Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dostałem ofertę od konsula z DUK Comfort+,Extra+,6xC,HBO ,multiroom 2 kartyza 79zł na 24miesiące - opłata stała. umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane. powiedzmy,że ok. ale pytam panią o możliwość wymiany jednego z moich sagemcomów na pace pvr, a ona, że nie ma takiej możliwości (bardzo grzeczna rozmowa). pytanie czy mam na to jeszcze szansę i czy ewentualnie walczyć o to z nią czy działać w APSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik fulla, można dostać między 99, a 129. Wyślijcie wypowiedzenie. Wtedy ciekawa oferta się pojawi. MR jedna karta?

 

Jedna karta Cameleon. W tym fullu jest wszystko co nadają? Fikołki też? Na ich serwisach, nie działających na Pace mi nie zależy ;)

Dokładnie tak. Dobierzcie drugą kartę w ramach MR ;)

 

@ tomcio123. A skąd migrujesz? Jeśli z c+ to masz szansę dostać to za ok.65-70. Jeśli z n to 90-100 bo MR iti jest drogi.Zwłaszcza pseudo premium ;)

cyfra mi się kończy, ale też w tym samym czasie dawna enka. Dzięki za info

W pierwszym przypadku cena też MR .

 

@ ignacy28

Zapytaj w APS czy Ci wymienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Od 2 miesięcy wydzwaniają do mnie z NC+ bym zechciał podpisać umowę...

Proponują mi Superpremium+, 2xcameleon za 109 zł na 15msc. Uważam, że to za dużo jak na stałego klienta cyfry... da radę się coś ugrać z ich propozycjami jeszcze ?? Umówiłem się na kolejny telefon w sobotę ;)

Aktualnie posiadam Comfort+, HBO, 2xcameleon (swoje dekodery) za 124 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna chata. Pierwszy telefon. Nie zdarzyłem go odebrać. Może nadinterpretuję, może podświadomie, intuicyjnie czuję. A jednak przypomnieli sobie o mnie. To dziwne. Jest jeszcze tyle czasu. Ktoś, czy coś się tam pali...

No nie aż takie dziwne, sam mam umowę do września i już miałem kilka rozmów, ostatnią w zeszłym tygodniu.

Konsul przedstawił taką oto ofertę: comfort+ extra+ 6xc+ hbo i mr za 109zł , więc odpowiadam, aktualnie posiadam pakiet superpremium z mr za 89zł i chce obniżyć abonement rezygnując z HBO a ten mi wyjeżdża z pakietem comfort+ extra+ 6xc+ i mr za 99zł.....lekkie moje zdziwienie :lol2: i odpowiadam.....to mam płacić więcej za mniej?

Cisza w słuchawce..... i odpowiedź konsula, no niestety ale nie mają na chwilę obecną innych ofert, oczywiście podziękowałem i przekazałem że czekam na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Od 2 miesięcy wydzwaniają do mnie z NC+ bym zechciał podpisać umowę...

Proponują mi Superpremium+, 2xcameleon za 109 zł na 15msc. Uważam, że to za dużo jak na stałego klienta cyfry... da radę się coś ugrać z ich propozycjami jeszcze ?? Umówiłem się na kolejny telefon w sobotę ;)

Aktualnie posiadam Comfort+, HBO, 2xcameleon (swoje dekodery) za 124 zł...

A jak długo jesteś abonentem C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy bez znaczenia. Natomiast niektórzy są z C+ od początku czyli 1995 roku kiedy nadawali jeszcze analogowo ;).Ile tacy abonenci powinni płacić?

A co to ma do rzeczy. Skoro umowy są zawierane na czas określony i są aneksowane. A aneksować można wszystko i zawartość i nową cenę. Niekoniecznie niższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o podpowiedz co zrobic, esli p przedluzeniu umowy otrzymuje inne faktury niz to bylo ustalane przy przedluzaniu umowy.

Np:

W mailu potwierdzajacym mam zapis:

"Dodatkowo wymiana dekodera na media box + multiroom – opłaty aktywacyjne po 49 zł za każdy dekoder."

A teraz na fakturach otrzymuje 10 zl miesiecznie za dekoder o czym wg nie bylo mowy przy przedluzaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą do mnie dzwoniła babka z ofertą comfort+, extra+, 6x canal+ (o dekoderze pace nie rozmawialiśmy) i mówiła o cenie 53,26zł. Oczywiście to ma być średnia, bo 5 miesięcy jest chyba gratis a później 79zł. Umowa na 15 miesięcy. HBO jeszcze gratis na te 5 m-cy. Jak myślicie mogę walczyć o 6 m-cy za 0zł? Da jeszcze radę dostać jeszcze kanał hustler na kilka miesięcy? [jestem ciekaw tych produkcji XXX wysokiej jakości :-) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...