Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet CANAL+ SUPERPREM.HD mam do końca marca.

 

Aktualna oferta:

Comfort+, Extra+, 6xC+, MR standard (z nowymi dekoderami), na 15 miesięcy. Dodatkowo przez 5 miesięcy Filmbox, HBO i Cinemax za darmo.

- aktywacja MR 49 pln,

- przez pierwszych 5 miesięcy 20 pln (opłata za dekodery),

- przez kolejnych 10 miesięcy 100 pln (79,9 abonament +20 dekodery)

 

Co daje średnio 76,6 pln. Po doliczeniu zrobienia sieci między dekoderami wyjdzie ok. 90 pln.

Co sądzicie o tej ofercie?

 

 

Wcześniej (2 marca) proponowali mi 64 zł za opcje universe+, 6xC+, MR na cameleonach (dodatkowa karta 100pln) przez 12 miesięcy. Ponieważ nie miałem czasu rozmawiać zapytałem czy mogę decyzję podjąć za 2 dni, konsultantka się zgodziła, ale jak zadzwoniła 4 marca wycofała się z oferty.

Pytanie czy mogła tak zrobić?? Opcja na cameleonach mi dużo bardziej pasuje, aktualnie muszę dołożyć jeszcze ok. 200PLN do zrobienia sieci między mediaboxem a boxem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła tak zrobić, jak jeszcze nie migrowałeś do nc+ to chyba możesz dobrać MR w punkcie bez aktywacji, ale najlepiej zadzwoń do punktu i dopytaj, bo trochę było zamieszania, na początku mieli w ogóle nie wydawać tych kart a później pojawiło się info, że karty będą dostępne dla niezmigrowanych, nie wiem na czym w końcu stanęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tej pory WPT za 48 zł. do marca. Wypowiedzenie wysłanie jakoś pod koniec stycznia. Założenia: nie płacić więcej za to samo ( dodatków premium nie oglądam i nie potrzebuję ) i wymiana białego nboxa na mediaboxa. Na początku kilka kiepskich ofert, wysłałem maila z moją propozycją, długa cisza, znowu kilka średnich ofert. W końcu w czwartek i piątek konkrety ( konsul wysłał mi ofertę na maila po rozmowie telefonicznej ) przeanalizowałem i migracja:

 

-umowa na 24 m Comfort+Multi+Extra+ czyli odpowiednik Universe+ ( miałem też prop. na 15 m., ale trochę drożej i w sumie jak się zastanowiłem to dla mnie mała różnica 15 czy 24 )

-5 miesięcy 24,90 + 5 zł mediabox, 19 miesięcy 44,90 + 5 zł mediabox + aktywacja mediabox 49 zł. W sumie średnio przez 24 m 45,73 zł i aktywacja 49 zł= 47,7

 

Wiem pewnie można jeszcze taniej i ugrać brak aktywacji mediaboxa, ale już mi się nie chciało, a założenia kwotowe zrealizowane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi od początku na ofercie i nie chciałem ADB, bo to generuje tylko bezsensowne koszta. Kilku konsultantów z którymi rozmawiałem twierdzi, że od 4 marca w raz z wejściem nowej oferty nie mają możliwości sprzedawania multiroomu na kartach cameleon.

Z tego co napisał kaczor24 wygląda, że raczej mnie oszukują :/

 

Na chwilę obecną zachwalają bardzo nowe dekodery i starają się przedstawić mi taką zmianę jako sukces w negocjacjach :)

Mają dzwonić w tym tygodniu - zobaczymy co się uda jeszcze ugrać, jeśli nie zaczną normalnie rozmawiać to chyba odpuszczę dalsze negocjacje i z nich zrezygnuję.

 

Raz jeszcze dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

A co myślisz o ostatniej ofercie?

Z tego co widzę na forum to od początku marca jest to standardowa oferta, jaką proponują klientom przedłużającym umowę (nie licząc opłaty za MR). Po pierwsze spróbuj dobrać MR przed migracją w punkcie na starych zasadach. Konsultanci od momentu powstania nc+ nigdy nie mieli możliwości wydania MR za 0 zł, jeśli go nie miałeś wcześniej, więc należało go dobrać przed przedłużeniem/migracją. Tak więc jeżeli jest możliwość wzięcia MR dla niezmigrowanych (a chyba jest) to i tak przez telefon tego nie załatwisz.

