Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Platyna cały czas min 99zł ? Ile z MR+HBO ? Dziękuję z góry za info.

Platyna 99, z MR 109, z MR i HBO 129. Choć zaczynają się przewijać propozycje Platinum+MR za 99.

 

@dino83. Dziękuję za odpowiedź. Tylko Ty odpowiedziałeś..... Reszta zlałą pytanie. To wiele mówie :evil:

Nic nie słychać, aby anulowali wysłąne listy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie świecą kanały z Platinum np. Discovery Historia i inne. Też tego nie rozumiem....a wg posta na forum powinny działać - jest ktoś komu działają?

mi działa wszystko i discovery i history i wszystkie canal+ , miałem oferte za 68 zł premium +hbo

 

 

Jasne kituj dalej że Ci działa wszystko .. :)

ale czemu miałbym kitować ? mówie serio, wyłączli mi m premium i wypozyczalnie premium a w zamian mam canaly + itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Platyna cały czas min 99zł ? Ile z MR+HBO ? Dziękuję z góry za info.

Platyna 99, z MR 109, z MR i HBO 129. Choć zaczynają się przewijać propozycje Platinum+MR za 99.

 

 

Ale jaki MR ? Ja posiadam obecnie MR Premium w eN i z tego co widzę nie ma szans go dostać za 0-10zł. Miałem już kilka rozmów i zawsze jest on w cenie w jakiej był w eN - 20 zł.

W takim układzie Platinium 99+20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde gooowno jest do przełknięcia :/. Na to właśnie liczą, dzisiaj stękacie że gdyby 10-15 zl taniej było to bym wziął. Ceny się nie zmienią i powiecie że te 10-15 i tak jest "do przełknięcia". Masakra :/

W tym miejscu warto zaśpiewać , za kibicami "Naszej kopanej".....POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO , POLACY........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to tutaj 1:0 dla CP

Tanie fikołki? -> do CP

"Tanie mięso psy jedzą" .

tyle że mięso takie samo tylko cena różna

 

Niby lepsze, obraz w nc+ (kiedyś też i n) na dużych wyświetlaczach wygląda o wiele lepiej zwłaszcza HD i bajki - mam porównanie do CP i UPC - i różnica jest bardziej niż zauważalna (przynajmniej na turbodekoderze) - nie wiem jak było z Cyfrą. Ta jakość i SGP oraz liga żużlowa i kosz u mnie zadecydowały o migracji - i niestety tylko to. A, że drogo to już inna bajka...Wizja i Canał+ kosztowały kiedyś o wiele więcej(a zarobki wtedy były niższe), podobny pakiet w UPC też niestety drożęj , a do tego dopłata na dekoder z nagrywarką dochodzi. Zostaje tylko darmowa naziemna ale tam jeszcze szału nie ma i ta jakość poza tvp 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Platyna cały czas min 99zł ? Ile z MR+HBO ? Dziękuję z góry za info.

Platyna 99, z MR 109, z MR i HBO 129. Choć zaczynają się przewijać propozycje Platinum+MR za 99.

 

 

Ale jaki MR ? Ja posiadam obecnie MR Premium w eN i z tego co widzę nie ma szans go dostać za 0-10zł. Miałem już kilka rozmów i zawsze jest on w cenie w jakiej był w eN - 20 zł.

W takim układzie Platinium 99+20.

 

 

Jesteś z N masz cenę z N, dla abonentów z C+ są inne propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę. Została zarejestrowana w systemie. Wcześniej proponowano mi Platinum za 99 zł.

 

Zadzwoniłem do nc+. Konsultant powiedział, że z powodu złożenia wypowiedzenia nie ma już dla mnie oferty migracyjnej i po prostu rozwiążą umowę z końcem kwietnia, a jakbym chciał skorzystać, muszę podpisać umowę jak nowy klient.

 

Zdarzyło się komuś coś takiego? A może to standard? Jeśli coś wiecie - proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...