Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Ciekawe czy można migrować na Platynę ma ktoś jakieś informacje?

Kolego może i można ale w tej cenie nie lepiej mieć to co ja mam w syg .... i też ładniej się nazywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

99 pln umowa do 31.10.14

zapewne sporo jeszcze się zmieni do tego czasu :wink:

Polecam z "RedlightHD" to już wydatek 109 ale wizja wspólnego oglądania z żoną ........... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Camel to będzie największa enigma najbliższych kilkunastu miesięcy bo są teraz nawet tacy co po przedłużali umowy i zostają na camelach nawet na 15 miesięcy od marca.

 

Skoro Polsatowi wymiana karta zajęła dobre 3 lata :D

 

Mimo to nadal nie ma konkretnych informacji jaki system będzie na odstrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Czy moglibyście wyrazić opinię na temat oferty - Comfort+, 6x C+, HBO na 6 miesięcy gratis w średniej cenie 46zł. Niestety dekoder bez zmian Sagem i umowa na 15 miesięcy. Migracja z pakietu StartHD

 

Dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Czy moglibyście wyrazić opinię na temat oferty - Comfort+, 6x C+, HBO na 6 miesięcy gratis w średniej cenie 46zł. Niestety dekoder bez zmian Sagem i umowa na 15 miesięcy. Migracja z pakietu StartHD

 

Dziękuję z góry.

 

Mógł byś rozpisać jak będziesz płacił dokładnie? Bo na coś takiego to i ja bym się nawet zgodził, czy proponowali jakieś inne wersje? i czy wysłałeś im wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się uczepili tej średniej. Trzeba pamiętać,że te pieniądze za okres gratisowy zostaną przejedzone lub wydane w jakiś inny sposób. Później będzie lamęt,że tyle trzeba płacić miesięcznie. Bardziej ogarniety abonent będzie już wpłacał dokładną średnią od pierwszego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enceminus - tak, wypowiedzenie zostało wysłane ponieważ mam umowę do końca marca. Wcześniej zanim doszło proponowali mi Comfort + 6xC+ za 55zl miesięcznie. W dnie kiedy otrzymałem smsa, że wypowiedzenie dotarło i umowa zostanie rozwiązana rozdzwonił się telefon - 3 razy próbowali się skontaktować. Pierwsza propozycja była bez HBO, zaproponowali dopiero jak powiedziałem, że jeszcze to przemyślę.

Koszty to 5 miesięcy gratis, a później 10 miesięcy za 69,90 za pakiet i to HBO na pół roku bez opłat. Później muszę telefonicznie wyłączyć bo chyba 25zł będzie kosztowało.

 

@ircios - spokojnie, przy mojej dyscyplinie finansowej będę płacił od pierwszego miesiąca wyliczoną średnią i zorbię nadwyżkę przez 5 miesięcy na poczet przyszłego wyższego abonamentu. Szkoda tylko tego dekodera bo później przemyślałem, że może jednak HDD i nagrywanie by się przydało, ale w tej cenie na pewno by mi nie dali Pace'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem do końca marca umowę (c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb).

 

Teraz podpisałem umowę na 15 miesięcy.

 

Comfort + Extra (dawny Univers) z 6 C+ za 79.90 przez 11 miesięcy , 4 miesięcy 0 zł. średnio 58,60zł.

 

Myślę ze chyba dobra oferta?? (nie chciałem HBO) multi i pace prv500gb zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie do konca umowy 4 miesiace.

Wypowiedzenie jeszcze nie wyslane

 

Na chwile obecna : Optimum HD + C+ + HBO = 85zl/ m-sc

 

Propozycja z LUTEGO : Universe+ C+ + HBO + Cinemax = 105zl

Propozycja z MARCA : Comfort+Extra + C+ + HBO + Cinemax = 1-5m : 99zl potem 109zl

2 Propozycja z MARCA : Comfort+Extra + C+ = 1-5m : 79zl potem 89zl

 

W pakiecie obecnym jak i tym z propozycji : Multiroom + Pace za free

 

@ kaczor24 wyslanarezygnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929 Wypowiedzenie wysłane w styczniu a zarejestrowane pod koniec stycznia (umowa do 31 marca).

Tez miałem propozycje ale najlepsza to Universe+ 6C+ za 74 ZL.

Dziś zadzwoniłem i powiedziałem ze nie chce więcej płacić niż place (c+ optimum hd za 71zł z MR i pace PRV 500gb).

Zaproponowano mi Comfort + Extra (dawny Universe) z 6 C+ za 79.90 przez 11 miesięcy , 4 miesięcy 0 zł. średnio 58,60zł, dlatego po przemyśleniu się zgodziłem żeby przedłużyli mi od 1 kwietnia.

Jest nowa oferta także nie wiem czy moglem więcej ale chyba jest ok ? co sadzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...