Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przenosiny z Superpremium HD z MR z Pace i 2 x cameleon:

 

Obecnie: Gold + HBO, stary MR z Pace, 2x cameleon na 18 mcy za 119 zl

 

Jedyne co nie działa to Polsat HD na Pace (podobno ma ruszyc za kilka dni) - zamiast tego "zwykly" Polsat

Nie dzialal Disney Channel (już działa)

 

W sumie najważniejszy jest MR bez parowania dekoderow i ze Pace z biblioteka nagran dla dzieci pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje się, że ważne:

To forum ncpytania.pl . Jeden z użytkowników zapytał: "Szanowny panie, czy osoby posiadające w pakiecie paczkę Canal+ dostaną automatycznie od 5.04 nowe kanały bez migracji? Drugie pytanie: Czy osoby posiadające pakiety z Canal+ będą mogły zostać na nich do końca okresu minimalnego? Warto byłoby to wyjaśnić, ponieważ docierają sprzeczne informacje. Z góry dziękuję za odpowiedź."

 

Otrzymał odpowiedź od nc+ Oficjalne konto: "Na oba pytania odpowiedź na dzień dzisiejszy brzmi "TAK".

Z jednym zastrzeżeniem - każdy z Abonentów dostanie wkrótce indywidualny list z opisem zmian w ofercie, więc proszę nie traktować tej odpowiedzi jako ostatecznej, chociaż o ile wiemy, ta nie powinna się zmienić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: do odbioru cyfry+ używam obecnie kupionego na własność dekodera STRONG 6880, który nie odbiera kanałów HD. Po migracji do nC+ zapewnie będzie on mało użyteczny i zaproponują mi jakiś dekoder od nich, który będe musiał dierżawić. I tu moje pytanie: czy kupując dekoder Pace PVR (np. na Allegro) na własność jestem zobowiązany do poinformowania ich, że posiadam taki sprzęt? Obawiam się, że będe musiał jeszcze za niego płacić co miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: do odbioru cyfry+ używam obecnie kupionego na własność dekodera STRONG 6880, który nie odbiera kanałów HD. Po migracji do nC+ zapewnie będzie on mało użyteczny i zaproponują mi jakiś dekoder od nich, który będe musiał dierżawić. I tu moje pytanie: czy kupując dekoder Pace PVR (np. na Allegro) na własność jestem zobowiązany do poinformowania ich, że posiadam taki sprzęt? Obawiam się, że będe musiał jeszcze za niego płacić co miesiąc...

 

Kupno Pace na allegro to paserka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa: do odbioru cyfry+ używam obecnie kupionego na własność dekodera STRONG 6880, który nie odbiera kanałów HD. Po migracji do nC+ zapewnie będzie on mało użyteczny i zaproponują mi jakiś dekoder od nich, który będe musiał dierżawić. I tu moje pytanie: czy kupując dekoder Pace PVR (np. na Allegro) na własność jestem zobowiązany do poinformowania ich, że posiadam taki sprzęt? Obawiam się, że będe musiał jeszcze za niego płacić co miesiąc...

 

pace na allegro są sprzedawane nielegalnie , możesz kupić PHILIPS 6201 lub SAGEMCOM

rozważ jeszcze dzierżawę dekodera bo te z allegro mogą być już po gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje się, że ważne:

To forum ncpytania.pl . Jeden z użytkowników zapytał: "Szanowny panie, czy osoby posiadające w pakiecie paczkę Canal+ dostaną automatycznie od 5.04 nowe kanały bez migracji? Drugie pytanie: Czy osoby posiadające pakiety z Canal+ będą mogły zostać na nich do końca okresu minimalnego? Warto byłoby to wyjaśnić, ponieważ docierają sprzeczne informacje. Z góry dziękuję za odpowiedź."

 

Otrzymał odpowiedź od nc+ Oficjalne konto: "Na oba pytania odpowiedź na dzień dzisiejszy brzmi "TAK".

Z jednym zastrzeżeniem - każdy z Abonentów dostanie wkrótce indywidualny list z opisem zmian w ofercie, więc proszę nie traktować tej odpowiedzi jako ostatecznej, chociaż o ile wiemy, ta nie powinna się zmienić."

moglbys podac jakiś namiar na zrodlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam was nie rozumie. Strasznie narzekacie. Do tej pory płaciłem za SuperPremium HD+HBO +MR 119zł, teraz płacę za Platinium+MR 109zł ok nie mam HBO ale ja osobiście go nie potrzebuje bo i tak go nie oglądałem, dla mnie liczy się paczka C+ i dodatkowo nSport. Bo głównie w TV oglądam sport. Mimo że straciłem HBO zyskałem Lige Mistrzów i 10zł w portfelu.....

Mam także Superpremium za 99zł z 2 MR , również jestem kibicem piłki nożnej i lubię obejrzeć jakiś dobry film , może nie zawsze na HBO leciały same super produkcje to zawsze coś można było obejrzeć, więc strata HBO za LM której jeden mecz miałem w środę na jedynce , zaś drugi mogłem obejrzeć z kumplami u sąsiada lub w knajpie którą mam blisko domu wydaje mi się nieopłacalną. Jak widzisz każdy ma inne zapotrzebowanie i podejście do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje się, że ważne:

To forum ncpytania.pl . Jeden z użytkowników zapytał: "Szanowny panie, czy osoby posiadające w pakiecie paczkę Canal+ dostaną automatycznie od 5.04 nowe kanały bez migracji? Drugie pytanie: Czy osoby posiadające pakiety z Canal+ będą mogły zostać na nich do końca okresu minimalnego? Warto byłoby to wyjaśnić, ponieważ docierają sprzeczne informacje. Z góry dziękuję za odpowiedź."

