Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, więc na Canal+ Film 1 i 2 będzie z początku to, co leciało na nPremium przez ostatni rok? No to byli enkowicze się zanudzą. Ciekawe wobec tego jakie hity będą puszczać na Canal+ Family 1 i 2? :)

 

Z drugiej strony mając tyle praw do wytwórni filmowych powinni być w stanie uruchomić dwa kanały filmowe premium z prawdziwego zdarzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie byłem kilka dni temu w polsacie i oto co mi zaproponował koleś: umowa na 26 miesięcy w tym 3 gratis, full pakiet za 85zł przez połowę umowy a później za 95, jak się dowiedział, że mam abonament w plusie powiedział że co miesiąc dorzuci 40zł na vod i jeszcze mógłbym wziąć telefon jakiś za zł. Warunek przynieść ostatnią fakturę z cyfry i z plusa. Swoją drogą słaby sprzęt polsatu ma już swoją legendę, a wiecie może czy jakość kanałów hd jest dużo słabsza niż była w cyfrze lub w n?

 

 

Nie daj się w taką umowę wmanewrować . Na stronie CP wyraźnie jest opcja zamawiania usługi na 15 miesięcy . Zawsze możesz zamówić przez neta a dekodery odebrać w najbliższym punkcie CP ewentualnie zamówić kuriera i tyle . Co do jakości kanałów HD Ci nic nie powiem bo nigdy CP nie miałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc na Canal+ Film 1 i 2 będzie z początku to, co leciało na nPremium przez ostatni rok? No to byli enkowicze się zanudzą. Ciekawe wobec tego jakie hity będą puszczać na Canal+ Family 1 i 2? :)

 

Z drugiej strony mając tyle praw do wytwórni filmowych powinni być w stanie uruchomić dwa kanały filmowe premium z prawdziwego zdarzenia...

 

http://premierywtv.pl/canal-cfilm-cfami ... -kwietnia/

 

Na razie jest dobrze, zobaczymy czy będzie tak co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chciałbym migrować do nc+ ale za ludzkie pieniądze to po pierwsze a po drugie za idiotyzm uważam narzucanie komuś pakietu do wzięcia, chciałbym gold a wciskają mi platinum, nie sądzę , że wypowiedzenie da mi możliwość przejścia na gold a jeśli już to pewnie za 99zł i ani grama mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś w rodzaju N Full HD (WPT + nPremium + HBO + nVodNet + HBOOD + nSeriale, itp) + Multiroom HD za 119 zł

Zaproponowali w liście:

Canal+Platinum + HBO za 129 zł + Multiroom za 20 zł = 149 zł (brak info, czy byłoby nc+ go)

Podczas kontaktu telefonicznego stwierdzili, że nie ma możliwości przejścia na niższe pakiety w ramach migracji, ewentualnie można przejść jeszcze wyżej do All za 179zł (Multiroom wliczony)

 

W związku z tym zamierzam zerwać umowę i podpisać nową na Universe+ + Multiroom Standard za 69 zł z umową na 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyferek: Spróbuj wytargować Platinium za 89-99 zł i powinno być OK. Mnie oferta filmowa "superpremium" nc+ nie za bardzo przekonuje swoją świeżością, więc jeśli jesteś fanem sportu to bierz Platinium, bo tam faktycznie będzie co oglądać, a jeśli nie to raczej rozejrzyj się wśród ofert konkurencji.

 

@Stasiek87: Podobnie, sprawdź co w cenie Universe+ dostałbyś w CP. Może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź na maila do nc+ z prośbą o potwierdzenie pakietu po migracji

 

"Wracają do Twojego pytania. Zdecydowałeś się na ofertę All Inclusive + 179 zl 18 m dla Abonentów. W skład promocji wchodzą: pakiet Universe+, opcja CANAL+ Platinum, opcje: HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Noc, Redlight HD, VOD+: CANAL+ Platinum, Seriale+, Picture Box, Prapremiery.TVP, Fun VOD+, netVOD+: konto podstawowe, National Geographic, CANAL+ Platinum, HBO OD, Picture Box, Dzieci, Najlepsze TVP.pl, Kino Świat. Mam nadzieję, że powyższe zgadza się z ustaleniami telefonicznymi.

