Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem ostatnio, niejako "przy okazji" przedłużania umowy dla teściów. Miałem CANAL+ PRESTIGE HD, dwie karty cameleony i dwa pace. Płaciłem 154zł. Teraz 125zł. z groszami za wszystko na 15 miesięcy (bez średnich!!!). Mi pasuje. W kwietniu jednak zapłacę 25zł. więcej za fikołki, które musiały być przypisane co najmniej na miesiąc do pakietu, potem mogę je wyłączyć. Szczegółowe warunki przyślą mi na meila a później na papierze. Natomiast umowa dla teściów jest na 24 miesiące na karcie cameleonie za średnią (!!!) cenę 64.90. Było 64zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie zarejestrowane, umowa do końca kwietnia, propozycja: Comfort+, Extra+, 6xC+, MR, Pace, Sagem, (HBO + Filmbox 7 miesięcy gratis, potem trzeba odłączyć) cena 79,90 umowa na 15 miesięcy. Za jaką najniższą cenę można to ugrać? Czy bez filmowych zaproponują to taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort+ extra canal+ z multiroomem cyfry-> pierwsze 5 miesięcy 0zł, a kolejne 10 miesięcy za 79,99zł -> średnia 53,33zł

 

Pytanie czy dostał ktoś w ostatnich dniach abonament ze stałą ceną przez całą umowe?

Obecnie mam swoje dekodery - pytanie czy jestem w stanie wyciągnąc hbo za darmo na całą umowe i jeden dekoder z pvr za darmo na całą umowe?

Mogę nawet płacic 59zł brutto przy zachowaniu powyższych warunków jeśli to możliwe. Obecnie płace 50zł za to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wolfman dostał ofertę w tej konfiguracji, z HBO na całą umowę oraz średnią ok.54zł/m-c. Myślę, że z jednym PVR też nie będzie większego problemu. Ostatecznie jak z konsulem w kwestii dekodera nie będzie się można porozumieć to pozostaje dobranie Pace w APS przed migracją a dopiero później próba zwolnienia z opłaty za dzierżawę podczas negocjacji z konsulem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy emigrować z C+ wypowiedzenie wysłane miałem Prestige HD MR + 2x PRV Peace za 141 zł dają teraz full z MR na starych zasadach z PVR za 149.99 zł. Sam nie wiem co to ten full znaczy na maila moje konto ICA nie mogą niby przesłać bo nie maja takich możliwości. możne jakieś podpowiedzi z Waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...