Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę ze większość ofert to z kluczowym słowem ''średnia'' czyli CP w ''nc+'' ;-) Pamiętajcie o jednym aby pytać o kwotę przydzielonej ulgi bo waha sie ona od 1,5 do 2 tyś czyli czy będziesz płacił czy fraud/churn to i tak im zapłacisz nawet nie dotrzymując warunków umowy ;-)

 

Jakoś dziwnie każdy o tym nie pamięta a to w póżniejszym rozrachunku może okazać się kluczowe.Powiem tak dzis sie pieniądze ma a jutro może sie nie mieć a zapłacić za przyznaną ulgę będziesz musiał i powiem tak mnie to zniechęca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+extra+6xCanal+3xHbo+multi to wszystko za 54 zł/msc

Umowa na 15 miesięcy . Zmigrowałem.

 

wolfman, jezeli mozna dopytac...do kiedy miales umowe, c+ czy n, oferta, ktora wskazales jako zaakceptowana to srednia czy stala kwota, wydaje sie baardzo korzystna, ja obecnie w c+ za taki pakiet bez multi mam 69 srednio, jaki miales wczesniej abonament

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca marca w cyfra + pakiet optimum hd i multiroom za 51.zeta .dekoder jeden mam swój a drugi u rodziców sagem w darmowym udostępnieniu . Te 54 zeta to średnia._

 

 

a moglbys napisac jak rozkladaja sie platnosci?

ja dotychczas propozycja nr1 to comfort extra 6c+ za 0zl5mc 79,9zl10 mc

za Hbo +25zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak śledzę od kilku tygodni ten wątek tzn co można osiągnąć za ile i na ile że postanowiłem też spróbować wprawdzie miałem już telefony ale nie rozmawiałem , na początek udałem się do lokalu celem dobrania dodatkowej karty do multiromu oraz dekodera i niestety załatwiałem połowicznie , dostałem dodatkową kartę ale był problem z systemem i nie mogłem wziąć Pace , wcisnęli mi Philipsa nie wiem czy dobrze zrobiłem no ale teraz w poniedziałek leci pismo z rezygnacją i zobaczymy jakie będą propozycje mam nadzieje że ten multiroom i plus 40 zł nie wyjdzie mi bokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem obecnie w c+ i płace 50zł za dawny komfort +6xC+ z multiroomem cyfry. Wypowiedzenie złożone ze skutkiem na koniec czerwca.

Korci mnie żeby migrować już teraz ale nie podoba mi się ta uśredniona cena. Pytanie czy czekać na lepsze czasy czy raczej one już nie nadajdą i lepiej od ręki przedłużać umowe i cieszyć się nowymi kanałami z uśrednioną ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem tydzień temu. od kwietnia będę mieć:

 

Comfort+Extra+6xCanal+multi to wszystko za 54 zł/msc średnio

(5msc- 0zl 10msc-79,90)

Umowa na 15 miesięcy .

Na razie mam optimum HD z 6c+za 71zł do 31 marca.

Ile będę musiał czekać na aneks do umowy od nc+?

 

Kurka to temat o migracji/aneksowaniu umów' ''nc+'' czy CP bo juz sie gubię :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Widze ze poszli na maksa droga CP :mrgreen:

 

Mam nadzieje ze konsul poinformował cie o ''przyznanej uldze powyżej 1,5 tyś zł'' :read::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem obecnie w c+ i płace 50zł za dawny komfort +6xC+ z multiroomem cyfry. Wypowiedzenie złożone ze skutkiem na koniec czerwca.

Korci mnie żeby migrować już teraz ale nie podoba mi się ta uśredniona cena. Pytanie czy czekać na lepsze czasy czy raczej one już nie nadajdą i lepiej od ręki przedłużać umowe i cieszyć się nowymi kanałami z uśrednioną ceną?

Gorzej już raczej do czerwca nie będzie, więc myślę, że warto przeczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem obecnie w c+ i płace 50zł za dawny komfort +6xC+ z multiroomem cyfry. Wypowiedzenie złożone ze skutkiem na koniec czerwca.

Korci mnie żeby migrować już teraz ale nie podoba mi się ta uśredniona cena. Pytanie czy czekać na lepsze czasy czy raczej one już nie nadajdą i lepiej od ręki przedłużać umowe i cieszyć się nowymi kanałami z uśrednioną ceną?

Czekaj na odpowiednią ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert Widze ze poszli na maksa droga CP :

 

Tez to mnie martwi bo później znów trza będzie z chodzić z ceny (79,90) a jak nie to papa i tyle.

 

Mam nadzieje ze konsul poinformował cie o ''przyznanej uldze powyżej 1,5 tyś zł

 

Coś gadał 10 min ale nie wspomniał o takiej kwocie tylko o zniżkach za , Mr 0zl na cały okres i darmowych miesiącach itp.

