Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka dni najazdu klientów i trafie do psychiatryka ..... :crazy: Klienci z C+ w wiekszości zadowoleni z nowych ofert ale n-kowcy awantura za awanturą :woot: I do tego BOK opowiadający klientom N że wypowiedzenie można złożyć w punkcie... :shock:

 

Ja złożyłem dzisiaj wypowiedzenie w punkcie nc+ . Czy to znaczy, że zostało ono przyjęte wskutek nieświadomości obsługi? (pytałem się trzy razy czy oni mogą przyjąć wypowiedzenie (z 'n') i potwierdzali, że z całą pewnością mogą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść na C+Platinum z MR za 99 zł?

 

Tak :) . Jak dotąd to była najniższa oferta jaką usłyszałem od konsultanta. :/ Jednak niestety musiałem odrzucić. Mam C+Kompact razem z MR za 63zł, więc płacić 40zł więcej za nsport i parę innych śmieci których nie oglądam mi się nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie nc+ pojawiła się oferta

pakiet UNIVERS+ paczka c+ w prezencie do końca kwietnia*

*Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

 

Rzeczywiście. Czyli za 79 zł NOWI mają Platynę bez VOD !!!

Za 79 mają universe i 2 kanały c+ family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść na C+Platinum z MR za 99 zł?

 

Tak :) . Jak dotąd to była najniższa oferta jaką usłyszałem od konsultanta. :/ Jednak niestety musiałem odrzucić. Mam C+Kompact razem z MR za 63zł, więc płacić 40zł więcej za nsport i parę innych śmieci których nie oglądam mi się nie widzi.

A dekodery własne czy też od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec!

 

Umowa do 31marca. Koniec odbioru 2kwietnia godz. 23.30.

Przez cały miesiąc brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony.

 

Jeszcze poczekam z oddawaniem sprzętu, ale wątpię żeby nagle rzucili oferty godne przedłużenia umowy.

 

Ludzie 99zł czy 79zł to strasznie dużo kasy za tv! Nie dajcie się omamić! Jest kryzys!

Zaczynałem z umową za 19.90zł a teraz chcą od mnie wyciągnąć prawie 500% więcej!

 

Bądźcie nie ustępliwi! To klient ma zawsze rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść na C+Platinum z MR za 99 zł?

 

Tak :) . Jak dotąd to była najniższa oferta jaką usłyszałem od konsultanta. :/ Jednak niestety musiałem odrzucić. Mam C+Kompact razem z MR za 63zł, więc płacić 40zł więcej za nsport i parę innych śmieci których nie oglądam mi się nie widzi.

A dekodery własne czy też od nich?

 

Na ten moment mam Sagemcom HD DSI87 od Cyfry i drugi własny. Konsultant mi proponował nowy tuner za 10zł ale z nowym MR-em więc ta opcja odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie nc+ pojawiła się oferta

pakiet UNIVERS+ paczka c+ w prezencie do końca kwietnia*

*Oferta promocyjna. Po okresie promocyjnym opłata to 20 zł/mies. Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

 

Rzeczywiście. Czyli za 79 zł NOWI mają Platynę bez VOD !!!

Za 79 mają universe i 2 kanały c+ family

Dobrych sztuczek używają żeby złowić klientów ,to wszystko po to żeby ludziom jeszcze bardziej poplątać w głowach ,i dużo się nabierze ,to jak zapłacą 20zł to awans do srebra hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, żeby teraz migrować do NC+ trzeba być konkretnym [beep]em. Jest coś na rzeczy i zmian oferty na pewno będzie, teraz dla dobra wszystkich powinny lecieć tylko wypowiedzenia, a Universe z C+ Platinum bez vod-ów i innych [beep]ołek za 59zł będzie do ugrania, szczególnie w tej formie, z połową kanałów nie gwarantowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus - popatrzcie na * tutaj...

http://www.cyfra.tv/telewizja_cyfrowa_nc_plus_2A.html - a tutaj...

 

ciekawe co jest bliższe prawdy

 

nie mówie co jest prawdą tylko zobaczcie co jest na ich stronie, a resztę sami ocencie

co będzie jak ktoś zawrze z nimi umowę

dla mnie wyraźnie pisze 6 kanałów C+

ta oferta pojawiła się dzisiaj więc na cyfra.tv mogli nie zdążyć z aktualizacja zwłaszcza, że to nie jest oficjalna strona nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, żeby teraz migrować do NC+ trzeba być konkretnym [beep]. Jest coś na rzeczy i zmian oferty na pewno będzie, teraz dla dobra wszystkich powinny lecieć tylko wypowiedzenia, a Universe z C+ Platinum bez vod-ów i innych [beep] za 59zł będzie do ugrania, szczególnie w tej formie, z połową kanałów nie gwarantowanych!

Optymistycznie z tą ceną - ale jestem jak najbardziej za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...