Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy otrzymana dziś propozycja migracji do nc+ z c+ jest optymalna jaką mogę wynegocjować?

Obenie umowa do 31.08.2014r. Wypowiedzenie zarejestrowane.

Obecnie posiadam CANAL+START HD w cenie 40zł + 5zł za wynajem PVR500.

Nowa propozycja to COMFOR+ 6C - umowa na 15miesięcy za średnią cenę 46zł

lub COMFORT+EXTRA+6C- umowa na 15 miesięcy za średnią cenę 52,66zł.

Nowa umowa liczona od 1 lipca.

Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy otrzymana dziś propozycja migracji do nc+ z c+ jest optymalna jaką mogę wynegocjować?

Obenie umowa do 31.08.2014r. Wypowiedzenie zarejestrowane.

Obecnie posiadam CANAL+START HD w cenie 40zł + 5zł za wynajem PVR500.

Nowa propozycja to COMFOR+ 6C - umowa na 15miesięcy za średnią cenę 46zł

lub COMFORT+EXTRA+6C- umowa na 15 miesięcy za średnią cenę 52,66zł.

 

Proszę o podpowiedź.

 

ja w tamtym tygodniu dostałem tą pierwszą za 46,60 ( 5x0 plus 10x69,90 )

 

comfort

multi

6 canal plus

HBO na 5 miechów za zero potem mogę wyłączyć dla mnie spoko oferta zależało mi na canal plus bardziej niż na "200 kanałach" więc mi pasi bardzo wcześniej srat HD 6 Canal za 37 zł maiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze zawracam.. gitarę. Poradżcie. Czy 19,90 ze StartuHD (13) na goły Comfort z Sagemcom83 to full szczęścia. Czy mozna jeszcze jakiś bonus... nie wiem czy zawracać głowę DUK.

Ta karta nie jest nam już potrzebna ale przy jakiejś nadzwyczajnej opcji migrowałbym na 15 mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 18 z migrowałem ale nadal nie przyznali mi uprawnień do kanałów których wcześniej nie miałem, jak długo to powinno trwać?

 

Sam nie wiem czy nie zostałem oszukany ponieważ dostałem dobrą ofertę której nie widziałem na forum...

-Comfort+

-Extra+

-6xC+

-HBO na 5 miesięcy

-Pace 500

umowa na 15 miesięcy a cena stała przez całą umowę 53,30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie ktore mnie nurtuje. czy mozna migrowac do nc+ na samych kartach cameleon? czy mozna zwrocic pace 500hd?

 

obecnie jestem w fazie migracji z c+ do nc+ . posiadam multiroom i 1Xpace 500. czy moge oodac tego pace i zostac tylko na samych kartach (cameleonach)? bo z tego co dzwonia konultancji nie ma mozliwosci zdania tego dekodera i zadaja oplaty 5 zl.msc. tylko po co jak z niego nie korzystam

__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ tomsel

Zawsze była możliwość zdania sprzętu i zostanie z samą kartą. Konsole nie zawsze mówią prawdę. W APS lepiej się dowiesz.

 

@ nowmat. Zrób reaktywację w ica. Jak to nic nie da to zadzwoń. Jeśli zgodzileś się na świadczenie usług, to kanały powinny już świecić. Jeśli się nie zgodzileś, to dopiero od lipca Ci włączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowmat - oferty na mejla nie dostałeś? A trzeba było wymagać. To na pewno nie jest stała cena tylko średnia - stałe mają zwykle inne grosze. Masz zapewne 5x0zł + 10x 79,90zł. Dzwoń na infolinię.

Dawał mi dwie opcje tą którą napisałeś i stałe 53.30 zł a co do mejla to zapytałem go, powiedział ze i tak musi wysłać warunki drogą listową więc nie naciskałem...

Za to mam nagraną całą rozmowę :)

 

@ nowmat.

Zrób reaktywację w ica. Jak to nic nie da to zadzwoń. Jeśli zgodzileś się na świadczenie usług, to kanały powinny już świecić. Jeśli się nie zgodzileś, to dopiero od lipca Ci włączą.

Gość mówił że kanały powinny się włączyć w ciągu 24 godzin...

A czy tą reaktywacje można zrobić po zalogowaniu do ica cyfry+?

Nie mogę tego znaleźć a do ica nc+ nie moge się zalogować :(

 

Dobra znalazłem tą opcje, trzeba odczekać 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że masz jednak łamańca.

Nagranie jest OK - przyda się do reklamacji. Tylko po co reklamować oszukaną ofertę skoro lepiej się na nią nie godzić (pół biedy gdy chodzi o kasę, poczekasz 30 dni i tyle ale czekać 30 dni na brakujące kanały to już kanał).

Warunki listownie dostaniesz za kilka tygodni albo i miesięcy. Nie o to tu chodzi. Nie należy tego mylić z propozycją oferty wysłaną na mejla, gdzie masz najczęściej czarno na białym (dziwnym trafem w mejlach mylą się dużo rzadziej i jasno wypowiadają) co ci proponują. Dopiero wtedy podejmujesz decyzję.

Obym się myliła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam Canal+ Optimum, multiroom (cameleon 2 karty), dzierżawa pace pvr 500 i sagemcom dsi83 za 97 zł. Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane. Pierwszy telefon po zarejestrowaniu wypowiedzenia...obniżka abonamentu o 3 zł. Dziś drugi telefon z ofertą Comfort+/Extra+/6xC/Multiroom + obecny sprzęt za 88 zł. Co sądzicie? Za ile mogę wynegocjować taki pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...