Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

damianprz napisał(a):

Julien Verley PREZES NC+ napisał(a):W "n" najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w NC+ najdroższy pakiet za 199 zł, a jest w nim więcej kanałów niż w każdej z platform osobno

 

Ale z niego debbill. Rozumiem to tak że Cyfra miała ze 100 kanałów a n miała inne kanały.

Poza C+ i nPremium to różnice były znikome.

 

To nie on jest [beep]em, ale za [beep]i bierze nas Polaków używając takich argumentów. Już znalazł pono kilkanaście tysięcy, choć myślę, że to ściema.. przy tylu osobach dzwoniących i próbujących wyrwać jakieś ochłapy nie jest to możliwe. Znaczyłoby, ze wszyscy dzwoniący przedłużyli umowy. Gdyby było te kilkanaście tysięcy osób, to po te konferencje, po ce te idiotyczne argumenty.

TO ONI WYKUPILI PRAW DO FILMÓW, DO TRANSMISJI, TO ONI BOJA SIĘ O SWOJE APANAŻE< TO ONI MUSZĄ SPRZEDAĆ USŁUGI, MY MOŻEMY KUPIĆ JEŻELI BĘDĄ TO UCZCIWE PROPOZYCJE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas masakra, zacząłem śledzić te fora przed startem platformy i patrze jak te strony rosna w wielu tematach. Postanowiles sie zarejestrowac. Bo szlag mnie trafia. Zamiast konkretow tu ciąge tylko koncert życzeń! Licytowanie sie kto komu zrobi łaskę że weźmie jakiś pakiet i ile za niego moze dać! Takie teksty to do konsultantow. Ja śledze to wszystko z nadzieją że dowiem sie czegoś ciekawego co mi pomoże a nie dowiem się o możliwościach finansowych poszczególnych osób. Fakt że oni przeginaja z tymi ofertami ale te fora tez przeginaja! Ludze informujmy sie co komu udało sie od nich dostać i odpowiadajmy sobie na dreczace nas pytania a nie tylko uzalanie sie i koncert zyczen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też wyszukuje 812 kanałów zamiast 806

 

Dokładnie analizowałem zmiany ale nie widzę - a Wy?:)

 

Być może chodzi o dodane History, Discovery w SD

 

267 HISTORY TV

268 BBC Knowledge TV

269 DISCOVERY TV

 

Były już w pt bodajże oglądałem coś na Discovery oraz BBC Knowledge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnął już ktoś platynke za 79?

Na chwilę obecną na pewno nie

Mi dali Golda za 79 ale powiedzieli że będę miał wszystkie canale+ czyli w sumie sześć , czyli wychodzi Platynka .Przechodzę z N-ki za 69zł. Zobaczymy jak włączą czy nie kłamali

 

 

HaHa do dwóch miesięcy w prezencie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas masakra, zacząłem śledzić te fora przed startem platformy i patrze jak te strony rosna w wielu tematach. Postanowiles sie zarejestrowac. Bo szlag mnie trafia. Zamiast konkretow tu ciąge tylko koncert życzeń! Licytowanie sie kto komu zrobi łaskę że weźmie jakiś pakiet i ile za niego moze dać! Takie teksty to do konsultantow. Ja śledze to wszystko z nadzieją że dowiem sie czegoś ciekawego co mi pomoże a nie dowiem się o możliwościach finansowych poszczególnych osób. Fakt że oni przeginaja z tymi ofertami ale te fora tez przeginaja! Ludze informujmy sie co komu udało sie od nich dostać i odpowiadajmy sobie na dreczace nas pytania a nie tylko uzalanie sie i koncert zyczen!

 

 

Użalanie się to pisanie o swojej żebraninie u konsultantów.. nalezy sie nam uczciwa oferta , a nie co komu udało się.. przez brak użalania się i proszenia sia w N-ce mam npremium, HBo, Filmbox, Cinema i nvod plus history hd za 71,90..;-) . Nie prosiłem, a czekałem na odpowiednia ofertę.. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie musisz sie martwic masz umowe podpisana .Umowa musi byc wypełniona .Jak im nie psuje niech ci wypowiedza umowe i zapłaca kary umowne .Ja jestem w podobnwj sytuacji i czekam jak tylko wypowiedza mi umowe.

Pozdrawiam

Ale jak dostaniesz list ze oferuja ci od nowego miesiaca nowa paczke to co jedynie rezygnacja bedzie wchodzila w gre tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Podzielę się swoimi doświadczeniami z rozmowami z konsultantami nc+. Obsługuje dwie umowy jedną swoją, drugą od rodziców.

