Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja miałem normalnie super rozmowę przez pół godziny targowałem sie z konsultantem potem kiedy sie dogadałem na pakiet platinium 99 +10 multi to przy odczytywaniu mi regulaminu oświadczyłem ze mam promocje z tv 3d i pan konsultant zamotał się po czym powiedział ze nie może mi przedłożyć umowy na takich warunkach Śmiech an sali . Pytanie moje czy ktoś tez tak miał bo już nie wiem co jest grane.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą w ciągu ostatnich dni, 4 rozmowy z konsultantem...dzwonili i dzwonili, zaczęli od 139 pln za platynę i MR (2 karty)

skończyło się na tym, iż przedłużyłem: PLATINUM 18 miesięcy MR (dwie karty) za 91 pln :D więc warto czekać i negocjować

Miałem Optimum HD + paczka Canal +, MR

 

To jak to jest, dla mnie nie chciał zejść do 99zł za ten sam pakiet. Mówił że ludzie bajki opowiadają , że mają Platinum+MR za 99zł. Kto mówi prawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Obecnie jestem abonentem N-ki korzystam z abonamentu 69zł/mieś. i dodatkowo 4xNPremium, dziś dostałem pisemko z nc+ promocją "Canal+ Silver" cena 79zł/mieś. umowa zawarta by została na okres 18mieś. Szczególnie zainteresowało mnie jedno zdanie, a mianowicie: "Promocja umożliwia korzystanie przez Abonenta z Pakietu Canal+Silver, przez okres 18mieś. na zasadach promocyjnych" Co to ku..a za promocja, skoro nowy abonent ma to za 79 zł.Oczywiście nie ma szans abym z takiej promocji skorzystał, dodatkowo dodam że w dzisiejszym pisemku jest napisane że: "W okresie od 5 do 30 kwietnia br. - w ramach obecnego abonamentu będą Państwo mogli skorzystać z wyjątkowej promocji: pełnego dostępu do oferty Canal+ w tym Canal+,Canal+Sport,Canal+Film,Canal+Film2,Canal+Family,Canal+Family2".

Dodam na koniec że ciekawą strategie ma szefostwo nc+, zamiast uatrakcyjnić ofertę obecnym abonentom Cfry+ i N-ki to oni sami strzelają sobie w stopę albo i w łeb. Powinniśmy aktem Solidarności 5 kwietnia wysyłać wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co znaczą kody? 21, 22, 23?

21 - oferta dla małego jelątka

22 - oferta dla jelenia

23 - oferta dla wielkiego łosia

 

Masz jakis kompleks jelenia ? Jakies przykre zdarzenia z przeszlosci ?

 

 

Tak ten JELEŃ był dawcą organów, niestety szpital pomylił się i zamiast nerki przekazał koledze jeleni móżdżek :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny mówią wszystko za siebie. Oferta 21 - czyli dla małego jelątka także jest nie do zaakceptowania i nie warta ceny.

A ludzie podpisują umowy 22 i 23 - to super łosie już. Oferta specjalnie wybrana dla nich i przygotowana pod odpowiednim kątem :lol::lol::lol::lol2::lol2::lol2:8)

 

 

Wiosno przyjdź ... Again znowu zażyje świeżego powietrza i ciśnienie z niego zejdzie . Nie musisz powtarzać w stu postach w kółko tego samego bo w jaki temat na tym forum się nie wejdzie to tylko i wyłącznie co pięć minut Twoje wynurzenia widać . Robisz krecią robotę - słuszne kwestie obrzydzasz ludziom w kółko je pisząc na forum . Daj sobie spokój - ewentualnie zaproś koleżankę na kawę i ciśnienie Ci wróci do normy .

 

 

P.S Apeluję do modów o zapanowanie nad młócką na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od ponad 2 lat n i płacę 80,99 za:

 

-wszystkie pakiety tematyczne

-nPremium, nPremium 2, nPremium 3, nPremium4, nPremium VOD

-HBO, HBO2, HBO Comedy

- History HD

 

Nie chciałem dużo, bo proponowałem im 79,00 zł za Canal+ Gold i dodatkowo C+ i C+Sport na stałe oraz ewentualnie History HD za 1,99

czyli chcę dalej płacić 80,99 zł a oni pokazali mi środkowy palec.

 

Wydawało mi się, że już ktoś tutaj na forum dostał taką ofertę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Again

zamknij już się bo piszesz głupoty... A ile przed końcem N przedłużyła umowę na LM? To były dni więc daruj sobie, na jednej z dwóch platform cyfrowych miałoby nie być praktycznie standardowego kanału... Zawsze zostaje Eurosport po niemiecku...

 

Eurosport po niemiecku? hahaha to mnie rozbawiłeś :)

Ilu ludzi ma Astrę? Komu by się chciało???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...