Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonią do mnie jak wściekli po kilka razy na dzień. Wreszcie dziś odebrałem:

Comfort+ Multi+ 6xC+ za jedyne 84,90zł.

Mówię że za drogo, to powiedziała, że MR do tego mi da gratis, o tunerach nic nie wspominała.

Powiedziałem, że mogę im za to dać 60zł, to chyba się obraziła i zapytała czy zostajemy z tym co mam, czy biorę co oferują i się rozłączyła :lol2:

 

Dodaj do tego Hbo na cała umowe (15 mcy) i będziesz miał moja ofertę za która płace 41,40 (łamaniec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem lamanca. Na 15 mcy, pierwsze 6za darmo potem 9 za 69,90 miesięcznie. Na hbo tylko grę o tron oglądamy, ale dostałem go bo chciałem drugiego cameleona, ale sie nie dało (miałem start+ wcześniej). Jedna uwaga tylko - używam swojego fergusona a od nich mam dekoder sd który w sypialni stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Cyfrę+, dokładniej Canal+OptimumHD+HD Optimum Promo+multiroom (dekoder Pace SD oraz własny Opticum x110p). Miesięczny abonament wynosi 71zł.

 

Po migracji chciałbym utrzymać tą samą ofertę (ewentualnie mogę zrezygnować z filmowych Canal+) oraz obniżyć abonament. Do tego przydałoby się wymienić Pace SD na coś lepszego w HD.

 

Jaką cenę mogę wynegocjować w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się koniec miesiąca. To oznaka, że znowu coś drgnie w migracjach. Co będą proponowali? Miękko? Czy na ostro? :wink:

no ja też własnie będę liczył na ostatni tydzień , ale czerwca :) no chyba że na poczaąku dadzą to co mnie interesuje i w tej cenie co chce :twisted: . Puki co dzwonili raz z 3 tygodnie temu - miła pani miała dzwonić za tydzień i cisza :) czekamy cierpliwie do ostatniej godziny umowy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypowiedzenie poleciało czy taka oferta bez? I powiedz co za bajere im wkręciłeś to i ja ją zastosuję u siebie :)

Tak, to było już po wypowiedzeniu. Żadna bajera - powiedziałem ze nie jestem zainteresowany ich oferta bo wystarczy mi naziemna.... Najbardziej ponarzekalem na ilość reklam na platnych kanałach. To Pan powiedzial że na c+ nie ma reklam i ze każdy coś znajdzie w domu dla siebie i ze moze mi dac na nie dobra ofertę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myk6414 mógł byś jakoś potwierdzić tą ofertę? bo troszkę nie wierzę że płacisz 42 zł za Comfort+6xC+hbo. Jak to jest prawda to ja też chcę taką, może być nawet bez hbo bo i tak nie oglądam :)
Dostałem lamanca. Na 15 mcy, pierwsze 6za darmo potem 9 za 69,90 miesięcznie. Na hbo tylko grę o tron oglądamy, ale dostałem go bo chciałem drugiego cameleona, ale sie nie dało (miałem start+ wcześniej). Jedna uwaga tylko - używam swojego fergusona a od nich mam dekoder sd który w sypialni stoi.

Sory, może się mylę ale mi też nie chce się w to zbytnio wierzyć. I nie to że jestem jakimś hejterem czy coś ale po prostu nikt inny takiej oferty nie dostał. Dostałeś już pierwszą fakturę albo umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xxl_mercos: takie spostrzeżenie mimo że z pozoru może pachnieć lekką paranoją, to jednak ma sens. I dobrze, jest trochę zabawy. Jak ktoś jest na tyle naiwny/[beep]y by wierzyć w super oferty osobom, które znikąd pojawiają się na forum by wieścić różne rewelacje, to jego sprawa. Pamiętasz zeszłoroczne miotanie się kolegi @Godunowa (pozdrawiam!), który co trzeciej dobrej ofercie zarzucał, że to fake spreparowany w komórce kontrwywiadu nc+? To dopiero była paranoja. Ale przynajmniej było wesoło. A o forum warto wspominać - oszczędzasz sobie wysłuchiwania długich bzdurnych tyrad. U mnie to tak działa w rozmowach - kończy się wciskanie kitu i spokojnie finiszujemy grzeczną obietnicą konsula, że jak coś będzie dla mnie to on zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nic nie zmieniłem i tak poszło. Zalogowałem się do ICA Cyfra+ i tam był taki adres kontaktowy, tym się zasugerowałem :/

 

I jak to jest z wymianą/dobieraniem dekodera? Mam MR, własny dekoder HD oraz Pace SD zakupiony przy podpisywaniu umowy. W APS nc+ pytałem ostatnio o możliwość dobrania dekodera HD, to powiedziano mi, że absolutnie nie ma takiej opcji i dekoder HD mogę dostać tylko po ewentualnej migracji do nc+, nie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myk6414 mógł byś jakoś potwierdzić tą ofertę? bo troszkę nie wierzę że płacisz 42 zł za Comfort+6xC+hbo. Jak to jest prawda to ja też chcę taką, może być nawet bez hbo bo i tak nie oglądam :)
Dostałem lamanca. Na 15 mcy, pierwsze 6za darmo potem 9 za 69,90 miesięcznie. Na hbo tylko grę o tron oglądamy, ale dostałem go bo chciałem drugiego cameleona, ale sie nie dało (miałem start+ wcześniej). Jedna uwaga tylko - używam swojego fergusona a od nich mam dekoder sd który w sypialni stoi.

Sory, może się mylę ale mi też nie chce się w to zbytnio wierzyć. I nie to że jestem jakimś hejterem czy coś ale po prostu nikt inny takiej oferty nie dostał. Dostałeś już pierwszą fakturę albo umowę?

 

Bije się w pierś!!!! Walnalen okropnego babola. Właśnie umowę przejzalem i mam 5 m-cy za darmo nie 6.... w tym samym czasie przedluzalem Internet w Netii i to tam dostałem 6mcy Free....

 

Reasumując mam komfortowy+, 6xC+, 3xHBO - wszystko na 15 m-cy za 5x0zl + 10x69,90 co daje miesięcznie 46,60zl, co dalej uważam za dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...