 

Otrzymał odpowiedź od nc+ Oficjalne konto: "Na oba pytania odpowiedź na dzień dzisiejszy brzmi "TAK".

Z jednym zastrzeżeniem - każdy z Abonentów dostanie wkrótce indywidualny list z opisem zmian w ofercie, więc proszę nie traktować tej odpowiedzi jako ostatecznej, chociaż o ile wiemy, ta nie powinna się zmienić."

moglbys podac jakiś namiar na zrodlo

Też otrzymałem takie zapewnienie w rozmowie z konsultantem - sam do mnie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy.

Dotyczy to zarówno klientów cyfry (i to od pakietu canal+ start) jak i n-ki - npremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje się, że ważne:

To forum ncpytania.pl . Jeden z użytkowników zapytał: "Szanowny panie, czy osoby posiadające w pakiecie paczkę Canal+ dostaną automatycznie od 5.04 nowe kanały bez migracji? Drugie pytanie: Czy osoby posiadające pakiety z Canal+ będą mogły zostać na nich do końca okresu minimalnego? Warto byłoby to wyjaśnić, ponieważ docierają sprzeczne informacje. Z góry dziękuję za odpowiedź."

 

Otrzymał odpowiedź od nc+ Oficjalne konto: "Na oba pytania odpowiedź na dzień dzisiejszy brzmi "TAK".

Z jednym zastrzeżeniem - każdy z Abonentów dostanie wkrótce indywidualny list z opisem zmian w ofercie, więc proszę nie traktować tej odpowiedzi jako ostatecznej, chociaż o ile wiemy, ta nie powinna się zmienić."

moglbys podac jakiś namiar na zrodlo

Też otrzymałem takie zapewnienie w rozmowie z konsultantem - sam do mnie zadzwonił w sprawie przedłużenia umowy.

Dotyczy to zarówno klientów cyfry (i to od pakietu canal+ start) jak i n-ki - npremium

cos czuje ze będzie można zostać na starych umowach i canal plus zamienia a list przyjdzie ale odnośnie innych kanałów mniej znaczących lecz z wiadomych wzgledow list z mozliwoscia rezygnacji musza w takiej sytuacji wyslac. bo jak jakiś kanal zniknie to musza poinformować a przy okazji wysla propozycje z migracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam was nie rozumie. Strasznie narzekacie. Do tej pory płaciłem za SuperPremium HD+HBO +MR 119zł, teraz płacę za Platinium+MR 109zł ok nie mam HBO ale ja osobiście go nie potrzebuje bo i tak go nie oglądałem, dla mnie liczy się paczka C+ i dodatkowo nSport. Bo głównie w TV oglądam sport. Mimo że straciłem HBO zyskałem Lige Mistrzów i 10zł w portfelu.....

Mam także Superpremium za 99zł z 2 MR , również jestem kibicem piłki nożnej i lubię obejrzeć jakiś dobry film , może nie zawsze na HBO leciały same super produkcje to zawsze coś można było obejrzeć, więc strata HBO za LM której jeden mecz miałem w środę na jedynce , zaś drugi mogłem obejrzeć z kumplami u sąsiada lub w knajpie którą mam blisko domu wydaje mi się nieopłacalną. Jak widzisz każdy ma inne zapotrzebowanie i podejście do oferty.

 

Jak będzie przymusowa migracja też mogę mieć podobny dylemacik, ale jestem z nastawieniem spisania na straty HBO na korzyść Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przejrzeć dokładnie zawartość serwisów VoD i netVoD żeby ocenić, czy warto się ewentualnie bawić z ich dekoderami...

Dokładnie! Kiedyś z ciekawości podłączyłem do Internetu na jeden dzień Turbodekoder n'ki od moich rodziców i poprzeglądałem sobie na nim te jego funkcje internetowe, te wszystkie VOD-y i inne [beep]erele. I powiem szczerze, że dla mnie to nic ciekawego w tym nie ma. Ja uważam, że dla takich funkcji nie warto brać dekodera od nc+. Od funkcji internetowych jest komputer. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie abonentów n i likwidacji npremium...

Cytat ze strony ncplus.pl http://ncplus.pl/migracja/pytania-i-odpowiedzi/n

 

"CZY W PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z NOWEJ OFERTY NC+ STRACĘ ODBIÓR NIEKTÓRYCH, ODBIERANYCH DOTYCHCZAS KANAŁÓW?

Wzięliśmy pod uwagę sugestie naszych Abonentów i wybraliśmy najlepsze kanały z obu platform. Oznacza to, że kilka dotychczasowych kanałów nie znalazło się w ofercie nc+. Jednak w ich miejsce dołączone zostały nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne.

 

Zdublowane kanały zostaną połączone w kanał o takiej samej tematyce. Na przykład kanały nPremium HD zostaną zastąpione przez nowe kanały CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD."

 

Czyli z 6 kanałów premium zostały 2 ciągnął plus i pewnie reszta to będzie domo+ itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...