 

Wracając do ceny, widzę, że większości proponują coś takiego, czyli na pewno można coś jeszcze ugrać :) Jeśli nie na cenie to na dodatkach. W tej chwili masz Superpremium, czyli masz HBO, chcą Ci je zabrać (bo nie można inaczej nazwać dawania go na 5 miesięcy), więc tak jak pisze ircios minimum to HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podskoczę dziś po pracy do punktu i zapytam o mr, nie wiem tylko czy nie jest na to za późno bo umowę mam jeszcze tylko do końca marca i wysłane dawno temu wypowiedzenie.

Co do oferty to chciałem bez hbo (jedynie pelny pakiet c+) w lepszej cenie, niestety wychodzi na to, że cenę mają jedną niezależnie od hbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam obecnie Kompakt HD + MR za 39zł/msc,umowa do końca marca,wypowiedzenie wysłane.W lutym nie padły żadne ciekawe oferty,w marcu natomiast zupełna cisza,dodatkowo widzę zmiany w ofercie.Czy wg.Was możliwe będzie aktualnie uzyskanie pakietu Comfort+ i Ekstra+ w cenie 39,90zł czy trzeba się pogodzić z wiekszą podwyżką?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam obecnie Kompakt HD + MR za 39zł/msc,umowa do końca marca,wypowiedzenie wysłane.W lutym nie padły żadne ciekawe oferty,w marcu natomiast zupełna cisza,dodatkowo widzę zmiany w ofercie.Czy wg.Was możliwe będzie aktualnie uzyskanie pakietu Comfort+ i Ekstra+ w cenie 39,90zł czy trzeba się pogodzić z wiekszą podwyżką?

 

Pozdrawiam,

Pewnie dostaniesz to na klilka miesięcy za 0,a póżniej za ok60? Cięzko teraz coś wywróżyć.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się dopiero w czerwcu ale postanowiłem zasięgnąć języka w punkcie sprzedaży donośnie ewentualnej migracji. Na dzień dzisiejszy moja oferta to comfort+ extra+ premium film& sport, MR + pace 500 na 24 mies. za 89,90 zł przez 5 mies. i 99,90 zł przez pozostałe 19 miesięcy.

Sprzedawca powiedział, żeby się wstrzymać do okresu przedświątecznego, bo być może wtedy coś da się jeszcze pourywać z ceny, a jak i to nie będzie satysfakcjonujące, to wówczas dopiero składać wypowiedzenie.

Coś czuję, że tanio w nc+ to już było po fali krytyki. Teraz zaczną sobie odbijać na tych niezmigrowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda dobranie karty i dekodera do MR, na chwilę (obecną nie mam MR)? Jak są opłaty, formalności?

Jak jesteś w Cyfrze to dodatkowa karta 20 zł miesięcznie i dekoder też 20 zł miesięcznie. Oczywiście płacisz tylko w pierwszym pełnym miesiącu :) Czyli jak masz umowę do końca marca to jeśli Ci się uda dobrać to w marcu nie płacisz a w późniejszych miesiącach płacisz tak jak sobie wynegocjujesz ;)

Może komuś się przyda ta informacja:

Dzwoniłem przed chwilą do APS i dowiedziałem się że jest od zeszłego tygodnia awaria systemu do wydawania kart. Mają to naprawić w nc+. Da się na pewno zostać przy starych kartach.

Zadzwoń do innego APS. Jak było zaraz po fuzji to też w jednych punktach się dało a w innych nie. Najlepiej zadzwoń do takiego, który przed fuzją sprzedawał Cyfrę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał, że nie ma opcji dobrania drugiej karty dla osób będących w nc+. Kolega jest jeszcze w cyfrze :) Nie dziwię Ci się ircios, bo mnóstwo "zorientowanych" osób pisało tu przed zamieszaniem jak będzie i sam do dzisiaj nie wiedziałem jaka jest ostatecznie obowiązująca wersja. Skoro mol2 dobrał to znaczy, że będący jeszcze w cyfrze wciąż mogą dobrać drugą kartę, blokada jest tylko dla osób zmigrowanych do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...