Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zmigrowałem do NC+Platinum i dalej nie mam polsatu sport ,polsatu hd servisow z pakietu Platinum

Zostałem przy dekoderach cyfry menu dekodera bez zmian z tym że teraz nie ma dostępu do usługi HBO seriale a VOD na starych zasadach z cyfry płatne

W systemie ICA mam tak

pakiet Platinum NC + PG

opcje dodatkowe HBO NC +OD BASIC ACCOUNT NC+VN ,VNET BUDLE PLATINUM,NC+VB,C+MULTIROOM NC+OM

PROSZĘ o wyjaśnienie mi tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmigrowałem do NC+Platinum i dalej nie mam polsatu sport ,polsatu hd servisow z pakietu Platinum

Zostałem przy dekoderach cyfry menu dekodera bez zmian z tym że teraz nie ma dostępu do usługi HBO seriale a VOD na starych zasadach z cyfry płatne

W systemie ICA mam tak

pakiet Platinum NC + PG

opcje dodatkowe HBO NC +OD BASIC ACCOUNT NC+VN ,VNET BUDLE PLATINUM,NC+VB,C+MULTIROOM NC+OM

PROSZĘ o wyjaśnienie mi tego

Człowieku czy w ogóle czytasz posty osoby które migrowały na obecnych dekoderach czyli Cyfry plus nie będą miał do usług seriali VODy i netVod+ dopóki nie wprowadzą nowe softy do nich jeśli będą a Polsat HD nie ma i każdy się dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostałeś na dekoderze C+ to nie będziesz miał na razie Polsatu HD. Coś nie mogą się podobno dogadać z uprawnieniami dla tych kanałów co by świeciły z kodowaniem Cyfry.
Rozumiem ze na dekoderach bbylej "n" Polsat HD swieci tak? A jak jest na tym nowym mediaboxie?

działają na dekoderach nk i na mediaBox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyjęli inną taktykę , wysłałeś wypowiedzenie brak oferty, przedtem można było wybierać co chciałeś niżej lub wyżej ,ech trochę szkoda tej c+ po co im to było stracili dobre imię i dużo abo. ja po 5 latach rozważam też odejście.

 

Po co im to? Tylko, że oni tego nie przewidzieli - byli pewni, że na kolana padniemy przed nową definicją rozrywki i z uśmiechem na twarzy i bez szemrania zaczniemy płacić więcej - przecież byli pewni, że ani jeden abonent nie odejdzie.

Myślę, że są zasypani wypowiedzeniami i po prostu nie są w stanie wszystkich obdzwonić.

 

Pomijając sport, lepiej wziąć niższy pakiet i do niego Hbo, czy platyne z paczką Canal+?

 

To zależy co wolisz oglądać.

 

1mln wypowiedzen? jak do 1mln nawet listow nie wyslali. Badzmy powazni... jak doszlo do nich 10 tys wypowiedzen to i tak bedzie duzo

 

Mnóstwo ludzi wysłało wypowiedzenia ze względu na zmiany programowe lub kończącą się w najbliższym czasie umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zostałeś na dekoderze C+ to nie będziesz miał na razie Polsatu HD. Coś nie mogą się podobno dogadać z uprawnieniami dla tych kanałów co by świeciły z kodowaniem Cyfry.
Rozumiem ze na dekoderach bbylej "n" Polsat HD swieci tak? A jak jest na tym nowym mediaboxie?

działają na dekoderach nk i na mediaBox+

Dzieki.I jeszcze jedno pytanko male..jutro ide po tego mediaboxa do APS-u,czy mam wziac swojego sagemcoma do zdania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tego też nie mam na liście

hm moze cos u nich w systemie nie tak ,albo cos z softem nie potrafie ci pomoc,polsat sport news masz w ejdnym z multipleksów z naziemnej wiec jak sobie przeskanujesz pownienes miec ,mozesz jeszcze zadzwonic d na infolinie i poprosic o rpzesłanie uprawnien

 

wiec słowa kluczowe to chciwośc,[beep]osc ,nieudacznik,bałagan,brak profesjonalizmu,wyzysk,brak szacunku,[beep],skandal,zenada,masakra,głupota,brak honoru,tu wszedzie wspolnym mianownikiem bedzie słowo Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...