Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że masz jednak łamańca.

Nagranie jest OK - przyda się do reklamacji. Tylko po co reklamować oszukaną ofertę skoro lepiej się na nią nie godzić (pół biedy gdy chodzi o kasę, poczekasz 30 dni i tyle ale czekać 30 dni na brakujące kanały to już kanał).

Warunki listownie dostaniesz za kilka tygodni albo i miesięcy. Nie o to tu chodzi. Nie należy tego mylić z propozycją oferty wysłaną na mejla, gdzie masz najczęściej czarno na białym (dziwnym trafem w mejlach mylą się dużo rzadziej i jasno wypowiadają) co ci proponują. Dopiero wtedy podejmujesz decyzję.

Obym się myliła :wink:

 

Też mi śmierdzi łamańcem.

 

Już dzwoniłem miałem wpisać pesel i nagle kanały się pojawiły :)

Co do ceny, przesłuchałem nagranie i trzy razy mówił ze 53,3 przez cały okres umowy, zobaczę jak aneks przyjdzie jak się coś nie będzie zgadzało to będę reklamował :read:

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dzwoniłeś teraz to nie zapytałeś jaką ofertę masz zapisaną w systemie?. Nie czekaj na aneks (bo nic ci to nie da po takim czasie jak on dojdzie )tylko sprawdź telefonicznie u innego konsula, a jeszcze lepiej przez ica napisz prośbęo podanie szczegółów oferty, którą klepnąłeś. Chyba że ci wszystko jedno czy to średnia czy nie. Może tobie to rybka, przyznaj się :mrgreen:

A tymczasem fajnie, że Ci wszystko świeci. Jutro np. dają Gladiatora, który niedługo chyba dogoni Czterech pancernych w ilości emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się śmiejesz? :lol2: Jeszcze nie tak dawno wszyscyśmy liczyli - tradycyjnie - na korektę w dół. Kolega jest tylko nie na bieżąco.

 

@Glorusek raczej możesz liczyć na więcej niż na mniej (do wydania) plus na zachętę coś tam, być może coś co cię wogóle nie interesuje. life is brutal.

 

Tak na pocieszenie: staż w nc też olewają. Najlepiej przejść z CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, platformy cyfrowe też chcą z czegoś żyć. Ja kiedyś zaczynałem za 130 zl abo. dziś płacę 65 zl i myślę, że już niżej nie zejdą. A jestem z C+ od początku z dwoma przerwami.W sumie i tak tego nigdzie taniej nie dostanę. We wrześniu też czeka mnie migracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się śmiejesz? :lol2: Jeszcze nie tak dawno wszyscyśmy liczyli - tradycyjnie - na korektę w dół. Kolega jest tylko nie na bieżąco.

 

@Glorusek raczej możesz liczyć na więcej niż na mniej (do wydania) plus na zachętę coś tam, być może coś co cię wogóle nie interesuje. life is brutal.

 

Tak na pocieszenie: staż w nc też olewają. Najlepiej przejść z CP?

A dlaczego przechodzić z CP? Jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jako Obrońca Platform nie spotka się tu kolega z powszechnym zrozumieniem :mrgreen: A szczególnie tej, która od początku pokazała co ma za uszami.

Platform nie bronię. Po prostu patrzę realnie. Też chciałbym zjechać do 50 zl ;), tylko jakoś brak mi w to wiary ;).Tak, czy siak spróbuję coś utargować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud: Tak się zastanawiam, niezobowiązująco raczej, że skoro narzekają abo nc i migrujący abo C+. To może lepiej być całkiem z zewnątrz...

 

@Z-G nie wiem jak inni, ja nc mam za złe znacznie więcej niż chęć szybkiego zarobku. Raczej styl, w którym się do tego zabrali od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dzwoniłeś teraz to nie zapytałeś jaką ofertę masz zapisaną w systemie?. Nie czekaj na aneks (bo nic ci to nie da po takim czasie jak on dojdzie )tylko sprawdź telefonicznie u innego konsula, a jeszcze lepiej przez ica napisz prośbęo podanie szczegółów oferty, którą klepnąłeś. Chyba że ci wszystko jedno czy to średnia czy nie. Może tobie to rybka, przyznaj się :mrgreen:

A tymczasem fajnie, że Ci wszystko świeci. Jutro np. dają Gladiatora, który niedługo chyba dogoni Czterech pancernych w ilości emisji.

 

Jak zobaczyłem że kanały się pojawiły to rozłączyłem ale faktycznie jeśli wam to wygląda na średnią to zadzwonię jutro bo nie jest mi to obojętne.

Lepiej za 15 miesięcy negocjować z pułapu 50 zł niż 80 zł... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal mozna dobrac camaleona przed migracja do nc+? Nic sie nie zmienilo?

 

Czy sa jakies zmiany z ofertami nc+? Comfort + Extra + 6C + HBO za jakies 80zl? Czy ktos ostatnio wynegocjowal cos lepszego?

 

Wypowiedzenie wyslane i zarejestrowane miesac temu. Umowa do konca Lipca - bede sie z nimi targowal w przyszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...