Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konczy mi się umowa do końca marca, zadzwoniłem, dostałem mega ofertę dla stałych klientów, mianowicie najgorszy pakiet comfort, na 12mies, +multiroom, + 6programów c+ za 89zł :) KPINA;).

 

To jest 20zł drozej niż płaciłem do tej pory, przy czym dodane TYLKO tvp sport i jakieś bajki, a zabrane np: Ale Kino, 13th, movies24, commedy, uiversal, planete, tlc, i pewnie jakieś jeszcze;)

 

Możecie powiedzieć co wam dają za 70-90zł z multiroomem?

 

Sprawdźcie sobie co daje polsat za 59,90, chyba tam "migruję";)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem taka ofertę Canal+platinum + HBO + multiroom 2 niezalezne karty+PACE PVR to wszystko za 139zł.

Pytanie o al+inclusive nie maja dla mnie takiej oferty,podziękowałem czekam dalej.

W kwietniu mają mi przysłać regulamin

Mam to samo, nie chcą by ludzie brali All+inclusive ? przecież to większa kasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja wygląda tak:

Mam telewizje N WPT + Npremium za 59 zł i planowałem zostać dalej w N ze względu na speedway ekstraligę w N sport. Na wiosnę planowałem dokupić sobie CANAL + Start HD za 39 zł ze względu na SGP . Czyli całość za obie platformy kosztowała by mnie 98 zł. Więc chyba jako nie liczny na tym forum najmniej tracę na tej całej fuzji, bo proponują mi standardowo 99 zł za platyne w której praktycznie mam identyczne kanały jakie bym posiadał na tych dwóch platformach. Jednak poczekam do kwietnia i może uda się "urwać" jeszcze 10 zł za ten pakiet :smile:

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt w gronie rodziny, a nie przed telewizorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozmawialem z konsultantką ..chyba wymiekaja nieco dotychczas nie bylo u mnie mowy -platinum za 99 zl a teraz tylko zagadnalem i zaraz uslyszalem ze nie ma zadnego problemu a umowe moge sobie miec na 12 lub 18-mcy do wyboru..i wlasny sprzet Pytam co sie zmienilo od wczoraj ze tacy na rany przykladac uslyszalem ze idą swieta mysle ze warto czekac ..bo wymiękaja powoli..ale jest tez granica ..jestem ciekawy czy dostal ktos oferte 89 zl na platyne ???moze wiecie? ja czekam jeszcze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko, na razie, a nie "narazie", jeśli już tak naśmiewasz się z innych :lol2:

Mnie by do śmiechu nie było, gdyby zrobili tak, jak napisał @Again34, ale wcale by mnie to, przy obecnej polityce nc+, nie zdziwiło.

 

Ja mam migrację lub rezygnację jeszcze przed sobą. Nie spieszy mi się, poczekam sobie cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się śmiał, gdybyście podpisali umowę z nimi na 18 miesięcy a z tych kanałów niegwarantowanych zrobili by oddzielny pakiet, lub wywalili by je :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Weź nie kozacz bo jak narazie nie umiesz nawet rezygnacji napisać :lol2:

 

Bedziesz się śmiał, gdy kanały niegwarantowane wylecą, bądź będą dodatkowo płatne :) Co wtedy zrobisz? :) Przecież ulga przyznana za Silver to 900 zł. Wiesz ile by Cię kosztowała przedwczesne zerwanie umowy? Nawet nie licz. Byś dalej musiałbyć w nc+, bez kanałów tych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na innym wątku pokazałem screena ile razy w ciągu dnia do mnie dzwonią i ile dni. To podpada pod nękanie. Ja miałem eNkę na wypowiedzeniu z pakietu full wypas i cyfre mam strat HD. Pierwszy raz mi zaproponowali za 129 zł odmówiłem. Ostatnio 99,00 zł odmówiłem bo nie zmieniłem decyzji, bo całkowicie rezygnuje z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jeneka czego tu nie rozumiesz zawsze płaciłeś ceny standardowe, nigdy się nie targowałeś i dlatego system automatycznie przydzielił ci w nagrodę cenę wyższą niż dla nowych.

