Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, czekajcie na zmianę regulaminu. Przecież to ewidentny błąd na stronie, tak jak pisze piotrmal6666. Gdyby to nie był błąd, to napiszcie mi proszę po co byłby ten pakiet Silver, który wychodziłoby, że jest identyczny jak Universe tylko 20zł droższy

 

W silverze masz dwa familijne na stałe i nie możesz dobrać paczki canal plusów po promocji więc to nie jest to samo. Trzeba poczekać może będzie to prawda - oby .

 

czyli universe z pełną paczką canal+ = 79 zł

a wyższy pakiet silver tylko z kanałami family też = 79 zł

nie widzisz, że jest tu błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczegółowych warunkach świadczenia usługi Universe+ jest m.in. coś takiego:

 

"Abonent korzystający z Pakietu Universe+ nie ma możliwości korzystania z Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum świadczonej na warunkach

określonych w Szczegółowych Warunkach świadczenia Kolekcji VOD+ Canal+ Platinum chyba, że Warunki Promocji stanowią inaczej."

 

Może szykują jakąś nową promocję? Oferty dla nowych są promocyjne, a w zestawie dokumentów chyba nie ma żadnego regulaminu promocji... Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał brać paczkę canal plusów to wychodzi na jedno ale jeśli ktoś ich nie będzie chciał to płaci 59 zł. Fakt faktem dziwnie to wygląda ale jak widać na razie coś tam kombinują więc trzeba spokojnie czekać co z tego wyjdzie ;)

 

i jaki byłby wtedy sens brania silver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał brać paczkę canal plusów to wychodzi na jedno ale jeśli ktoś ich nie będzie chciał to płaci 59 zł. Fakt faktem dziwnie to wygląda ale jak widać na razie coś tam kombinują więc trzeba spokojnie czekać co z tego wyjdzie ;)

 

i jaki byłby wtedy sens brania silver?

 

 

Przeczytaj drugie zdanie tylko powoli aby dotarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest gwiazdka to tam powinno byc napisane ze nie za pelny canal plus sie placi. a tam jest napisane tylko ze pozniej sie placi 20zl wiec universe+ za doplata 20zl bedzie z cala paczka canalplus.

Tak to by się zgadzało ,do końca kwietnia universe za 59zl. potem 79zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum już bez nc+GO - tylko do końca kwietnia!

A potem będzie w Platinium?

Dzisiaj do mnie dzwonili i okazuje się, że nc+GO jest w cenie Platinium.

Domyślnie w cenie 119zł. Więc jeśli oferują nam za 99zł to już nie jest w cenie.

Dodatkowo konsultantka nie była w stanie powiedzieć ile muszę dopłacić, bo usługa nie działa

i nie wiadomo kiedy zacznie.

Jedyne czego była pewna to, że nie sprzeda mi Platinium z nc+GO no chyba, że wezmę All Incl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kanały niegwarantowane sa tylko w pakietach Comfort+ i Universe+ czy występują one we wszystkich pakietach Silver, Gold, Platinum też ?

 

Wyższe pakiety jak SILVER, GOLD i PLATINUM zawieraja w sobie kanały z niższych pakietów więc skoro tam są niegwarantowane to i w wyższych tym bardziej - zawieranie zbiorów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jesli by tak bylo to chetnie bym lyknal ten universe+ z paczka canal plus za 79 bym lyknal... do tego dekoder n do ktorego bym nerwow nie tracil :D ale tylko pod warunkiem wziecia nowej aktywacji. nie pchalbym sie z nimi na 18 msc bo zwariowac mozna... jak tak maja zmieniac oferty to ja dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o krótką odpowiedź. Ojciec ma Cyfrę+ z umową " Cyfra+ Powrót " do 03.2014. Ma dekoder swój ( Technisat ) + moduł astoncrypt 2.26. Czy jeśli teraz przejdzie do NC+, to może zostać do końca umowy przy swoim sprzęcie , czy ( w momencie przejścia ) musi wziąć nowy dekoder NC+. Wiem,że gdzieś o tym było, ale proszę o odpowiedź.

 

dalej może mieć swój sprzęt i po migracji do nc również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z n, wyslijcie wypowiedzenia zaraz przed zamknieciem urzedu pocztowego w dzien przed wasza automatyczna migracja. lozzzz co by sie wtedy tam dzialo. sajgon.

 

 

 

jest jeszcze jedna wazna wiadomosc. mediabox z multiroomem bedzie dostepny w universe+ dopiero od 5.04.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie złożyłem wypowiedzenie w tamtym tygodniu w poniedziałek. Dzwoniłem do nich w tamtym tygodniu w środę aby dowiedzieć się czy wypowiedzenie doszło i wszystko jest ok, potwierdzili że wypowiedzenie dotarło i wszystko jest ok. Dzisiaj zadzwoniłem z ciekawości czy jest już jakaś oferta i dowiedziałem się że moje konto jest już zablokowane. Nie ma dla mnie żadnej oferty i prawdopodobnie nie będzie. Jak myślicie co zrobić w takim wypadku czekać czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w universe+ nie ma sportu na czym mi głównie zależy. A jeżeli chodzi o promocje w której jest do końca kwietnia cała paczka canal+ a później 20 zł/ mies to za te 20 zł dostane pewnie 2 kanały family.

 

edit:Kontaktowałem się z BOK i jest tak jak mówiłem po prostu po miesiącu przechodzimy na pakiet za 79 zł chyba że zrezygnujemy z canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jest gwiazdka to tam powinno byc napisane ze nie za pelny canal plus sie placi. a tam jest napisane tylko ze pozniej sie placi 20zl wiec universe+ za doplata 20zl bedzie z cala paczka canalplus.

 

Te 20 zł to jest tylko umożliwienie przejścia na wyższy pakiet a nie dopłata do opcji C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...