Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ste100 masz namiary tego gościa, bo na FB już strona jest niedostępna.

 

NC+ natychmiast odpowiedziało, zagroziło podjęciem kroków prawnych jeśli zdjęcie i komentarze nie zostaną usunięte, admin strony antync+ by nie ryzykować zmienił zdjęcie i zakrył opisy.

 

Oto obecny link: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1

 

Gość momentalnie zlikwidował swój FB, wszystkie linki wiążące go z NC+ również zniknęły.

Będą próbowali to zamieść pod dywan, no ale cóż... za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, kilka minut i odezwał sie miły pan. Standardowa procedura i proponuje mi pakiet Platyne za 109 zł / 18 miesiecy.

Wiec mu odpowiadam ze mam pakiet jakis tam za 69 + NPremium i juz troszke jestem ich abonentem.

Więc pan sprawdził i oznajmił że faktycznie jestem u nich od 2009 roku wiec dla takich klijętów proponuje mi Platyne za 99 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiliśmy miejsce, w którym każdy z Was będzie mógł uzyskać odpowiedź na swoje pytania, jak i wyrazić opinię na temat oferty nc+. Ułatwi ono nam wszystkim kontakt. Zapraszamy na http://www.ncpluspytania.pl/. 

Co ważne, aby zadać pytanie, nie trzeba się rejestrować.

 

Ostatni wpis na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam po co dzownicie pytac o migracje, pozniej placz ze czas oczekiwania na polaczenie to 40min, placz ze platinum oferuja za 109zl czy za iles tam..

 

im wiecej telefonow od samych abo. ktorzy wydzwaniaja tym wiekszy sukces nc+

 

zamiast czekac na lepsze promocje migracyjne a napewno takie beda to w ciagu paru dni od startu nc, 168 stron w watku o migracyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Oni specjalnie wrzucili to zdjęcie z niby ofertami z systemu od konsultanta aby ludzie zobaczyli,że niby taniej nie można i brali jak leci to co konsultanci proponują!

Bez canal+ życie istnieje ja mimo,że jestem wielkim fanem piłki to od miesiąca nie mam c+ i świat się nie zawalił.Mam niski pakiet na czas nieokreslony i czekam na korzystną propozycje pakietu z pełnym sportem w nc+ tylko wtedy podpiszę np pakiet platynowy za 80 zł więcej im nie dam.

C+Optium oferowali niedawno po 62/65 zł a to zblizony pakiet do platynowego więc niech dadzą podwyżke do 80zł za LM i LE bo seriea i wytwórnie zabrali a abonamentu nie obniżyli.

 

Witam to żaden przeciek:D

Tą fotke udostępniałem na forum nki :D tyle że cały czas admin ją kasował :twisted:

Zdjęcie te bylo robione w APS na dolnym śląsku osoba pracująca po tym jak dałem jej numer umowy i pesel pokazała mi co mi proponują :jupi:

Platinum nie jest złe ale za 89 pln bym łyknął,bo tyle płace za Filmowe HD dla abonentów w N :D

Nie róbcie spiskowej teori dziejów:D

ps.na forum nki mam taki sam login

 

 

2013_03_24_11_31_26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni specjalnie wrzucili to zdjęcie z niby ofertami z systemu od konsultanta aby ludzie zobaczyli,że niby taniej nie można i brali jak leci to co konsultanci proponują!

Bez canal+ życie istnieje ja mimo,że jestem wielkim fanem piłki to od miesiąca nie mam c+ i świat się nie zawalił.Mam niski pakiet na czas nieokreslony i czekam na korzystną propozycje pakietu z pełnym sportem w nc+ tylko wtedy podpiszę np pakiet platynowy za 80 zł więcej im nie dam.

C+Optium oferowali niedawno po 62/65 zł a to zblizony pakiet do platynowego więc niech dadzą podwyżke do 80zł za LM i LE bo seriea i wytwórnie zabrali a abonamentu nie obniżyli.

