Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam cyfre ze starymi Cameleonami i dekoderem PVR PHILIPS i zaproponowali mi all incl+ za 169zł + 0 MR dwie karty + 10zł koszt najmu dekodera jako pierwszą oferte. Ja powiedziałem że chce 159zł za abo bez kosztow najmu. Pani powiedziała że oddzwoni.

Co do Mediabox'a nie wymienisz go bo tam działają tylko karty CONAX więc aby zostac przy dwoch kartach starych pozostaje nam albo PACE albo PHILIPS z c+/

 

To kicha trochę. To pewna wiadomość, że nie będą działać te karty? Pani na infolinii ma się dowiedzieć, więc może jednak się da?

 

na 1000% pewna wiadomość bo tam są karty CONAX z parowaniem więc jak weźmiesz ten dekoder to dadzą Ci od razu drugi tuner jak MR a karty będziesz musiał zdać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam cyfre ze starymi Cameleonami i dekoderem PVR PHILIPS i zaproponowali mi all incl+ za 169zł + 0 MR dwie karty + 10zł koszt najmu dekodera jako pierwszą oferte. Ja powiedziałem że chce 159zł za abo bez kosztow najmu. Pani powiedziała że oddzwoni.

Co do Mediabox'a nie wymienisz go bo tam działają tylko karty CONAX więc aby zostac przy dwoch kartach starych pozostaje nam albo PACE albo PHILIPS z c+/

 

To kicha trochę. To pewna wiadomość, że nie będą działać te karty? Pani na infolinii ma się dowiedzieć, więc może jednak się da?

 

na 1000% pewna wiadomość bo tam są karty CONAX z parowaniem więc jak weźmiesz ten dekoder to dadzą Ci od razu drugi tuner jak MR a karty będziesz musiał zdać.

 

To chyba trzeba zostać przy starej ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ludziom być idiotami, każdy ma swój rozum i skoro nie chce go używać to jego problem. Chcą dzwonić i bulić kupę kasy to niech dzwonią :) Jest jeszcze z tego korzyść dla nas, bo wiemy co można ugrać, a poza tym im więcej teraz przemigruje i będzie płacić te chore ceny, tym większy rabat będzie można później ugrać :)

Posłuchaj-idiotą to trzeba być żeby żebrać o niższe ceny za płatną tv. Czy płatna telewizja to jest produkt bez którego nie da się życ? Nie stać Cię to nie bierz i nie obrażaj innych, masz alternatywe bez treści premium w Cyfrowym Polsacie. Mnie stać na oferte NC+ więc ją przyjełem i sobie nie życzę żeby ktoś mnie z tego powodu obrażał.

 

 

Oczywiście.

Wczoraj napisałem w podobnym tonie, że jak kogoś nie stać na mercedesa to jeździ fordem, to mi jakiś koleś wyjechał z tekstem,

że jak NC+ może tak drwić z ludzi, bo w Polsce ni ma pracy, ludzie popadają w depresję nie maja co jeść, a oni takie ceny wywalają :lol2:

Większej bzdury dawno nie słyszałem.

 

Widocznie jesteś [beep]im [beep]giem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie czy udałoby eis wynegocjować canalplus platinum za 86-89 zł na 12 miesięcy.

 

Jeżeli prawdą jest to co napisał użytkownik, którego cytuję poniżej, to na pewno. Kwestią czasu i to bardzo niedługiego jest pewnie to, że do proponowanej przez Ciebie ceny dorzucą MR z dwoma Cameleonami plus PVR, jeśli ktoś to miał w Cyfrze..

 

I po temacie. Platinum + dekoder 0zł/m-c + HBO + History HD, 12 m-cy - 99zł. Jeden telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam C+Optimum HD (w promocji 6m 50% - 6m - 100%) i płace aktualnie 117zł z Multiroom.

