Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie satysfakcjonuje tylko Platyna z HBO + dekoder za free- może zostać dalej PACE w cenie 99 zł. miesięcznie. Nie wiem czy taka oferta już padła, ale innej nie biorę pod uwagę ?

Obecnie płacę 105 zł. za Superpremium HD z C+ i HBO jak wiadomo + PACE za free i za free również Cinemaxy i Filmboxy oraz na pół roku nSport. Umowa na 13 miesięcy podpisana dwa miesiące temu. Mogę co najwyżej sobie odpuścić te Cinemaxy i Filmboxy.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO. Wymiany dekodera nie dało się wynegocjować. Konsultantka stwierdziła że od 15 czerwca ma być jakaś promocja na wymianę dekoderów. W sumie jestem zadowolony. Umowa kończy się w listopadzie, a 10zł więcej za LM i LE to nie jest tak dużo. Za pełen pakiet powiedziała 179zł z bezpłatnym użytkowanie m dotychczasowego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mooleda napisał(a):

No jest co raz lepiej:

 

Platinum za 119 zł w cenie HBO i Multiroom + 2x10zł dekodery MediaBox, oferta już jest dla mnie do przyjęcia

 

dostałeś taką ofertę?

 

Tak, przed chwilą na infolinii.

 

Co ciekawe na nr 223104546 dodzwoniłem się po 3 sekundach :)

 

Mają oddzwonić o 14.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten najem to coraz bardziej powszechna sprawa i ma same korzyści z punktu widzenia operatora:

- najczęściej miesięczny haracz za korzystanie,

- użytkownik nie może sobie pogrzebać w obudowie, bo dostanie wysoką karę -> lepsze zabezpieczenie przed pirackim researchem,

- mniej stersu na infolinii, bo mniej dekoderów (Fergusonów, Opticumów itd.) do ogarnięcia i wytłumaczenia

 

Dla nas użytkowników: zło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie oczekiwania polaczylem sie z ICA i dostalem oferte : all inc. z multiroomem jak mam do tej pory za 179 ze 199 ale wymyslili sobie jeszcze oplate za 2 szrotowate Pace pvr co je aktualnie posiadam wiec calosc za 220zl !!! Zapytalem o canal+platinium i multi i hbo wyszlo 209. Prdole podziekowalem niech sobie w :censored: wsadza ta oferte , tylko stracilem na telefon :censored:

Mi zaoferowali za 179zł all inc. z multiroomem w tej samej cenie jak do tej pory, ale bez dodatkowych opłat za dekodery, a za platinium multi i hbo 153zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli komuś zależy na paczce CANAL+ to nie powinien się zgadzać na nic poniżej Platinum. Premiery filmowe są na Canal+ a najlepszy sport na Canal+ Sport. Jeśli nie będzie się miało pełnej paczki to równie dobrze na czas eventów sportowych mogą też uruchamiać Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 3. A wtedy dostępu do nich nie będzie. Osobiście posiadam obecnie n i płacę 68 zł (Wszystkie pakiety + nPremium + HBO + Filmbox na pół roku) + 10 zł za multiroom standard. Mam dekoder Turbo CLRA + Białasa multi standard i nie płacę za nie nic. Jeśli nie dostanę Canal+ Platinum + multiroom standard + HBO powiedzmy na pół roku za 89 zł na obecnych dekoderach bez dodatkowych opłat to się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie oczekiwania polaczylem sie z ICA i dostalem oferte : all inc. z multiroomem jak mam do tej pory za 179 ze 199 ale wymyslili sobie jeszcze oplate za 2 szrotowate Pace pvr co je aktualnie posiadam wiec calosc za 220zl !!! Zapytalem o canal+platinium i multi i hbo wyszlo 209. Prdole podziekowalem niech sobie w :censored: wsadza ta oferte , tylko stracilem na telefon :censored:

Mi zaoferowali za 179zł all inc. z multiroomem w tej samej cenie jak do tej pory, ale bez dodatkowych opłat za dekodery, a za platinium multi i hbo 153zł

 

169zł już padła oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO. Wymiany dekodera nie dało się wynegocjować. Konsultantka stwierdziła że od 15 czerwca ma być jakaś promocja na wymianę dekoderów. W sumie jestem zadowolony. Umowa kończy się w listopadzie, a 10zł więcej za LM i LE to nie jest tak dużo. Za pełen pakiet powiedziała 179zł z bezpłatnym użytkowanie m dotychczasowego dekodera.

 

 

Az trudno uwierzyć. Ale OK im więcej teraz takich napalonych, tym większe obniżki później.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO. Wymiany dekodera nie dało się wynegocjować. Konsultantka stwierdziła że od 15 czerwca ma być jakaś promocja na wymianę dekoderów. W sumie jestem zadowolony. Umowa kończy się w listopadzie, a 10zł więcej za LM i LE to nie jest tak dużo. Za pełen pakiet powiedziała 179zł z bezpłatnym użytkowanie m dotychczasowego dekodera.

 

 

Az trudno uwierzyć. Ale OK im więcej teraz takich napalonych, tym większe obniżki później.......

 

 

pfffffffffffffffffffff matko i córko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO.

 

Czyli potraktowali Cię jak NOWEGO i nie dali ani grosza rabatu.

Zapłaciłeś 119,00 za Platinum + 30 zł za HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO.

 

Czyli potraktowali Cię jak NOWEGO i nie dali ani grosza rabatu.

Zapłaciłeś 119,00 z Platinum + 30 zł za HBO.

 

Ja nie wiem jak kolega mógł za to płacić 137 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mooleda napisał(a):

No jest co raz lepiej:

 

Platinum za 119 zł w cenie HBO i Multiroom + 2x10zł dekodery MediaBox, oferta już jest dla mnie do przyjęcia

 

dostałeś taką ofertę?

 

Tak, przed chwilą na infolinii.

 

Co ciekawe na nr 223104546 dodzwoniłem się po 3 sekundach :)

 

Mają oddzwonić o 14.30

 

szczerze to nie masz się czym podniecać, ja bym na pewno takiej oferty nie przyjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim celem jest Platyna z MR i HBO za około 100. Mam teraz Full ofertę N i C+ Start HD. Płacę około 150 złotych teraz, więc migracja jest dla mnie okazją na obcięcie kosztów. Stracę tylko filmboxy i cinemaxy, ale tego nawet nie oglądam, jak dla dużej liczby użytkowników tego forum piłka nożna jest dla mnie najważniejsza. Trzeba po prostu poczekać, drożej nie zrobią na pewno. Specjalnie dali takie wysokie ceny, aby mogli z nich schodzić i żeby mniej rozgarnięci lub też ci bardziej rozrzutni pozwolili sobie na migrację w dzień przedstawienia oferty. Cierpliwość jest tu najważniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...