 

Witam to żaden przeciek:D

Tą fotke udostępniałem na forum nki :D tyle że cały czas admin ją kasował :twisted:

Zdjęcie te bylo robione w APS na dolnym śląsku osoba pracująca po tym jak dałem jej numer umowy i pesel pokazała mi co mi proponują :jupi:

Platinum nie jest złe ale za 89 pln bym łyknął,bo tyle płace za Filmowe HD dla abonentów w N :D

Nie róbcie spiskowej teori dziejów:D

ps.na forum nki mam taki sam login

]quote]

 

No i ?

Ta oferta jest do bani. Za taką kasę to niech sobie konsultanci migrują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, kilka minut i odezwał sie miły pan. Standardowa procedura i proponuje mi pakiet Platyne za 109 zł / 18 miesiecy.

Wiec mu odpowiadam ze mam pakiet jakis tam za 69 + NPremium i juz troszke jestem ich abonentem.

Więc pan sprawdził i oznajmił że faktycznie jestem u nich od 2009 roku wiec dla takich klijętów proponuje mi Platyne za 99 zł :lol2:

 

Zobacz Ty jesteś już 4 lata w N i proponują Tobie Platynę za 99 zł.

Jestem rok dłużej i oficjalnie za 99 zł. to mogą mnie cmoknąć w du :censored: pe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet C+Optmium z HD Promo i opcjami HBO, Filmboxami, Cinemax (przez pół roku za free) za 65zł/mies. Niektórzy mają ten pakiet jeszcze z PVR'em i multiroomem w cenie. Wiadome, że wielu abonentów też ma taki pakiet, bo cenowo był on bardzo korzystny. Jest bardzo zbliżony do Platyny w nc+ . Moim zdaniem taki pakiet to powinien być za 70zł/mies. dla stałych abonentów, no max 75zł. Ich obecne propozycje wprawiają jak na razie w osłupienie a nie w zachwyt. Mam nadzieje, że z czasem zjadą z ceny na rozsądniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, kilka minut i odezwał sie miły pan. Standardowa procedura i proponuje mi pakiet Platyne za 109 zł / 18 miesiecy.

Wiec mu odpowiadam ze mam pakiet jakis tam za 69 + NPremium i juz troszke jestem ich abonentem.

Więc pan sprawdził i oznajmił że faktycznie jestem u nich od 2009 roku wiec dla takich klijętów proponuje mi Platyne za 99 zł :lol2:

 

Zobacz Ty jesteś już 4 lata w N i proponują Tobie Platynę za 99 zł.

Jestem rok dłużej i oficjalnie za 99 zł. to mogą mnie cmoknąć w du :censored: pe.

A co maja powiedziec osoby takie jak ja co mają Cyfre jeszcze od czasów Canal+ :) Czyli juz ponad 10lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiliśmy miejsce, w którym każdy z Was będzie mógł uzyskać odpowiedź na swoje pytania, jak i wyrazić opinię na temat oferty nc+. Ułatwi ono nam wszystkim kontakt. Zapraszamy na http://www.ncpluspytania.pl/. 

Co ważne, aby zadać pytanie, nie trzeba się rejestrować.

 

Ostatni wpis na fb.

 

To forum powstało dla odwrócenia uwagi. Ma spowodować, że wielu ludzi przeniesie swoje frustracje z szeroko dostępnych serwisów i FB.

Nie udało się nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, kilka minut i odezwał sie miły pan. Standardowa procedura i proponuje mi pakiet Platyne za 109 zł / 18 miesiecy.

Wiec mu odpowiadam ze mam pakiet jakis tam za 69 + NPremium i juz troszke jestem ich abonentem.

Więc pan sprawdził i oznajmił że faktycznie jestem u nich od 2009 roku wiec dla takich klijętów proponuje mi Platyne za 99 zł :lol2:

 

Zobacz Ty jesteś już 4 lata w N i proponują Tobie Platynę za 99 zł.

Jestem rok dłużej i oficjalnie za 99 zł. to mogą mnie cmoknąć w du :censored: pe.

A co maja powiedziec osoby takie jak ja co mają Cyfre jeszcze od czasów Canal+ :) Czyli juz ponad 10lat..

