Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale widząc co oni wyczyniają może się okazać, że " Dla dotychczasowych Abonentów dostępne będą nowe kanały C+." będzie oznaczało c+family, czyli ochłap. Można przecież tak zinterpretować to zdanie... A " tak, będzie to możliwe, przynajmniej na dziś." oznacza nie mniej ni więcej, że jutro może się to okazać niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: do odbioru cyfry+ używam obecnie kupionego na własność dekodera STRONG 6880, który nie odbiera kanałów HD. Po migracji do nC+ zapewnie będzie on mało użyteczny i zaproponują mi jakiś dekoder od nich, który będe musiał dierżawić. I tu moje pytanie: czy kupując dekoder Pace PVR (np. na Allegro) na własność jestem zobowiązany do poinformowania ich, że posiadam taki sprzęt? Obawiam się, że będe musiał jeszcze za niego płacić co miesiąc...

Też na początku miałem tego złoma ale długo nie wytrzymałem.Sprzedałem na Allegro i teraz jadę na dwòch własnych odbiornikach HD. Nie bierz nic od nich,no chyba że chcesz mieć TVN na 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublowane kanały zostaną połączone w kanał o takiej samej tematyce. Na przykład kanały nPremium HD zostaną zastąpione przez nowe kanały CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD."

 

Czyli z 6 kanałów premium zostały 2 ciągnął plus i pewnie reszta to będzie domo+ itp...

 

Jeszcze gdyby to byla oferta gold, moze jakos bym to przelknal, ale za silvera..no way.... i tak sie zreszta nastawialem z poczatkiem kwietnia egzekwowac wypowiedzenie z racji usuniecia kanlow, to tylko mnie utwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale widząc co oni wyczyniają może się okazać, że " Dla dotychczasowych Abonentów dostępne będą nowe kanały C+." będzie oznaczało c+family, czyli ochłap. Można przecież tak zinterpretować to zdanie... A " tak, będzie to możliwe, przynajmniej na dziś." oznacza nie mniej ni więcej, że jutro może się to okazać niemożliwe.

nie, bo zmieniają dwa kanaly a nie 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mam okazji czytać wszystkiego co tu piszecie, więc może mi to umknęło, ale ciekawi mnie, czy takie elementy All inclusive, jak właśnie:

 

- VoD

- netVoD

- kanały dla dorosłych

 

są odrębnie wycenione i można z nich zrezygnować, obniżając jednocześnie cenę tego najdroższego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie jest wliczone w cenę abonamentu a bez dekodera nie ma do tego dostępu. Oczywiście w All Inclusive są dodatkowe kanały filmowe ale IMO niezbyt warte takiej ceny versus opcja Platinium+HBO. Jutro przejrzę dokładnie ofertę tych serwisów ale teraz nie mam na to ochoty. Poza tym dziwna sprawa z kanałami XXX - nie powinni ich dołączać na sztywno do jakiegoś pakietu ale sprzedawać osobno. Tak chyba do tej pory wszędzie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...