 

Aktualnie promocje aktywowane są na kontach abonenckich w ciągu 5 dni roboczych. Proszę Cię zatem o cierpliwość, niebawem uzyskasz dostęp do nowej oferty.

 

Pozdrawiam,

 

 Paweł_nc+

 

nc+_przedstawiciel"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem sportu ale też mam pewne możliwości finansowe których nie przeskoczę. Uważam, że w pakiecie gold powinien być wybór family + no właśnie i tutaj w zależności od upodobań c+ oraz c+ sport dla kibiców lub film i film 2 dla miłośników kina. Family jest czymś pośrednim z uwagi na filmowo sportową ramówkę więc takie rozwiązanie ucieszyłoby obie strony. Na paczki premium dokupowane osobno do każdego pakietu nie ma co liczyć na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś potwierdzić czy jak się zerwie umowę to jako nowy abonent nie można podpisać umowy z nimi przez 2 miesiące bo jest blokowana? Gdzieś tutaj padały takie stwierdzenia, ale ile w tym prawdy?
Kiedyś w C+ takie manewry były i stąd m.in. abonentem jest mój mąż, a nie ja :D

ja w zeszłym roku miałem cyfre do końca lutego, 2 marca mi wyłączyli sygnał to poszedłem do APS'u 4 marca i wziąłem nowy abonament, zdałem stary dekoder i wziąłem nowy więc można od razu ;)

 

w nce podobnie kiedyś zrobiłem jak nie chcieli mi dać pełnego pakietu full za 99zł przy przedłużeniu umowy; parę dni przed końcem umowy poszedłem i podpisałem drugą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferek durne podzielenie paczki Canal+ i niemożność dokupienia jej w całości za normalne pieniądze (powiedzmy 40 zł ) do najniższego pakietu to największy błąd nc+. Są ludzie którzy oglądają tylko sport i ich nie interesuje oferta filmowa i odwrotnie . A tutaj musisz brać jedno i drugie - to idiotyzm .Jak idziesz do kina to nie każą Ci oglądać meczu czy odwrotnie . I stąd to oburzenie jak kibic pilkarski ma płacić 119 zł za coś co do tej pory miał za 55 zł . I wcale im się nie dziwię . Ja jako "oglądacz" T-ME jeszcze mam jakąś alternatywę bo mogę iść po CP i za 60 zł mam 5 meczy z kazdej kolejki . Ligi zagraniczne mnie tak nie grzeją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam dwie umowy z cyfrą, optimum HD z HBO za 115 - korzystali i opłacali rodzice, wolą polsat więc ta umowa do wypowiedzenia, natomiast ja mam kompakt z canal+ i hbo 105zł. Jeśli chodzi o tą umowę też chcą mi wcisnąć platynę za 109. Idealnie byłoby platyna za 89 mój PVR 500gb za 0zł bo białego boxa nie dostanę w platynie plus History HD za darmo ewentualnie przebolałbym to dodatkowe 2zł. A co do history HD można dokupić do każdego pakietu wiecie może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sky Hunter ktoś wrzucał ceny podzielonego Canal+ w jakiejś kablówce w promocji i bodajże Canal+ z pełną ofertą sportową i filmową był w cenie 45 zł . Myślę że to by była cena do przyjęcia . Choć i tak uważam że za wysoka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmykam spać chłopaki. Mam nadzieję ,że uda nam się wywalczyć w rozsądnej cenie pakiety wg preferencji. Jeśli nie trudno, na tv świat się nie kończy. Dzisiaj ludzie się przed nimi płaszczą, przy dobrych wiatrach za rok oni się będą płaszczyć przed nami a wtedy gest Skiby z jednego z koncertów byłby idealnym podsumowaniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...