Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem jeszcze abonentem N ( wszystkie pakiety + 6x c+ HBO filmboxy i cinemaxy ) za 99

Koniec umowy z dniem 31.03

Konsultant zadzwonił z taką ofertą :

dostęp do wszystkich pakietów tematycznych na cały czas trwania umowy, wszystkich CANAL+ HD (CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FAMILY 2 HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ FILM 2 HD, CANAL+ HD, CANAL+ SPORT HD) również na cały czas trwania umowy oraz opcję HBO HD (HBO HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD) na 12 miesięcy za 0 złotych .

umowa na 15mc srednia 68.20

czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marna oferta, czekaj dalej (napewno bez extra+ ?)

 

a ja byłem dzis w APSie dowiedziec sie jak to z tym MR jest. W.g. zalecen tutaj, chciałem dobrać MR cameleona póki jestem w cyfrze, zeby mi ten MR z Camelem przeszedł przy migracji do nc. Pani mi zaśpiewała 99 jednorazowo i chyba 10pln/mc na co śmiechłem. Ale co sie okazuje. Mozna dobrac camela przy migracji ale to musi byc sama karta, bez tunera, i nawet twedy dostane camela, no bo nie mogą mi dac samego conaxa bo gdzie ja bym to uruchomił. także spokojna głowa ludzie, dają camele przy migracji (o ile bierzemy bez dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury Ci nagadała kolego! Aktywacja 99 i 15 zł miesięcznie były dla klientów nc+, ale tej oferty już nie ma i pani się widocznie nie orientuje. A przy migracji od 1.03 nie mogą Ci dać MR na cameleonach, więc albo wymiana na ADB albo brak MR, więc idź do innego punktu albo powiedz babce, żeby upewniła się u przełożonych jak to jest z tymi camelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem jeszcze abonentem N ( wszystkie pakiety + 6x c+ HBO filmboxy i cinemaxy ) za 99

Koniec umowy z dniem 31.03

Konsultant zadzwonił z taką ofertą :

dostęp do wszystkich pakietów tematycznych na cały czas trwania umowy, wszystkich CANAL+ HD (CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FAMILY 2 HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ FILM 2 HD, CANAL+ HD, CANAL+ SPORT HD) również na cały czas trwania umowy oraz opcję HBO HD (HBO HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD) na 12 miesięcy za 0 złotych .

umowa na 15mc srednia 68.20

czy warto ?

Ludzie dostają średnią o 10-15 zł niższą, więc możesz jeszcze poczekać, gorszej oferty Ci raczej nie zaproponują a na lepszą zawsze jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem.

 

Comfort+, Extra+, 6xC+ = 0,00 x 6mscy + 79,90 x 18mscy (umowa 24msce)

Pace 500gb = 5,00 x 24msce

HBO = 0,00 na 6mscy

Filmbox = 0,00 na 6mscy

czyli średnia wychodzi ~65zł miesięcznie

 

Odniosłem wrażenie, że mogłem jeszcze więcej ugrać ale to mnie satysfakcjonuje, zależało mi na dekoderze Pace (wcześniej Sagem) i trochę z nim marudzili (nie chcieli dołączyć do niektórych ofert, niby się nie da(?) ).

Wziąłem umowę na 24msce z własnej woli, sami proponowali tylko 15 miesięczne umowy.

 

Zresztą no właśnie... wcześniej proponowali taką samą ofertę ale bez dekodera Pace i HBO, Filmbox na 15mscy i średnia wychodziła ~53zł ale zależało mi na dekoderze tak jak pisałem i zgodziłem się na taką umowę na jaką się zgodziłem (trochę gorszą finansową). Ale dla mnie to i tak zjazd ponad 20zł miesięcznie w stosunku do poprzedniej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...