 

zawsze się targowałem bo mam teraz za 119 c+superpremium-mr-hbo-cinemaxy.

 

 

wyjaśnijcie mi, dla nowych klientów platyna jest za 119zł wg ulotki a mi wciskają za 129zł o co kaman? :shock:

Na pewno proponowali platyne 119 + multiroom 10

 

nie, sam mówił daje panu c platynę za 129zł i + 20zł hbo , a ja, nie chcę hbo ani cinemaxy , moje oczekiwania to platyna i mr za 109-119 a on 129 platyna plus 20zł mr... 149.. durnota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaza jaki miałeś pakiet bo rozumiem że płaciłeś 69 zł, pewnie za C+ Compact z multiroomem ? Jeśli jesteś fanem sportu to brak Eurosportu to poważna strata, do tego brak NSport.

 

 

Tak miałem C+ compact z mr..

Faktycznie jeszcze eurosport2 nie ma :brawo:

Śmich przez łzy.

 

Chciałem dać im szansę, żeby po kilku dniach do mnie zadzwonili i przedstawili ofertę przynajmniej taką jak miałem na starych zasadach C+ compact z multiroom za 69zł.

Ale daję sobie spokój. Biorę jutro polsat, a mecze ekstraklasy i bundesligę poogladam przez internet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raaza jaki miałeś pakiet bo rozumiem że płaciłeś 69 zł, pewnie za C+ Compact z multiroomem ? Jeśli jesteś fanem sportu to brak Eurosportu to poważna strata, do tego brak NSport.

 

 

Tak miałem C+ compact z mr..

Faktycznie jeszcze eurosport2 nie ma :brawo:

Śmich przez łzy.

 

Chciałem dać im szansę, żeby po kilku dniach do mnie zadzwonili i przedstawili ofertę przynajmniej taką jak miałem na starych zasadach C+ compact z multiroom za 69zł.

Ale daję sobie spokój. Biorę jutro polsat, a mecze ekstraklasy i bundesligę poogladam przez internet..

 

W Polsacie też masz mecze ekstraklasy.

Canal+ Family to będzie największe [beep], to okrojone nPremium, tam będą powtórki powtórek :)

Chcecie dopłacać 20 zł do ogrzewanych kotletów ciągle? haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji pobytu w Saturnie postanowiłem z ciekawości zapytać w mieszczącym się tam APSie (który swoją drogą cały czas był pusty, widać jakie jest "ogromne" zainteresowanie nową platformą...) co dla mnie przygotowało nc+. Po podaniu numeru umowy i peselu Pani z APSu po prostu obróciła monitor w moją stronę i zobaczyłem listę ofert tak jak na zdjęciu kiedyś tutaj na forum zamieszczonym. Oczywiście oferty były od totalnie absurdalnych cenowo, po te bardziej rozsądne. Myślę, że pracownicy infolinii korzystają z identycznego systemu i też póki co są ograniczeni do proponowania ofert jakie system im podpowiada. Tyle tylko, że pewnie mają nakaz zaczynania od tych najdroższych i dopiero z czasem schodzenia niżej, a w APSie od razu miałem wyłożoną kawę na ławę.

Co do samych ofert to najlepsze jakie były to:

C+ Gold - tutaj nie pamiętam dokładnie, albo 89zł albo 79zł

C+ Platinum - 99zł

C+ Gold + HBO - 109zł

C+ Platinum + HBO - 129zł

 

Niestety pracownica APSu widać była nowa, bo nie potrafiła dojść do tego czy/ile będę płacił za multiroom jaki obecnie mam (mój pakiet minifull + multiroom).

W piątek wysłałem im wypowiedzenie umowy kończącej się w kwietniu. Zobaczymy czy wskoczą im ciekawsze oferty kiedy już wypowiedzenie zostanie odnotowane w systemie.

 

Mnie martwi jedno, jak teraz porozsyłają listy o przymusowej migracji, to jak wszyscy zaczną negocjować, wysyłać wypowiedzenia, wydzwaniać co jest grane, to dopiero kontakt z infolinią będzie prawdziwym "mission impossible". Mogą najnormalniej nie zdążyć przeprowadzić skutecznych negocjacji z wszystkimi wypowiadającymi umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...