Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanko. Mam umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłałem jakiś miesiąc temu. Ostatni telefon z propozycją (nie była satysfakcjonująca :-D ) miałem w tym samym dniu co wysyłane wypowiedzenie :-P . Tzn. telefon zmotywował mnie żeby pójść na poczte i wysłać wypowiedzenie ;-) . Od tamtej pory nie mam od nich żadnych telefonów. Jak myślicie, warto napisać do nich przez formularz kontaktowy co bym chciał uzyskać w nowej umowie lub co mają mi do zaoferowania, czy po prostu czekać na ich ruch? W sumie czasu jest sporo, ale obawiam się że sami mogą zadzwonić późno i może być mało czasu na negocjacje :-P . Obecnie mam C+Optimum z HD Promo za 65zł/mies. Chciałbym uzyskać Comfort+Extra z pełną paczką Canal+ , multiroomem i pejsika do tego dobrać. Wszystko w tym łamańcu na 15 miesięcy ze średnią 53zeta z groszami :-) . Da rade to szybko ugrać, czy będzie trzeba się z nimi długo użerać? Kiedyś pamiętam, że przy przedłużaniu umowy nie miałem z nimi kontaktu, więc sam wyszedłem z inicjatywą i napisałem maila co chciałbym dostać i za ile ( wziąłem wtedy bodajże C+Optimum za 57zł/mies.) , jakoś godzine po napisaniu maila oddzwonili i od razu przystali na to co chciałem :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W chwili obecnej mam C+ do września 2014 (Superpremium HD). Na stanie Sagemcom HD (DSI83/DSI87). Chciałbym wymienić ten tuner na Pace HD PVR. I teraz pytanie, czy mam wysłać wypowiedzenie, aby otrzymać jak najlepsze warunki w nowej umowie, przed wymianą tunera. Czy wysłać wypowiedzenie a w ostatnim miesiącu starej umowy dobrać tuner...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniego dnia zwlekałem z podpisem umowy i mam coś takiego za 69,80

 

■ Comfort+

■ CANAL+ VOD

■ HBO

■ Premium Film

■ Filmbox

■ Multi+

■ Multiroom Standard

 

Miałem wcześniej umowę na 2 lata z telewizorem LG 3d 27 cali. Filmbox jest na 6 mc. Mam dekoder Pace i do multiroomu dostałem Philips 7201/91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę Was o poradę, bo nie wiem jak rozegrać sprawę migracji.

Otóż jestem klientem c+ od kwietnia 2012r., umowa 12 m-cy, bez dekodera, pakiet comfort (68 zł) + miałem gratis HBO i Filmbox (chyba 3 m-ce), których nie wyłączyłem i płaciłem abonament 115,90.

W momencie wejścia nc+ kończyła mi się umowa. Czytając różne fora, zdania na temat migracji były podzielone. Część przedłużała umowę z c+, a część czekała na nc+. Ja niestety czekałem i zaproponowali mi migrację z tymi samymi kanałami za ok. 140 zł. Podziękowałem i wyłączyłem opcję HD, HBO i Filmboxy i zostałem z comfortem z umową na czas nieokreślony (płacę 82 zł).

W końcu chciałem migrować na pakiet Sport&Film z Extra+. Interesują mnie opcję z MR. Obecnie posiadam jedną kartę.

Czytam, żeby przed migracją dobrać drugą kartę, ale czy pisać wcześniej jakieś wypowiedzenie? Czy może jakoś inaczej to rozegrać.

Proszę Was o jakieś porady i sugestie. Ewentualnie jak sądzicie co są w stanie mi zaoferować, abym też nie płacił dużo więcej niż obecnie (82 zł), a miał więcej - jeżeli tak się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem złóż wypowiedzenie, a w ostatnim miesiącu wypowiedzenia dobierz drugą kartę. Przy migracji na 99% dostaniesz MR za 0 zł . Gdzieś czytałem, że okres wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony wynosi 3 m-ce...więc w ostatnim miesiącu nie zapłacisz 20 zł za dzierżawę dekodera. To tak informacyjnie piszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackyPL składaj wypowiedzenie czym prędzej i tak jeszcze przez 3 miesiące będziesz płacił. Jak zadzwonią nie przyjmuj pierwszej oferty. Co do MR to jeżeli chcesz mieć za darmo to musisz dobrać cameleona. Pakiet o którym piszesz część ludzi dostała w łamańcu za ok 53 zł a do tego jeszcze na kilka miesięcy hbo, a niektórzy nawet na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackyPL składaj wypowiedzenie czym prędzej i tak jeszcze przez 3 miesiące będziesz płacił. Jak zadzwonią nie przyjmuj pierwszej oferty. Co do MR to jeżeli chcesz mieć za darmo to musisz dobrać cameleona. Pakiet o którym piszesz część ludzi dostała w łamańcu za ok 53 zł a do tego jeszcze na kilka miesięcy hbo, a niektórzy nawet na całą umowę.

OK. Więc jeszcze raz po krótce. Co zrobić wcześniej wypowiedzenie czy dobrać kartę? Czy złożenie wypowiedzenia nie będzie kolidowało z wzięciem później drugiej karty? I ewentualnie ile kosztuje wzięcie drugiej karty dla abonentów c+? - bo takiej informacji nie mogę znaleźć.

Ostatnie pytanie czy przy migracji mogę ewentualnie wziąć jakiś tuner od nich i jak to się ma do mojej starej karty cameleona branej bez dekodera, czy nie będę musiał wtedy zwracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak ircios napisał widzę tylko jeden mały problem ale może ktoś mądrzejszy się wypowie bo ja nie wiem. Czy jeżeli dogadałbyś się na jakąś ofertę to od kiedy by Ci ją włączyli. Bo jeżeli od razu to nie będziesz mógł już dobrać nie parowanej karty a wtedy żegnaj darmowy MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się poplątało. Jak już się dogada, to nie ma odwrotu. W czasie rozmowy migracyjnej musi już być w ręce druga karta.

No chyba rzeczywiście źle się wyraziłem. Wyśle wypowiedzenie, zadzwonią i żeby nie przyjmował tej oferty nawet jak będzie niezła tylko wtedy brać kartę i negocjować dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...