Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Druga propozycja i dalej mnie nie satysfakcjonuje.

15m, średnia 69,93

Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, MR, Pace, Sagem

 

Średnią to z świadectwa szkolnego obliczać anie z abo za pay-tv :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ludzie co Wy w CP aneksujecie umowy czy w najnowoczesniejszej platformie pay-tv jak sie smiała nazywac ''nc+'' rok temu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostal ktos oferte comfort extras 6c+ hbo w konfiguracjo 5x0 10x79,9?

byl jeden wpis o takim zestawie ale zastanawiam sie czy to nie byl tylko pojedynczy przypadek?

umowa do 31.3 jak narazie propozycja to co wyzej ale za 104,9 po 5mc

 

Jak na razie to chyba tylko ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę comfort+extra+6xC+hbo i cinemax za 139 zł umowa na 15 m-scy, wymiana dekodera na mediabox możliwa ale miesięcznie 5 zł i aktywacja 49 zł, moim zdaniem za całość dużo chyba poczekam aż się umowa będzie kończyła ( koniec sierpnia) bo ich argumenty, że nic innego nie mogą mnie nie przekonują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rozbój w biały dzień :shock: ale nie dziw się skoro aktualnie płacisz sporo to płacić dalej możesz-więcej :mrgreen: z takiego założenia wychodzi platforma. Dopiero po złożeniu rezygnacji i im bliżej końca aktualnej umowy oferta powinna nabrać satysfakcjonujących kształtów.

 

Kolega ma MR oraz jakie dekodery dzierżawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ofertę comfort+extra+6xC+hbo i cinemax za 139 zł umowa na 15 m-scy, wymiana dekodera na mediabox możliwa ale miesięcznie 5 zł i aktywacja 49 zł, moim zdaniem za całość dużo chyba poczekam aż się umowa będzie kończyła ( koniec sierpnia) bo ich argumenty, że nic innego nie mogą mnie nie przekonują

Oj moga,moga,ale z wypowiedzeniem. Dek jesli Ci szwankuje to w aps wymien od reki. Przy migracji nie daj sobie wcisnac jakiejs aktywacji i dzierzawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja postanowiłem wytrwać z CYFRA+ do końca bieżącej umowy tj. do 18.07.2014, a właściwie do 30.07, bo do tego dnia CYFRA+ gwarantuje mi dostarczanie sygnału telewizyjnego. Następnie jest jeszcze 30 dni na zdanie sprzętu i myślę, że to będzie właściwy czas na migrację. Przygotowałem już DVB-T po to. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki pakiet masz w tej chwili w C+?

optimum z mr i pace z sagemcomem (+ sporo bonusów przez pół umowy) za 61zł

 

Kibo no Hikari masz rację oferta pierwsza była lepsza.

 

Ircios czego chcieć więcej - do propozycji 1 filmboxów do 2 ceny średniej 59-61zł.

 

Nie wiem czego Wam się nie podoba średnia cena? Przy następnych negocjacjach od tego się zaczyna i po temacie. Osobiście nie mam presji przedłużenia umowy i albo będzie to czego oczekuję (nie są to wyssane z palca opcje), albo bay bay. Może uzasadnię - comfort+ i extra+ po odjęciu kanałów z dvb-t i niegwarantowanych to klops. Nie ździwi mnie jak skończą się zobowiązania wobec abonentów z optimum (np) i programy typu eurosport wylądują w dodatkowym pakiecie. Piszę to jako abonent ze sporym bagażem rozpoczynając od przejęcia wizji tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...