Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 zł za Canal+ Silver jest nie wart swojej ceny. Sportu nie oglądam i w tym jakość jest piękna, krystaliczne HD, ale przy filmach jedne są HD, inne SD. I to kanał Premium podobno. Sport mogą pokazać w pięknym HD, bo kupili od nadawcy taki sygnał, wychodzi więc na to, że jedne filmy kupują w HD, inne zaś w SD. To mi się nie podoba. Skoro ktoś się reklamuje, promuje tą całą paczkę Canal+ to ktoś oczekuje czegoś więcej niż piłki nożnej i filmów w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platinum z HBO +historyHD + umowa na 18 za 109

 

czekam dalej:)

Chyba lepszej oferty się nie doczekasz.Ja miałem SuperPremium C+HBO pierwsze za 99 +10 za Pace-a+10 za HBO GO =119 i po przedłużeniu 105 +5 za Pace-a +0 za HBO GO 0 nSport i MGM ) na pół roku=110.Jak dowiedziałem się w punkcie mi przygotowali na tą ofertę/Platinum +HBO za 129/dlatego czekam spokojni na ich telefon.Jak do tej pory przeglądając ich oferty nikt nie dostał lepszej oferty więc wygląda na to,że jest to max.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z Lublina i to polecam Nplay. Właśnie dostałem od nich ofertę o której wcześniej nie pisali konkretnie, na stronie też nie mają, ale jest:

Pakiet cyfrowy TV (mi odpowiada) + Internet 15 Mb za 69zł do tego Canal+ Platinium HD za 49zł czyli razem 118zł.

W piątek wysłałem wypowiedzenie do N, ale chyba nie czekam na propozycję, bo nawet jakbym dostał C+ Platinium za 69zł to wyjdzie drożej bo sam net 15Mb kosztuje 59zł. Szkoda będzie trochę dwugłowicowego Turbacza, ale w Nplayu tez mają sprzęt ADB, takie mydelniczki do kablówek więc dużej zmiany nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kablówka, zapomniałem.

Mam internet doprowadzony światłowodem i TV tez jest, teraz tylko czekaja na zainteresowanie ewentualnym Canal+ w cenie tez ok 50-60 zł, wsztko zależy od ilosci abonentów.

Maja tylko kiepskie dekodery Motoroli - może ktoś z forum zna te dekoderki to bardzo prosze o opinię?

Obecny koszt TV (eurosprt 1 + polsaty sportowe wszytkie bez HBO ) z internetem ok 30 Mb/s umowa na 2 lata to sreniow wychodzi 85 zł doliczyc Canal+ wychodzi w ewentualnie najdrozszym pakiecie 145,00 zł.

To tyle co teraz za sama Cyfre+ nie wspominajac 59 zł za internet 12 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinowa - to mniej wiecej tak jak ktos mowi ze w Polsacie jakosc kanalow HD jest gorsza nic w Cyfrze czy n ... ( te same czestotliwosci )

 

Akurat to jest prawda, kanały HD z tp. CP są gorszej jakości niż te z tp. nc+. Oczywiście wspólne stacje są udostępniane na zasadzie wzajemności. Jednak kanały które są wyłącznie w nc+, np. Canal+ HD są lepszej jakości niż np. Polsat Film HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też macie takie wrażenie ale ja dzwoniłem chyba 2-3 razy na infolinię normalną 122947800 i tam są ludzie dziwni.... normalnie nie skontaktują się z przełożonym i nie bo nie bo oni nie słyszeli o takiej ofercie ....

 

Zadzwoniłem raz na magiczny telefon DUK 122947879 i tam miły Pan co prawda mi powiedział niemalże to samo ale po ludzku no i do tego jeszcze normalnie się z nim rozmawiało a nie jakoś tak oficjalnie.......

 

Czy Platinum za 99 + HBO 6 mies gratis + MR Premium 20zł = 119 zł to niemożliwe????

słyszałem że dają Platinum za 99 i Hbo na 6 mies gratis ...... "pani z infolinii" twierdzi że to niemożliwe ...... bajki opowiada i tyle.

 

Kilkanaście osób pisze o Platinum za 99 i HBO na 6 mies gratis. Czy to rzeczywiście prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ciebie to poniosło delikatnie o takiej cenie mozemy pomarzyc,ale jesli tak bedzie oficjalnie Cie przeprosze narazie cena 89 z multi jest nie do ugrania a Ty mowisz o 70zł ciezko mi w to uwierzyc,tym bardziej ze chcieli za to 120zł

C+Optimum bez promocji kosztowało 107zł. Do tego dolicz rabat na PVR, HD Promo i multi :D . Dawało się wyciągnąć całość za 65zł/mies. , a nawet niektórym za 62zł/mies. Bez promocji kosztowałoby to jakieś 135zł :)

no ok obys miał racje

 

Mam nadzieję że ma rację. Wcześniej, wysyłając wypowiedzenie do cyfry z tytułu kończącej się umowy otrzymałem C+ Optimum HD + HD Promo + Multiroom z 2x PVR za 67 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam idzie w negocjacjach? Po sobotnich transmisjach jestem bardzo zadowolony z oferty NC. W porównaniu do n za co płacił em 83 zł teraz jest w końcu co oglądać, w końcu mogę po wielu latach oglądać NBA na zywo. Powodzenia w negocjacjach

 

Niestety wszystko, co ugrałem to Platyna za 99+MR za 10 18mc wymiana dekodera na turbo 149 + drugi za 49zł, czyli abonament 109 i jednorazowo 198 są nieugięci nie wiem jak udało ci się na 12mc załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiadomo że tych kanałów nie zabiorą - bo to byłby już prawdziwy koniec tej platformy; oni po prostu się zabezpieczają aby ludzie nie zrywali umów gdy nagle nie uda im się dogadać choćby z jednym z producentów tego programu; przy okazji mają kolejną kartę przetargową z nimi - jeśli nie chcecie być u nas na platformie to nie - my jesteśmy zabezpieczeni - a was nie będzie w Polsce i stracicie kasę.

 

Ale skąd ta pewność, że nie zabiorą? Albo nie będą dodatkowo płatne? Liczy się to co jest na papierze, a tam jest czarno na białym, że zabrać mogą w każdej chwili.

 

Ciekaw jestem jak ta farsa sie zakonczy ja rozwaze moze jakis inny tanszy pakiet z canal plus i zobaczymy jaka mi tam cene zaproponuja

 

Tylko że oni nie dają tańszych pakietów dla obecnych klientów, uwaga cytuję "Nie mamy dla Pana tańszej oferty". Jeżeli ktoś płacił 100 zł za full to nie mają dla niego oferty na Universe za chociażby 59.

 

To też jest nie fair i mocno naciągane - bo albo umowa jest ważna i nie można zejść na niższy pakiet, ale i nie można nas zmusić do żadnych migracji - albo umowa traci ważność i musimy migrować, ale wtedy Canal/ITI muszą nam oficjalnie wypowiedzieć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nazywa dział, do którego mam zaadresować wypowiedzenie tv n?

 

W mailach dają taki podpis:

ITI Neovision Sp. z o.o., 02-699 Warszawa, ul. Kłobucka 23, dane do

korespondencji: 31-357 Kraków, ul. Josepha Conrada 37, Biuro Obsługi

Klienta: tel. 801 044 944, 22 310 47 47 (opłata według cennika

operatorów) NIP: 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru

Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,

XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000191377, kapitał zakładowy:

88.898.500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...