Pierwszy telefon w piątek (umowa rodziców) - najpierw 154 za Platynę + HBO - wybuchłem śmiechem, potem 129 przez 9 i 149 przez kolejne 9 - odrzucone. Pan się konsultuje, proponuje 129 przez 18. Powiedziałem, że wezmę jeśli dorzucą multi standard dla jednego dekodera bez dodatkowych opłat - nie ma możliwości. Pożegnaliśmy się

Drugi telefon przed chwilą (moja umowa) - na wejściu 129 przez 18 miesięcy, ale również potrzebuje MR którego nie miałem wcześniej co jednak wiąże się z wymianą deko i opłatą za dwa dodatkowe deki bez możliwości negocjowania. Czyli 129 + 30 MR + 297/ 247 aktywacja. Również odrzucone. Na + że bardzo miła konsultantka, nie narzucała się, spytała tylko czy może jeszcze dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z APS nc+, miałem do tej pory Canal+Multipremium w Cyfrze, młody konsultant zaczął od oferty:

- 149PLN Platinium + HBO.

Wyśmiałem tą ofertę to przeszedł na drugą wcale nie lepszą:

- 119PLN Platinium + 10PLN MR

Nie zgodziłem się i na to to w końcu zaproponował:

- 99PLN Platinum + 10PLN MR + 1,99 History.

 

Czyli wystarczy nie zgadzać się na pierwszą lepszą ofertę, a oni mają więcej przygotowanych. Sam pewnie mogłem jeszcze zejść do 89PLN ale już mi tak nie zależało, postanowiłem że nie będę płacił więcej niż teraz (124PLN) i udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Taka elastyczna oferta że oferują ten sam zakres abonamentu za duuuużo wyższą cenę a zejść na niższy pakiet jak narazie nie można. Na moim przykładzie w listopadzie zeszłego roku wcisneli mi w promocyjnej cenie C+ komfort za 59zł a teraz z uwagi na to że posiadam C+ oferują mi pakiet najniższy możliwy za 79zł a nie pozwolą wziąść universe za tyle samo co do tej pory czyli 59zł trzeba się będzie chyba pożegnać z nimi z żalem po 13 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokić - jeżeli nic się nie zmieniło, to za sprzęt, aktywację itp. płaci się od razu w APS - przynajmniej ja tak miałem we wrześniu gdy podpisywałem umowę z Cyfrą. Zresztą wcześniej w "N" było podobnie - płaciłem za antenę i aktywację monterowi, bo to była sprzedaż na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To dziwne bo ja go dostałem w piątek i u mnie hula :)

 

 

Ale za ile go dostałes?? Opłata aktywacyjna na pewno była??

 

Ja nic nie płaciłem.

Płaci się od razu czy w APSie ??? Jeśłi od razu to mam za 0 zł.

 

Przy migracji nie ma opłaty aktywacyjnej. Ja zdałem Pace, wziąłem Mediaboxa i nic nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni prawnie maja prawo wypowiedziec umowe mi jezeli nie zgodze sie na przejscie do nc+?

 

Też sie nad tym zastanawiam co z tymi co nie wypowiedzą umowy ale nie przejda do nc+. Migracja jest OBOWIĄZKOWA albo rezygnacja

 

 

Widzę że się uginają powoli: UNIVERSE już za 49 zł

 

Właśnie wróciłem z APS nc+, miałem do tej pory Canal+Multipremium w Cyfrze, młody konsultant zaczął od oferty:

- 149PLN Platinium + HBO.

Wyśmiałem tą ofertę to przeszedł na drugą wcale nie lepszą:

- 119PLN Platinium + 10PLN MR

Nie zgodziłem się i na to to w końcu zaproponował:

- 99PLN Platinum + 10PLN MR + 1,99 History.

 

Czyli wystarczy nie zgadzać się na pierwszą lepszą ofertę, a oni mają więcej przygotowanych. Sam pewnie mogłem jeszcze zejść do 89PLN ale już mi tak nie zależało, postanowiłem że nie będę płacił więcej niż teraz (124PLN) i udało się.

 

Płacisz mniej? Konsultant nie dostanie premii... A może ci o jakichś opłatach za tuner albo o czymś tam nie powiedzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak jest czy nie tak że w APSach nie wiedzą że mają brać opłaty (trudno ich strata) W mojej nowej umowie jasno piszę na samym dole OPŁATĘ POBRANO w Wysokości 199 zł i podpis gościa.... życie jest brutalne.

 

 

Płaca więcej bo chcą oglądać ekstraklasę np.

Płącą wiecej bo mieli dość starego sprzetu z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...