Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy tak jest czy nie tak że w APSach nie wiedzą że mają brać opłaty (trudno ich strata) W mojej nowej umowie jasno piszę na samym dole OPŁATĘ POBRANO w Wysokości 199 zł i podpis gościa.... życie jest brutalne.

 

 

Płaca więcej bo chcą oglądać ekstraklasę np.

Płącą wiecej bo mieli dość starego sprzetu z cyfry.

Powinni od razu pobrac...ale znając polskie realia nie zdziw się jak ci do rachunku doliczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i do mnie zadzwoniła miła pani z ofertą migracyjną.Zaproponowała C+Platinum za 119 zł.Po mojej odmowie skonsultowała się z przełożonym i kolejna propozycja 99 zł na 18 miesięcy.Może i bym się zgodził na tą propozycję ale pytam się o wymianę dekodera Pace PVR 500 na mediaBOX+.Ku mojemu zaskoczeniu pani powiedziała że nie da rady gdyż ten dekoder nie jest jeszcze dostępny w ofercie.Na razie prowadzone są wewnętrzne testy tego dekodera i nie jest on dostępny.Nie chciało mi się dalej drążyć tematu dlatego grzecznie podziękowałem za ofertę.

 

 

hehe

ja dostałem identyczną ofertę i dekoder miałbym jutro do odbioru w swoim punkcie obsługi abonenta lub po 3 dniach u kuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak jest czy nie tak że w APSach nie wiedzą że mają brać opłaty (trudno ich strata) W mojej nowej umowie jasno piszę na samym dole OPŁATĘ POBRANO w Wysokości 199 zł i podpis gościa.... życie jest brutalne.

 

 

Płaca więcej bo chcą oglądać ekstraklasę np.

Płącą wiecej bo mieli dość starego sprzetu z cyfry.

Powinni od razu pobrac...ale znając polskie realia nie zdziw się jak ci do rachunku doliczą.

 

Nie pobiorą mi bo gość pokwitował odbiór kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali dzisiaj propozycje 99 zł za C+platinum orientuje się ktoś może czy dekoder można sobie tez wymienić? bo mój ma już 6 latek i się zwiesza z lekka

Jeżeli tak to czy się za to coś płaci ?Czekam oczywiście żeby jeszcze urwać chociaż z 10 zł do tego pakietu i płacić tyle samo co W cyfrze+ 88 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes powiedzial ze beda znaczace obnizki w ofertach dla tych co sa teraz abonentami n lub cyfry, wiec platyna z multi i dekoderem mysle ze jest realna za te 79zl

 

chcesz się założyć [beep]ze, że przez miesiąc takiej oferty nie dostanie?

3/4 chciałoby najlepszy pakiet i żeby im jeszcze do tego dopłacili,

a ponadto nie podpisałem z nimi umowy

 

 

tyłek cię jeszcze boli hehe

za miesiąc to będą większe promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali dzisiaj propozycje 99 zł za C+platinum orientuje się ktoś może czy dekoder można sobie tez wymienić? bo mój ma już 6 latek i się zwiesza z lekka

Jeżeli tak to czy się za to coś płaci ?Czekam oczywiście żeby jeszcze urwać chociaż z 10 zł do tego pakietu i płacić tyle samo co W cyfrze+ 88 zł

 

Nic nie urwiesz, ale próbować warto. Ja mam podobny cel.

Z dekoderem nie wiem jak jest, bo gdzieś ktoś napisał, że zdawał stary i za free dostał nowy mediaBOX,

ale mi przez telefon i w punkcie obsługi NC+ powiedziano, że jednorazowo musiałbym zapłacić 199zł zdając stary, lub 49 zł aktywacyjnej i po 10zł do rachunku w umowie na 18 miesięcy;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam C+ Optimum HD, dekoder 500 GB, Hd Promo, HBO 7 miesiecy gratis i za wszystko płace 65 zł

 

Propozycja Canal + Silver + HBO 119 zł odmówiłem

druga propozycja Canal + Platinum 99 zł + jakis dekoder za 0 zł również odmówiłem.

 

Dodatkowo gatka, że w C+ Silver mam wszystkie mecze w tym Lige mistrzów i PUCHAR UEFA :D

A najlepsze jest to, że zaraz po przedstawieniu propozycji gościu mówi: Myslę, że jest to super propozycja mogę przeczytać aneks do umowy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo gatka, że w C+ Silver mam wszystkie mecze w tym Lige mistrzów i PUCHAR UEFA :D

Nie wiem czy się nie przesłyszałem, ale w reklamach radiowych nc+ jest fragment, że tylko u nich "liga mistrzów UEFA". Być może niektórzy myślą, że to 2 różne rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z nc+ i przygotowana SPECJALNIE dla mnie oferta:

 

1) All Inclusive za jedyne 179zł

2) Platinum + HBO 149zł

 

Grzecznie podziękowałem. Miła Pani powiedziała, że póki co nie ma dla mnie więcej ofert i powiedziała, że będzie się jeszcze ze mną kontaktować w późniejszym terminie. Wypowiedzenie wysłane jeszcze w lutym, umowa z Cyfrą+ do 30.04.2013r.

 

Ja oczekuję Platinum 89-99zł, bez dodatkowych opłat za dekoder, MR nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...