 

Osoby z długim stażem są w gorszej sytuacji. Z punktu widzenia nc+ taki abonent zdążył się już przyzwyczaić i przywiązać do platformy, więc tak łatwo z niej nie odejdzie. Dla sprzedawcy długi staż = mniejszy rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, kilka minut i odezwał sie miły pan. Standardowa procedura i proponuje mi pakiet Platyne za 109 zł / 18 miesiecy.

Wiec mu odpowiadam ze mam pakiet jakis tam za 69 + NPremium i juz troszke jestem ich abonentem.

Więc pan sprawdził i oznajmił że faktycznie jestem u nich od 2009 roku wiec dla takich klijętów proponuje mi Platyne za 99 zł :lol2:

 

Zobacz Ty jesteś już 4 lata w N i proponują Tobie Platynę za 99 zł.

Jestem rok dłużej i oficjalnie za 99 zł. to mogą mnie cmoknąć w du :censored: pe.

A co maja powiedziec osoby takie jak ja co mają Cyfre jeszcze od czasów Canal+ :) Czyli juz ponad 10lat..

 

 

Dla takich ludzi ALL INCLUSIVE powinien być za 119 zł. :brawo:

Za 79 zł. biorę platynę może z MR :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważnie. Płacąc powiedzmy 150-160 zł za full w Cyfrze+ przeskoczenie do nc+ za 180 zł nie jest wielkim problemem, bo procentowy wzrost opłaty wynosi 15-20% a dla abonentów z niższymi pakietami w Cyfrze+ to, jak tu pisano, może być aż 50-100% różnicy w cenie.

 

Ja mam obecnie full pakiet. Dla mnie problemem nie jest może podniesienie kwoty tak jak piszesz, ale beznadziejnie roziązany multiroom i sparowana karta z dekoderem. Dlatego zapewne rozstanę się z NC+ Wezmę dwa pełne pakiety w CP i wyjdzie mi podobna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem. Czas oczekiwania na rozmowę około 20 sekund. Wybrałem z menu pomoc techniczną. Obecnie posiadam na czas nieokreślony N za 69zł z pakietem premium bez HBO i C+ za 42zł z pełnym pakietem Canal+. Łącznie więc płacę 111zł. Zaproponowano mi Platinum za 119zł. Gorąco odmówiłem informując, że teraz za 111zł mam wszystko to co w pakiecie Platinum za 119zł plus dużo, dużo więcej innych programów. A teraz najśmieszniejsze - Pan z infolinii zapytał mnie co najczęściej oglądam. Odpowiedziałem, że tylko i wyłącznie sport. Odpowiedział, że pakiet Platinum jest dla mnie idealny bo tam leci PUCHAR UEFA. Tak, tak PUCHAR UEFA :)

 

minister Mucha zapytała kiedyś dlaczego akurat w finale PP musi grać Wisła z Legią, bo były problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa na meczu, a Ty się dziwisz, że jakiś konsultant nadal nie wie, że nie ma już rozgrywek PU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy moze mi ktos powiedziec czy w pakiecie all inclusive w cenie zawiera sie pakiet WIMP czy trzeba dodatkowo placic ? Multiroom jest wliczony a dekodery ?

 

WiMP niestety nie, co do dekodera to też niestety nie jest wliczony w pakiet, chyba że uda ci się coś ugrać na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiliśmy miejsce, w którym każdy z Was będzie mógł uzyskać odpowiedź na swoje pytania, jak i wyrazić opinię na temat oferty nc+. Ułatwi ono nam wszystkim kontakt. Zapraszamy na http://www.ncpluspytania.pl/. 

Co ważne, aby zadać pytanie, nie trzeba się rejestrować.

 

Ostatni wpis na fb.

 

Nie ma po co wchodzić na to forum. Nikt i tak nie odpisuje na posty zdenerwowanych ludzi. Moim zdaniem postawili tę stronę tylko po to aby nieco przegonić zmasowaną krytykę najbardziej sfrustrowanych abonentów na mało znane miejsce z facebooka i oficjalnego forum.

Gdyby mieli zamiar odpowiadać to mogliby to zrobić na facebooku albo ich forum (jest nawet tam specjalny dział "Opinie abonentów". Ale niestety, moderatorzy z wyjątkiem założenia tematu nie odpisali ani razu na nasze narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...