Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dzisiaj 2 kwietnia. Umowę miałem do 31marca (wypowiedzenie wysłane w lutym) - zero kontaktu z ich strony.

Co dalej?

1. Ile mam czasu na oddanie sprzętu?

2. Czy jeszcze będą do mnie dzwonić czy po 31marca zniknąłem z ich systemu i jestem wolny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Na oddanie sprzętu masz 14 dni od zakończenia umowy. Tak jest bynajmniej w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób się nastawia, że jak złoży wypowiedzenia to nc+ samo zacznie do nich dzwonić z super ofertami, jak na razie widać nie sprawdza się to. Choć by przykład użytkownika struz, który nie dostał nawet jednego telefonu z propozycją pozostania. A przecież osób, których umowy kończą się w marcu nie było dużo, więc pomyślcie co się zacznie dziać, jak teraz posypią się lawinowo wypowiedzenia z końcem kwietnia... Może się okazać, że wiele osób licząc na super ofertę utrzymaniową zostanie na lodzie, bo dodzwonić się do nich czasami graniczy z cudem, a sami też nie dadzą rady obdzwonić każdego abonenta z wypowiedzeniem... Obym się mylił, bo mi również kończy się umowa w kwietniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób się nastawia, że jak złoży wypowiedzenia to nc+ samo zacznie do nich dzwonić z super ofertami, jak na razie widać nie sprawdza się to. Choć by przykład użytkownika struz, który nie dostał nawet jednego telefonu z propozycją pozostania. A przecież osób, których umowy kończą się w marcu nie było dużo, więc pomyślcie co się zacznie dziać, jak teraz posypią się lawinowo wypowiedzenia z końcem kwietnia... Może się okazać, że wiele osób licząc na super ofertę utrzymaniową zostanie na lodzie, bo dodzwonić się do nich czasami graniczy z cudem, a sami też nie dadzą rady obdzwonić każdego abonenta z wypowiedzeniem... Obym się mylił, bo mi również kończy się umowa w kwietniu...

Skończą się dylematy przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A czy osoby z gołą WPT w N'ce bez pakietów (n)Premium również mogą wypowiedzieć umowę podczas trwania okresu minimalnego? Na co się powołać?

Właśnie zip'uję kanały ale nie widzę jakoś specjalnych zmian w ofercie programowej... coś przeoczyłem?

Nie dostałem jeszcze od nich niepokojącego listu - ale trochę się boję że mi znienacka zrobią wrzutkę z abo +50%...

 

Aktualnie mam WPT za 59PLN'ów z umową do września br.

 

(WPT -> Wszystkie Pakiety Tematyczne)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najllepsze w tym wszystkim jest to ze nc+ swoja oferta spowodowal ze ludzie zaczeli zastanawiac sie czego dokladnie potrzebuja i chyba wiele osob dochodzi do wniosku ze telewizja nie jest az takim dobrem w momencie gdy wszystko jest w internecie. Gdyby zrobili konkretna promocje dla swoich abonentow to nikt nawet by sie nie zastanawial nad tym tylko bralby takie platinum za 79/89 zł a tak ludzie zaczynaja rezygnowac, albo tak jak ja schodza na nizszy pakiet. Śmiem wątpic ze przewidzieli taka reakcje klientow, nawet Solorz sie tego nie spodziewal pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A czy osoby z gołą WPT w N'ce bez pakietów (n)Premium również mogą wypowiedzieć umowę podczas trwania okresu minimalnego? Na co się powołać?

Właśnie zip'uję kanały ale nie widzę jakoś specjalnych zmian w ofercie programowej... coś przeoczyłem?

Nie dostałem jeszcze od nich niepokojącego listu - ale trochę się boję że mi znienacka zrobią wrzutkę z abo +50%...

 

Aktualnie mam WPT za 59PLN'ów z umową do września br.

 

(WPT -> Wszystkie Pakiety Tematyczne)

 

Pozdrawiam!

 

trochę przepłacasz bo WPT wiekszość, która targowała się dostała za 48 ale to juz przeszłośc

dziś oferta nc+ to 9m za 49 zł i kolejne 9 za 59 średnio 54zł/miesiac

część dostała na 12 m za 49 + hbo lub pakiet filmbox /na 6 m/ lub history HD /na 12m/

nietety narazie tylko nieliczni

a z kanałów to np. Wojna i Pokój odeszło więc mozna wypowiedzieć - na forum są wzory z podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najllepsze w tym wszystkim jest to ze nc+ swoja oferta spowodowal ze ludzie zaczeli zastanawiac sie czego dokladnie potrzebuja i chyba wiele osob dochodzi do wniosku ze telewizja nie jest az takim dobrem w momencie gdy wszystko jest w internecie.

 

Co masz na myśli wszystko? Streamy są nielegalne, warezy też. Ludzie oczekują nowości filmowych, serialowych na ekranie telewizora. Nie wspominam sportu, bo to każdy chce oglądać w HD. Natomiast jeśli chodzi o desperatów, którzy ściągają filmy, oglądają sport na stronach to moim zdaniem powinno się zrobić ostre wietrzenie internetu i zablokowanie tychże stron ze streamami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon tym razem chyba z DUK 222200545. Po dontowaniu pisma o rezygnacji nadal ceny na tym samym poziomie 179 all inclusive i 99 zl za platinum. Mialem wrazenie ze konsultant bada sprawe. Nie bylem zainteresowany przedluzeniem czekam dalej. Zgodze sie na 89 zl z MR i sprzetem. 79 zl mi samemu wydaje sie nierealna opcja. Nie przy cenach pozostalych pakietow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon tym razem chyba z DUK 222200545. Po dontowaniu pisma o rezygnacji nadal ceny na tym samym poziomie 179 all inclusive i 99 zl za platinum. Mialem wrazenie ze konsultant bada sprawe. Nie bylem zainteresowany przedluzeniem czekam dalej. Zgodze sie na 89 zl z MR i sprzetem. 79 zl mi samemu wydaje sie nierealna opcja. Nie przy cenach pozostalych pakietow.

 

 

Piszesz, że 79zł za samą Platynę cena jest nie realna ale 89zł z Multi i ze sprzętem już tak? WTF?? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...