Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli jednak jakaś szansa jest, w sumie nie zaszkodzi jak jutro wyślę i zobaczę jaka będzie reakcja

podczas migracji telefonicznej nie recytował Ci konsul formułki o możliwości odstąpienia do 10 dni? inne osoby pisały, że tak

 

Pani migrantka była strasznie znudzona rozmową i niewiele mówiła.

 

No dobra a te rezygnacje to na jakie adresy wysyłać? telefoniczną do NC+ a ze starej umowy do N?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli jednak jakaś szansa jest, w sumie nie zaszkodzi jak jutro wyślę i zobaczę jaka będzie reakcja

podczas migracji telefonicznej nie recytował Ci konsul formułki o możliwości odstąpienia do 10 dni? inne osoby pisały, że tak

 

Pani migrantka była strasznie znudzona rozmową i niewiele mówiła.

 

No dobra a te rezygnacje to na jakie adresy wysyłać? telefoniczną do NC+ a ze starej umowy do N?

chyba na ten sam adres do N. na stronie ncplus jest info Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

 

najlepiej zadzwoń do nich, albo napisz @, żeby później nie było, że nie tam gdzie trzeba wysłałeś, minął teraz termin 10 dni itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy jeśli wyślę wypowiedzenie na początku kwietna (umowę mam do końca kwietnia) to zostanie ona rozwiązana z końcem miesiąca czy dopiero z końcem miesiąca następnego (maj)? Z tego co wiem obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, więc w takiej sytuacji musiałbym jeszcze zapłacić abonament za maj?

 

Dzięki z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dziś dopiero usłyszałem o tym co się święci, że powstało niby boskie nc+ z boską ofertą i ceną.

Obecnie posiadam pakiet Pakiet CANAL+ HBO Super Premium + mr w cenie 119zł (własne dekodery wykupione z c+), zszokowany tym co się dzieje poszedłem do punktu i zaproponowali mi pakiet premium + hbo w cenie 139zł i podziękowałem i wyszedłem. Dzwoniłem na infolinie i się nie dodzwoniłem szok. Zdezorientowany tym co się dzieje nie wiem co dalej. Nie dostałem żadnego listu nawet telefonu. Mam do was kilka pytań a mianowicie.

1) pod jaki adres wysłać wypowiedzenie i do kogo c+ czy nc+?

2) mam umowę do końca maja 2013 (czas minimalny) to jest 1 miesiąc na wypowiedzenie ?

3) jeśli nie wypowiem to przeniosą mnie na siłę i podwyższą abonament?

4) wypowiedzenie napisać kończę z powodu okresu minimalnego czy z powodu wyłączenia kanałów

 

Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dziś dopiero usłyszałem o tym co się święci, że powstało niby boskie nc+ z boską ofertą i ceną.

Obecnie posiadam pakiet Pakiet CANAL+ HBO Super Premium + mr w cenie 119zł (własne dekodery wykupione z c+), zszokowany tym co się dzieje poszedłem do punktu i zaproponowali mi pakiet premium + hbo w cenie 139zł i podziękowałem i wyszedłem. Dzwoniłem na infolinie i się nie dodzwoniłem szok. Zdezorientowany tym co się dzieje nie wiem co dalej. Nie dostałem żadnego listu nawet telefonu. Mam do was kilka pytań a mianowicie.

1) pod jaki adres wysłać wypowiedzenie i do kogo c+ czy nc+?

2) mam umowę do końca maja 2013 (czas minimalny) to jest 1 miesiąc na wypowiedzenie ?

3) jeśli nie wypowiem to przeniosą mnie na siłę i podwyższą abonament?

4) wypowiedzenie napisać kończę z powodu okresu minimalnego czy z powodu wyłączenia kanałów

 

Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich

 

JA bym radził czekać na pismo on nc+ jeśli nie przyjdzie do połowy kwietnia to wtedy pisać wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem list z nc+ z ofetą 89 zł za pakiet Gold (21). Obecnie posiadam N-ke, WPT, nPremium x 4, nVod, nSeriale + MR x 2 za całość płacę 99 zł. Niby oferta pod względem finansowy atrakcyjna (10 zeta mniej), ale programowo, jak dla mnie nie do zaakceptowania. nPremium wykupiłem ze względu na LM i LE obecnie zaoferowany pakiet (Gold) nie gwarantuje mi możliwości obejrzenia wszystkich meczów. Dodatkowo od lat interesuje mnie Bundesliga, a jak wiemy Eurosporty są wśród programów niegwarantowanych...także kolejny klops. Moim skromnym zdaniem, tylko fala wypowiedzeń pozwoli nam, aby w jakiś sposób skruszyć ten beton w nc+. Głównie chodzi mi o możliwość dobrania oferty pod względem zainteresowania. Na dzień dzisiejszy wygląda, to tak...że ile wrzucamy do skarbonki n bądź C+, taki pakiet nam się narzuca, a do tego w większości przypadków wiąże się, to z podwyżką. Gdzie ta elastyczność??? Oczywiście nie potępiam tych, którzy zdecydowali się już migrować. Każdy ma określony budżet i wie ile może max. wydać na płatną TV. Jedna prośba do WAS...rozmawiajcie z ludźmi (abonentami n i C+), którzy są nieświadomi tego co się dzieje, starsi (w tym i mój ojciec) nie wiedzą o niczym. Dostał list, wrzucił do szuflady, ucieszył się, że będzie w nc+, ale jak mu kazałem dokładnie przeczytać co mu zaoferowali (podwyżka 30 dychy w górę) to mu ciśnienie podniosłem. Także Ci co mogą, to niech jeszcze cierpliwie poczekają na lepsze ceny, bądź zmiany w pakietyzacji...a tym, którzy już cieszą się z oferty nc+ życzę.........(w miejsce kropek, niech każdy sobie wpisze co chce) ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dziś dopiero usłyszałem o tym co się święci, że powstało niby boskie nc+ z boską ofertą i ceną.