 

Daltego pytanie o aneks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Posiadam obecnie Cyfrę+ pakiet C+ Optimum. Z multiroomem płacę 65zł/mca. Umowa do końca maja 2014, wypowiedzenie nie jest wysłane. Dziś z ciekawości zadzwoniłem do nc+, ale nie na infolinie, tylko do Działu Utrzymania Klienta pod 22 220 01 91. Miły i rzeczowy Pan, bez zbędnego gadania zaproponował mi Comfort+Extra+C+Sport&Film+Multiroom 5 miesięcy za 0zł, kolejne 10 miesięcy za 79,90zł. Średnio 53,26zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest włączenie HBO i korzystanie z niego co najmniej przez pierwszy miesiąc - potem mogę wyłączyć. Jak myślicie, czy ta oferta bez wysłania wypowiedzenia jest dobra, czy raczej lepiej wysłać wypowiedzenie i czekać na coś lepszego?

 

Mam teraz jeden dekoder SD, drugi na wynajem za 0zł HD. Dziś konsultant zgodnie z umową oddzwonił, aby dopytać się czy nadal jestem zainteresowany. Powiedziałem, że tak, pod warunkiem, jak w ramach umowy dostanę jeden dekoder HD PVR i drugi HD za 0zł. Powiedział, że nie powinien tego zrobić, ale zgadza się. Umowa przedłużona. Pewnie dałoby się coś wyrwać więcej, jakieś HBO gratis na parę miesięcy, ale z tego co dostałem jestem zadowolony :-)

 

Co do omawianego już rabatu który dostaję, konsultant wymieniał, ile rabatu na co dostaje. Powiedział, że jeżeli będę chciał zerwać umowę w trakcie jej trwania, muszę zwrócić ulgę za pozostałe do końca czasu trwania umowy miesiące, czyli im krótszy czas do końca umowy, tym kara za zerwanie jej mniejsza. W Cyfrze Plus kara za zerwanie umowy w mojej dotychczasowej promocji to 299zł - tak samo jak w nc+ maleje wraz z czasem trwania umowy. Zatem teraz są bardziej roszczeniowi :D Gdyby umowa trwała 24 miechy to bym się zasmucił, ale przy 15 miesiącach da radę ;-) Nie mam zamiaru w najbliższym czasie jej zrywać.

 

I moja rada, jak dzwonicie do nc+ pytać się o oferty migracyjne, to bez względu na wysłane bądź nie wypowiedzenie, nie dzwońcie na główną infolinię, tylko do DUK. Tam bez wypowiedzenia od razu dostałem dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymaliśmy pismo dotyczące naszej reklamacji. Oczywiście słowa o okłamaniu nas przez konsultanta nie było - tylko tyle, że osoba nieodpowiednia potwierdziła dane ojca. No i jesteśmy na starych warunkach c+ (97zł za wszystkie c+/hbo/mr). Dziś zadzwoniliśmy na infolinie w celu omówienia spraw z płatnościami bo oczywiście nc+ policzyli nam jak za nową umowę - 114zł. Oczywiście konsultant przygotował dla nas świetną ofertę: superpremium+ i tak z 97zł zrobiło się 109,90zł. Zapytaliśmy o drugi dekoder do mr. Owszem dostaniemy za 20 zł msc. I tak ze 109,90 zrobiło się 129.90zł. Podziękowaliśmy. Do tego wczoraj wysłaliśmy wypowiedzenie. Myślicie, że uda się wynegocjować lepszą ofertę? Ten konsultant nie bardzo chciał negocjować. Dodatkowo tłumaczymy, że nie chcemy Cinemaxów, ale nie - zawsze nam je proponują twierdząc, że innej umowy nie ma dla nas przygotowanej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka, umowę miałem do lipca nie chciało mi się czekać ,pisać wypowiedzenia itd zadzwoniłem do działu utrzymania tel 222200191 i z migrowałem

Comfort+

Extra+

3xsport+

multi+

film + free 7 miesięcy, potem możliwość rezygnacji( zależało mi na sporcie to wcisnęli bo podobno takie mają pakiety)

pace250g+MR=0 zł

Umowa 15 miesięcy

to wszystko za stałą cenę 69zł/m

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Forum już niejednokrotnie pomogło przedłużyć umowę x C+, teraz powoli nadchodzi czas na migrację do nc+.

Umowę mam do września (przedłużałem na dzień przed startem nc+). Wypowiedzenie już poszło. Jak na razie propozycja standard 5x 0zł i 10x 79,90, multiroom i PACE. Podobno warunkiem jest zakup na miesiąc HBO za 25 zł, na którym kompletnie mi nie zależy

Do tej pory Comfort + 6xC+ multiroom i PACE.

 

Na szczęście mogę jeszcze poczekać na lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Koledze :D może chodzi o Comfort+/Extra+/6xCanal+/MR/Pace za średnio 53,27zł co stanowi ofertę mimo wszystko lepszą niż to co uchodziło za poprzedni standard w pewnych kręgach abonentów :mrgreen:

 

Tak czy inaczej nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca i nazywanie tego standardem jest przedwczesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę Koledze :D może chodzi o Comfort+/Extra+/6xCanal+/MR/Pace za średnio 53,27zł co stanowi ofertę mimo wszystko lepszą niż to co uchodziło za poprzedni standard w pewnych kręgach abonentów :mrgreen:

 

Tak czy inaczej nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca i nazywanie tego standardem jest przedwczesne.

 

Dokładnie chodzi o tę ofertę, a standardem ja nazwałem, gdyż przez ostatnich kilka stron tylko ona się przewija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...