Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Oni wiedzą że wszyscy którzy chcą pogadać to mają umowy ;-)

odkąd umieściłem screeny to na pewno, a jeszcze jak wszyscy zaczną do nich pisać to niedługo wyłącza ten czat i powiedzą że to błąd.

 

Co do błędu to skoro przy HBO jest błąd to może przy Allinclusive + jest błąd i nie powinno być tam tej jedyneczki z przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w n wszystkie pakiety tematyczne ( podstawa ) za 48 zł ( bez nPremium HBO czy innych cinemaxów ) mam umowę do grudnia - więc czekam sobie spokojnie. Ale ciekawi mnie co mógłbym dostać - jeśli ktoś migrował z pozycji taka jak moja byłbym wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w n wszystkie pakiety tematyczne ( podstawa ) za 48 zł ( bez nPremium HBO czy innych cinemaxów ) mam umowę do grudnia - więc czekam sobie spokojnie. Ale ciekawi mnie co mógłbym dostać - jeśli ktoś migrował z pozycji taka jak moja byłbym wdzięczny za info.

jak tak będziesz "spokojnie czekał" to od 1.05 witamy w NC+ z abonamentem 79 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy oferta nc+ bedzie dziłać na dekoderze SD (STRONG 6880 od cyfry+)??

Prosze o opinie.

Pozdrawiam

Jak dla mnie mały sens, tej operacji poniewaz z kazdym miesiacem coraz wiecej kanałów HD a poza tym nie wiadomo jak długo utrzymaja oferte SD, tzn duble kanałów HD. Za jakiś czas moze sie okazac ze wylacza paczke Canal+SD, bo ty płacisz w ofecie za HD a wersja SD to dodatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy oferta nc+ bedzie dziłać na dekoderze SD (STRONG 6880 od cyfry+)??

Prosze o opinie.

Pozdrawiam

Bedzie działać, ale tylko kanały SD (nie - HD). Inna sprawa, że zapewne w najbliższym czasie wiele kanałów SD wyłączą słyszałem o braku możliwości odbioru wkrótce Canal+ SD czy nawet TVP1 w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem takiego pisma jeszcze - a jesli dostane to rezygnuję - choćby w imię zasad sk...

ja też nie dostałem, ale nawet jak nie przyjdzie to wypowiedzenie wysyłam :)

 

Ja również!!! Ja miałem tylko cyfrę że względu na ligę angielska i hiszpańska. Z czego ogląda się max. 3/4 mecze. Żeby to oglądać mam brać 100 kanalow=śmieci za taka cenę. To sorry lubię piłkę ale nie jestem [beep]em, a

cplus chyba tak uważa że kibice sportowi to [beep]i którzy zapłacą. Ją dziękuję i Wysiadam z tego autobusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...