO JEST REALNA CENA PAKIETU CANAL+ PLATINUM .

PS. Ceny Opcji ze strony nc+

nie dotarłem do ceny usług fun VOD i Picture BOX.

Porównanie tych cen najbardziej jaskrawie świadczy o złodziejstwie i [beep]ości włodarzy nc+. DODAM TEŻ, ŻE TAKA ANALIZA SPORZĄDZONA W OPARCIU O CENNIK c+ LUB N-KI NIE WYKAZYWAŁA TAKICH ROZBIEŻNOŚCI. Wszystkim piewcom nc+ przewijającym się w tym wątku zazdroszczę dobrego samopoczucia.

Glupstwa piszesz. Od kiedy suma opcji równa się cenie pakietu????Jeśli tak to policzyć od drugiej strony to same canale + kosztują 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często w tym wątku poruszamy kwestię promocji na pakiet Canal+ Platinum. Dokonałem takiego porównania Cena promocyjna opcji All Inclusive+ - 199 zł. W stosunku do pakietu Platinum , zawiera on dodatkowo:

Erotyki - 40 zł.

Filmbox- 15

Cinemax - 15 zł.

NC GO - 15 zł.

Multiroom stnadart - 15 zł

History - 2 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

Sundnce- 3 zł ( po zaokrągleniu do pełnego zł)

HBO- 30 zł.

RAZEM 135 zł.

199 zł - 135 = 64 TO JEST REALNA CENA PAKIETU CANAL+ PLATINUM .

PS. Ceny Opcji ze strony nc+

nie dotarłem do ceny usług fun VOD i Picture BOX.

Porównanie tych cen najbardziej jaskrawie świadczy o złodziejstwie i [beep]ości włodarzy nc+. DODAM TEŻ, ŻE TAKA ANALIZA SPORZĄDZONA W OPARCIU O CENNIK c+ LUB N-KI NIE WYKAZYWAŁA TAKICH ROZBIEŻNOŚCI. Wszystkim piewcom nc+ przewijającym się w tym wątku zazdroszczę dobrego samopoczucia.

Zależy od punktu wyjścia :wink: Jeśli za podstawę wyliczeń przyjmiesz cenę Platinum, to dodając do tego wszystkie ekstrasy warte, jak wyliczyłeś, 135 złotych, wyjdzie Ci superpromocja All Inclusive :D Taka sztuczka marketingowa 8) Jeden widzi szklankę w połowie pustą, drugi - w połowie pełną :D

Robisz błąd logiczny przyjmując za podstawę coś, co jest wynikiem. Promocje układa się od cen podstawowych a nie na odwrót :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś też zauważył że po fuzji znacząco poprawiła się jakość obrazu, zwłaszcza kanałów hd?

 

Kiedyś miałem nke obraz delikatnie mówiąc nie był idealny, teraz jest bardziej wyrazisty i zbliżony do full hd. Ciekawy jestem z czego to wynika? czy może

canal plus miał lepszej jakości hd programy ? bo sygnał siłe i jakość cały czas mam identyczna

Canaly+ i kanały tematyczne Cyfry (ale kino, domo, kuchnia, minimini, teletoon) zawsze miały świetną jakośc obrazu. Za to filmy z wytwórni od n-ki dawali teraz w bardzo słabej jakości obrazu, na niektórych to wręcz kwadraty biegały po ekranie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

199 zł - 135 = 64 TO JEST REALNA CENA PAKIETU CANAL+ PLATINUM .

PS. Ceny Opcji ze strony nc+

nie dotarłem do ceny usług fun VOD i Picture BOX.

Porównanie tych cen najbardziej jaskrawie świadczy o złodziejstwie i [beep]ości włodarzy nc+. DODAM TEŻ, ŻE TAKA ANALIZA SPORZĄDZONA W OPARCIU O CENNIK c+ LUB N-KI NIE WYKAZYWAŁA TAKICH ROZBIEŻNOŚCI. Wszystkim piewcom nc+ przewijającym się w tym wątku zazdroszczę dobrego samopoczucia.

Glupstwa piszesz. Od kiedy suma opcji równa się cenie pakietu????Jeśli tak to policzyć od drugiej strony to same canale + kosztują 70 zł

Powiem ci tylko jedno w tych głupich wyliczeniach nie uwzględniłem opłat za dzierżawę dekoderów. Nie twierdzę, też, że platinum winno kosztować 64, na pewno nie więcej niż 85 - 90 zł. nie twierdzę też że suma opcji ma się równać cenie pakietu.Co do ceny calal+ ( obecnie canal+ platinum) TO NIEŚMIAŁO CI PRZYPOMNĘ,ŻE CENA ZA TEN PAKIET W NIEKTÓRYCH KABLÓWKACH OSCYLUJE W GRANICACH 50 ZŁ. reasumując wyliczenia te maja jedynie pobudzić nasza wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co do ceny calal+ ( obecnie canal+ platinum) TO NIEŚMIAŁO CI PRZYPOMNĘ,ŻE CENA ZA TEN PAKIET W NIEKTÓRYCH KABLÓWKACH OSCYLUJE W GRANICACH 50 ZŁ. reasumując wyliczenia te maja jedynie pobudzić nasza wyobraźnię.

Kablówka jako pośrednik kupuje pakiet za cenę hurtową (czytaj: niższą) i może narzucić swoją marżę w wysokości, jaka jest dla niej opłacalna. Ty jako abonent platformy satelitarnej dostajesz ten sam produkt po cenie detalicznej. Ot i cała różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum multiroom dwie karty hbo 6 m gratis potem 20 pln lub rezygnacja za 99 umowa na 12m

Na takich wrunkach migrowałem

 

To wg. mnie jest dość dobra cena. Tylko, że ja wolę dekodery ADB, ze względu na ich pracę. Jeśli uda mi się w Twojej cenie wynegocjować to od ręki biorę...

Ale obecnie dostałem:

99zł PLATINUM

+ 20 MR Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

Realna cena to taka, jaką ludziska zapłacą. Nie będą chcieli płacić, to realna cena poleci na pysk...

Dobrze, że to dodałeś, co dodałeś, bo miałem Ci już odpowiedzieć z grubej rury, więc w sumie dziękują za ten dopisek. :)

 

A tak w kwestii cen, to całkiem niewykluczone, że ludzie jednak zapłacą za nc+, bo obserwując polskie slumsy (robotnicze dzielnice, familoki, czy jakkolwiek by ich nie nazywać), trzeba zauważyć, że są wprost oblepione satelitarnymi antenami, a każdy z członków mieszkających tam rodzin biega z telefonem komórkowym.

 

Jeżeli się bowiem ludziom wmówi, że media są ważniejsze od jedzenia, to gotowi są w to uwierzyć, byle tylko patrzeć w te swoje kolorowe okienka, gdzie podobno można ujrzeć lepszy świat.

 

Czy jednak aby na pewno? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...