Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gosciu czaruje z Platinum za 79 zł :-) kazdy moze napisać że dostał za 79 zł albo za 69zł :) nie ma co wierzyć....

 

Też nie wierzę w Platinum za 79 zł , prędzej 89 zł choć też wątpię

Masa niepotwierdzonych wpisów.

i bałagan straszny pewnie do 5 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest prawda ze majac n automatycznie przechodzicie na ich propozycje od 1 maja tez tak mam napisane w pisemku ktore dostalem dzisiaj ....tylko jak mozna kogos wrzucic z automatu i drozej????

Niestety prawo jest tutaj po ich stronie, bo dają ci możliwość rezygnacji. Sama forma pisma to jednak kpina (wpisanie daty tylko słownie - to już powinno być zakwestionowane chociażby przez rzecznika praw konsumentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest prawda ze majac n automatycznie przechodzicie na ich propozycje od 1 maja tez tak mam napisane w pisemku ktore dostalem dzisiaj ....tylko jak mozna kogos wrzucic z automatu i drozej????

Niestety prawo jest tutaj po ich stronie, bo dają ci możliwość rezygnacji. Sama forma pisma to jednak kpina (wpisanie daty tylko słownie - to już powinno być zakwestionowane chociażby przez rzecznika praw konsumentów).

 

To od czego jest właśnie jest rzecznik praw konsumenta ??

Przecież oni też powinni mieć zobowiązania wobec podpisanej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ludzie siedzący w nc+ dobrze wiedzą że praktycznie 90% ludzi ktorzy mieli Cyfre albo N mieli to dla sportu... dlatego ich flagowym pakietem jest Platinum - 119zł dali by mogli z niego zejść np na 99zł wmawiając że to juz jest maks co mogą zrobić obniżajac go o 20 zł, chociaż myśle ze jesli otrzymają wypowiedzenia i zadzwonią z oferta 89zł za ten pakiet wiele ludzi może na to przystać... :-) Polsat jak to Polsat mam znajomych co mają platforme Pana S ;) i mają wiele problemów , tu dekoder coś nie nagrał tu coś się zawiesza tu dekoder się zawiesza... NC+ zejdzie z Platinum i wszyscy zaczną inaczej rozmawiać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora, bym i ja się wypowiedział w tym temacie :)

 

Padły dwie propozycje:

Canal+ Gold z HBO i bez MR - za 109 zł oraz Canal + Platinum za 119 zł z MR, ale bez HBO. Na moje słowa, że ta podwyżka jest nie do zniesienia, dziewczyna odparła - ale to tylko 51 zł więcej :D Teraz mam Canal+Kompakt z MR za 68 zł i absolutnie nic ponadto mi nie potrzeba. Niestety, po 11 latach abonowania przyjdzie się nam pożegnać z Canal+ w takiej sytuacji. Czekam tylko na ten list z regulaminem i wypowiedzenie piszę od razu. Może wówczas pojawi się jakaś oferta dla fanów sportu, coby sobie dobrać choćby Canal+Sport do niższych pakietów. Choć w cuda nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasek89 ale przeciez tylko o to chodzi aby dali normalną cenę za coś co do tej pory kosztowało w granicach 60 zł i każdy wtedy się zgodzi ale na obecnych warunkach nie wiem czy tak łatwo im pójdzie. Ja jestem w stanie zrezygnować ze sportu jeśli cena nie będzie normalna bo na tym świat się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili, dostałem ofertę 99zł za Platinum i 10 zł Multiroom, odbiorą HBO, które mam za free do lipca, umowę mam do lipca 2014. Odrzucone.

 

Czy będę musiał migrować, bo na stronie głównej tego serwisu jest info, że nie wszyscy bedą musieli migrować, więc kto będzie musiał a kto nie???

 

Jaka jest obecnie najlepsza oferta na Platinum z multiroomem, żeby wiedzieć o co walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili, dostałem ofertę 99zł za Platinum i 10 zł Multiroom, odbiorą HBO, które mam za free do lipca, umowę mam do lipca 2014. Odrzucone.

 

Czy będę musiał migrować, bo na stronie głównej tego serwisu jest info, że nie wszyscy bedą musieli migrować, więc kto będzie musiał a kto nie???

 

Jaka jest obecnie najlepsza oferta na Platinum z multiroomem, żeby wiedzieć o co walczyć?

Umowe masz do lipca 2014 i juz chcesz migrowac, gdzie sie tak kolego spieszysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obonentem cyfry +.Pakiet c+comfort hd 55zł,umowa przedłużająca zawarta dnia 15.03.2013 tydzień przed startem nc+.Dziś telefon od konsyltanta i oferta platyny za 79 zł.Odmówiłem

 

 

Dlaczego w to nie wierze?

Nikt jeszcze nie wyciągnął platyny za 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili, dostałem ofertę 99zł za Platinum i 10 zł Multiroom, odbiorą HBO, które mam za free do lipca, umowę mam do lipca 2014. Odrzucone.

 

Czy będę musiał migrować, bo na stronie głównej tego serwisu jest info, że nie wszyscy bedą musieli migrować, więc kto będzie musiał a kto nie???

 

Jaka jest obecnie najlepsza oferta na Platinum z multiroomem, żeby wiedzieć o co walczyć?

 

Chyba na razie nie ma lepszej oferty. Z HBO wołają na 18 miechów 139zł./ ale bez hbo OD/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora, bym i ja się wypowiedział w tym temacie :)

 

Padły dwie propozycje:

Canal+ Gold z HBO i bez MR - za 109 zł oraz Canal + Platinum za 119 zł z MR, ale bez HBO. Na moje słowa, że ta podwyżka jest nie do zniesienia, dziewczyna odparła - ale to tylko 51 zł więcej :D Teraz mam Canal+Kompakt z MR za 68 zł i absolutnie nic ponadto mi nie potrzeba. Niestety, po 11 latach abonowania przyjdzie się nam pożegnać z Canal+ w takiej sytuacji. Czekam tylko na ten list z regulaminem i wypowiedzenie piszę od razu. Może wówczas pojawi się jakaś oferta dla fanów sportu, coby sobie dobrać choćby Canal+Sport do niższych pakietów. Choć w cuda nie wierzę.

Ja bym z oburzeniem powiedział: Słucham?! Skoro to jest tylko 51zł to niech ona za to płaci... I odłożyć słuchawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś kpina medialna z tym całym nc+ się zrobiła.

Na FB brak uaktualnień, na ich forum zero odpowiedzi na cokolwiek, wielu ludzi w ogóle nie dostało telefonów, zdjęli ze strony formularz z prośbą o kontakt, a jak w końcu zdarzy się że do kogoś zadzwonią to konsultanci sprawiają wrażenie że zaraz się popłaczą; do tego czytałem dzisiaj niezłe noty na temat ludzi, którzy doprowadzali konsultantów w APS'ach do płaczu po tym jak dostali listy z ofertą i z nerwami wparowali do APS'ów...

Niektórzy mówią że szum niby tylko w necie, ale już teraz widać że to nieprawda, sprawa naprawdę przybrała nieciekawy obrót; teraz jeszcze kibice piłkarscy przyłączyli się do ruchu anty-nc i już widzę te transmisje na nc+ z ekstraklasy a w tle "nc+ wypie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...