Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka kanałów nie miałem i dołączono kolejne nowe? Kanały o wątpliwej zawartości. Dobrze, że ulokowano je na liście tam, gdzie ich miejsce. Wysoko. I jeśli nc+ myśli, że to ma być motorem migracji za wszelką cenę, to się przeliczyli. Ceny nie ma. Czy naprawdę już nie ma pomysłu na kanał prawdziwego zdarzenia? A może takich kanałów już nie ma?

Też zauważam, że migracja na chwilę obecną "umarła"? Albo migrowani tak zakręceni przez konsula, że nie mają czym się chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują bez średniej :D Już drugi raz do mnie dzwonili, dzisiaj 79 zł na 24 miesiące za Comfort, Multi, Extra i wszystkie C+. Jeszcze próbowała mnie przekupić HBO na 6 miesięcy za free. Chyba będę im musiał wysłać te wypowiedzenie w końcu, ale jeszcze mi się nie spieszy, umowa do końca maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla Ciebie by tak źle nie było :) Więcej niż 69 za odpowiednik Universe, wszystkie C+ i HBO nie zapłacę i myślę, że nie będzie problemu, żeby to wynegocjować do maja.

Za odpowiednik Universe + 6xC + HBO na cały okres umowy (15mies) udało mi się wynegocjować za "średniomiesięcznie" 68 z groszami...

Obecną umowę z N'ką miałem do końca marca.

Telefon z DUK'a był w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja przed chwilą od konsula

Comfort + extra+ multi + 6xcanal+3xhbo+5xfilmbox i to wszystko na 15 msc

pierwsze 5 msc gratis kolejne 10 za 94.90 co daje średnią 63 zeta . Co myślicie o tej ofercie?

Obecnie płacę 51 za optimum hd + multi. Umowa do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Tydzień temu wysłałem wypowiedzenie. Do tej pory Kompakt HD z kompletem C+, płatny obecnie 69 zł/miesiąc + 20 za drugą kartę Cameleon, którą dobrałem 28 lutego :)

Dziś telefon i pierwsza propozycja:

umowa na 15 miesięcy

Comfort+

pakiet Sport

pakiet Film (pierwsze 7 miesięcy za darmo, potem rezygnacja lub 30 zł/mies)

Pace 500GB

Multiroom

 

I za to wszystko 59 zł/miesiąc podczas całej umowy.

Propozycja przyjęta, nic więcej nie chciałem, z pakietu Film zrezygnuję, mam sport, więcej nie oglądam.

Pozdrowienia i powodzenia dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...