Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wlasnie skonczylem rozmawiac, oferta

 

Platinum + HBO + MR (Cyfra 2 karty) = 139

 

Powiedzialem ze przemysle... hmmm?

Ja czekam na to samo tylko za 129 zeta.

Ja w sobotę miałem telefon, pierwszy, z taką propozycją - Canal+ Platinum, MR, HBO - za 129 złotych, potem pan zaproponował bez HBO ale za 119 zł, oczywiście odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie padło ale nikt nie odpowiedział. Czy rzeczywiście przy migracji do platinum nie mamy NC+go? Dla mnie istotne. Bez tego bardziej mi sie opłaci gold wziąć bo jako ,że mam npremium to mi dorzucą (z tego co wiem na cały okres umowy) paczkę 6 kanałów Canal+.

 

Z tego co pisali canal+ tylko do 30 kwitnia.

 

marcin_ketrzyn@ wtedy ja zmigruję do CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie skonczylem rozmawiac, oferta

 

Platinum + HBO + MR (Cyfra 2 karty) = 139

 

Powiedzialem ze przemysle... hmmm?

Ja czekam na to samo tylko za 129 zeta.

Ja w sobotę miałem telefon, pierwszy, z taką propozycją - Canal+ Platinum, MR, HBO - za 129 złotych, potem pan zaproponował bez HBO ale za 119 zł, oczywiście odmówiłem.

 

 

to samo mi dawali, zgodzę się na platynę za 99 razem z MR, jak nie to wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas odczytywania aneksu akceptuje się punkt o braku roszczeń z mojej strony po wprowadzeniu promocji 1 lipca. Co to za promocja i czy bardzo zdenerwuje się po jej wprowadzeniu, że wcześniej zmigrowałem? :>

Kolejny jasny i czytelny zapis według pana prezesika. Cytat za forum oficjalnym nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas odczytywania aneksu akceptuje się punkt o braku roszczeń z mojej strony po wprowadzeniu promocji 1 lipca. Co to za promocja i czy bardzo zdenerwuje się po jej wprowadzeniu, że wcześniej zmigrowałem? :>

Kolejny jasny i czytelny zapis według pana prezesika. Cytat za forum oficjalnym nc+

 

Jak to co za promocja, usuną ci Eurosport 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i do mnie zadzwoniła miła pani z ofertą migracyjną.Zaproponowała C+Platinum za 119 zł.Po mojej odmowie skonsultowała się z przełożonym i kolejna propozycja 99 zł na 18 miesięcy.Może i bym się zgodził na tą propozycję ale pytam się o wymianę dekodera Pace PVR 500 na mediaBOX+.Ku mojemu zaskoczeniu pani powiedziała że nie da rady gdyż ten dekoder nie jest jeszcze dostępny w ofercie.Na razie prowadzone są wewnętrzne testy tego dekodera i nie jest on dostępny.Nie chciało mi się dalej drążyć tematu dlatego grzecznie podziękowałem za ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt: "Jestem zaskoczony reakcją mediów i abonentów. (...) W pakiecie Silver za 79 zł miesięcznie dostępne są już kanały Canal+ Family i Canal+ Family2, w których będzie można oglądać mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, innych lig, a także co najmniej jedną premierę filmową tygodniowo. Do tego podstawowe pakiety za 39 i 59 zł są dokładnie w tej samej cenie co w "n" czy Cyfrze+, ale abonenci w nc+ dostają po kilkanaście kanałów telewizyjnych więcej niż w poprzedniej ofercie" - mówi w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Julien Verley, prezes nc+.

 

Chyba prezes ma małe pojęcie o naszym rynku i w ogóle o sytuacji w Polsce. Dla większości Polaków 79 zł to nie jest mała kwota, tym bardziej że jeszcze niedawno w tej cenie można było dostać C+optimum z opcjami hbo, cinemax czy filmbox 6 m-cy free. A on mówi, że teraz dostanę 1 premierę miesięcznie i 2 mecze ekstraklasy podczas gdy miałem wszystkie ligi europejskie. I jeszcze powinienem się cieszyć, że dają mi taką ofertę. No bezczelność i głupota pana prezesa nie zna granic. Czy on ma wszystkich za idiotów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da! Poniższy formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

 

http://goo.gl/lKl3g

 

Odpowiedzi: http://goo.gl/S3Gbm

 

 

Jest to kontynuacja formularza, który służył klientom C+

Mint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...