Obecnie posiadam pakiet Pakiet CANAL+ HBO Super Premium + mr w cenie 119zł (własne dekodery wykupione z c+), zszokowany tym co się dzieje poszedłem do punktu i zaproponowali mi pakiet premium + hbo w cenie 139zł i podziękowałem i wyszedłem. Dzwoniłem na infolinie i się nie dodzwoniłem szok. Zdezorientowany tym co się dzieje nie wiem co dalej. Nie dostałem żadnego listu nawet telefonu. Mam do was kilka pytań a mianowicie.

1) pod jaki adres wysłać wypowiedzenie i do kogo c+ czy nc+?

2) mam umowę do końca maja 2013 (czas minimalny) to jest 1 miesiąc na wypowiedzenie ?

3) jeśli nie wypowiem to przeniosą mnie na siłę i podwyższą abonament?

4) wypowiedzenie napisać kończę z powodu okresu minimalnego czy z powodu wyłączenia kanałów

 

Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich

Spokojnie! nC+ na pewno się odezwie. Najprawdopodobniej listownie i to jeszcze w kwietniu.

Jeśli będziesz chciał zrezygnować, to na pewno zdążysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz 10 dni bo to jest aneks do umowy, a nie nowo podpisana aktywacja. Nic już nie zrobisz.

 

migrowalem 3 godziny temu. koniec umowy 31 marca.

wyraznie w warunkach mialem przeczytane ze moge odstapic od umowy w ciagu 10 dni.

ale uwaga! jestem z cyfry i zmieniam podmiot z cyfra na iti neovision.

nie wiem czy te 10 dni dotyczy tez nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a te rezygnacje to na jakie adresy wysyłać? telefoniczną do NC+ a ze starej umowy do N?

chyba na ten sam adres do N. na stronie ncplus jest info Dla Abonentów posiadających sprzęt platformy n:

ul. J. Conrada 37

31-357 Kraków

 

najlepiej zadzwoń do nich, albo napisz @, żeby później nie było, że nie tam gdzie trzeba wysłałeś, minął teraz termin 10 dni itd

 

W piśmie dotyczącym migracji którą dostaliście w stopce pismu jest adres do korespondencji na który należy wysłać wypowiedzenie. Jest to adres: 31-357 Kraków ul. J. Conrada 37 tam należy wysyłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczyna się to wszystko układać w całość :

1. Abonenci N dostali już listy z propozycjami, maja 14 dni na wypowiedzenie umowy jeśli nie akceptują. Nowe pakiety wchodzą w życie od 1 maja. Zobaczą ile jest wypowiedzeń i będą dzwonić z promocjami do tych ludzi o 20 zł taniej , czyli tak jak teraz proponują telefonicznie. Jak nie zaakceptuje to może jeszcze będą proponować 10 zł(?) taniej od tych obecnych ofert telefonicznych.

 

2. Abonenci C+ po 2.04 dostajemy oferty z propozycjami i mamy 14 dni na wypowiedzenie umowy. Nowe pakiety wchodzą w życie 1 lipca. Podobnie jak w punkcie 1 po zobaczeniu ilości wypowiedzeń oferty o 20 zł taniej czyli to co teraz - to co nas nie satysfakcjonuje. Wtedy dopiero zmienią strategie i polecą obniżki....

 

Przykłady ofert listownych:

Platinum 119zł

Platinum + HBO 149 zł

 

Przykłady ofert oferowanych telefonicznie czyli o 20 zł taniej od listownych...

Platinum 99 zł

Platinum + HBO 129zł

 

Także jak widać Panie i Panowie idziemy na wojnę z NC+!! Czym więcej wypowiedzeń będzie tym bardziej korzystniejsza obniżka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to adres: 31-357 Kraków ul. J. Conrada 37 tam należy wysyłać wypowiedzenie.

 

jedna rzecz - nie jestem przekonany czy liczy sie data wysylki pisma czy moment w ktorym nc+ bedzie mialo mozliwosc sie z pismem zapoznac

np. przy wypowiedzeniu umowy o prace listownie skuteczny jest ten drugi termin tylko

dlatego najpewniej byloby podjechac do punktu i wreczyc facetowi wypowiedzenie ... plus poprosic o date odebrania pisma na drugiej kopii dla ciebie

 

ale z tymi terminami jak mowie pewny nie jestem w sytuacji wypowiedzenia swiadczenia tej uslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, ze w Silverze nie ma C+ ze sportem. Dają jedynie na 2 miechy w promocji. Najtańszy pakiet z C+ Sport to Platinum.

 

Nie kolego, dopiero w Goldzie dają na 2 miechy sport z canal+!

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje

na pewno?

 

Faktycznie, przyznaję włączyłem się po paru godzinach przerwy. Widać to ... Masz rację. Moje niedopatrzenie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...