Propozycja nc+:

1. Platinum 109zł na 18m

2. Silver 69zł na 12m

Oczywiście nie przyjąłem. Zasugerowałem, że ceny zaproponowane są conajmniej 20zł za wysokie. Silver za 69zł mogę przyjąć, ale z opcją C+ Sport (podobno klienton "n" proponują to). Konsultant od razu ogłosił, że jeszcze się będzie kontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano: Canal+ Platinum z posiadanym przeze mnie PACE PVR 500GB i multiroom C+ - 114 zł - 18msc. Oczywiście nie przyjąłem :)

A i konsultant poinformował mnie o tym, iż niedługo będę musiał się zdecydować, albo nc+ albo wypowiedzenie umowy.

 

co do multiroom'u nie ma możliwości wzięcia np jednej karty seca i dekodera adb. Albo 2x seca albo parowane adb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do multiroom'u nie ma możliwości wzięcia np jednej karty seca i dekodera adb. Albo 2x seca albo parowane adb.

 

Hehe, właśnie o to samo konsultantkę zapytałem przed chwilą. Zadzwoniła. Mogę wymienić PACE na Mediabox. Oferta w tej chwili to All Inclusive za 169 zł + Mediabox za 199 zł. Odmówiłem. Będzie dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani zapewnia na inf. itp Przecież te ich zapewnienia to bzdury którymi karmią by sprzedać.

Czytaliście wypowiedz Prezesa, ze on chce konkurować z Kinami , czy tez koncertami oraz meczami na Live, to trzeba mieć nie równo pod sufitem. Jaki kibic czy fan muzyki wybrał by oglądanie koncert czy meczu na żywo lub przed tv ?? jeśli miał by wybór. Podobnie z kinem.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ju ... -abonentow

 

Chcemy utrzymać dotychczasowych klientów heheeh no na pewno podnosząc ceny dajecie im motywacje jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Wczoraj napisałem w podobnym tonie, że jak kogoś nie stać na mercedesa to jeździ fordem, to mi jakiś koleś wyjechał z tekstem,

że jak NC+ może tak drwić z ludzi, bo w Polsce ni ma pracy, ludzie popadają w depresję nie maja co jeść, a oni takie ceny wywalają :lol2:

Większej bzdury dawno nie słyszałem.

 

Mnie też stać na to by płacić 120 zł na miesiąc, ale nie jestem jeleniem by mnie doić z ciężko zarobionych pieniędzy.

 

to jest śmiech bym za lige włoską i mistrzów płacił 60 zł więcej... wystarczyło mi to co miałem c+kompakt a oni mi na sile dołożyli jakieś cuda bym bulil, to jest jakieś nieporozumienie.

 

Mnie stać, ale nie znaczy że zapłacę. Wczoraj mi zaproponowano to samo za 99zł. Ale jeszcze się wstrzymuję. Wystarczy ponegocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści dla migrujących do nc+ - platforma obniżyła cenę Canal+ Platinum do 79 zł a dodatkowo jest możliwość dokupienia sobie pakietu HBO za 20 zł.

 

http://media2.pl/media/101460-Nizsze...tm_medium=link

ps. widac powoli miekna :brawo:

 

 

Nic tam nie znaleziono.

Ale jeśli to prawda to idzie na moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon w sprawie migracji. Propozycja z NC+ --- Platinum + HBO na 18 mies. 149 zł. Multiroom 10 zł. Złapałem się za głowę. Mam superpremium C+ HD za 99 zł z darmowym multiroomem i wynajem dekodera 0 plus HBO GO za 0 zł. Na pytanie do konsultanta czy nie wstyd dzwonić z taka podwyżką usłyszałem odpowiedź, że taką ma propozycję i od razu zrozumiał o co chodzi i rozłączył się. Na początku zawijka, że wczoraj doszło do olbrzymiego wydarzenia na medialnym rynku europejskim itd... Zapomniał dodać, że wydarzenia w próbie wydojenia Polaków z kasy i ratowania budżetu francuskiego.

 

 

Slayer:

"Dobre wieści dla migrujących do nc+ - platforma obniżyła cenę Canal+ Platinum do 79 zł a dodatkowo jest możliwość dokupienia sobie pakietu HBO za 20 zł."

 

Konsultant nic o tym nie wiedział. kaczka dziennikarska jak z obniżką do 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...