Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...przy migracji będzie trzeba wymienić dekodery na nc+ jak ktoś bierze MR...

 

To coś nowego, bo info które mamy dotyczyło innej kwestii.

 

 

Nic nie trzeba wymieniać(jeszcze), ale może się okazać, że po 28.02 nie będzie możliwe dobieranie karty cameleon do MR. Ty już MR masz więc Ciebie ten problem nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo. O MR jest dokładne info od cyfra tv.,że od soboty abonenci z własnym sprzetem lub po c+,chcący dobrać MR,będą musieli przejść na ADB. Karty camela będą dalej wydawane,ale tylko w razie uszkodzenia. Więc kto chce MR z 2 kartami nie powinien już patrzeć mwa koszta i do jutra ogarnąć temat w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są na prawdę jacyś dziwni, wczoraj oferta Universe+/6xCanal+/HBO/MR/2xPace za 79PLN, dzisiaj miał koleś dzwonić a zadzwonił jakiś inny z ofertą tą samą za 109PLN i mówi że taka oferta za 79 była dostępna wczoraj, hahahah śmiech na sali :)

 

Co się dziwisz? Idzie nowe...

Nikt nie powiedział, że każdorazowy kontakt z klientem będzie skutkował obniżeniem ceny, np: -10 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te "nowe" to niby co?

 

"nowe" - mam na myśli dyskusję o dostępności MR (na cameleonach) w marcu...

Może coś jeszcze szykują... Kto wie...

Stara zagrywka konsultantów , "oferta była, ale jej już nie ma"

 

Po części się z Tobą zgadzam...

Ale przyznasz, że pewnie każdy konsul ma jakiś plan do wykonania...i każdy chce (pewnie mają premię), ale nie każdy może dać, jak widać, to czego Abonent chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w tym samym poście napisał "Po dzisiejszym telefonie zaproponowali mi.." A po drugie jakie to ma znaczenie? Odnosiłem się tylko do problemu z camelami od 01.03. Info cyfra.tv dotyczyło braku możliwości dobierania kart a nie braku możliwości migracji z już posiadanymi kartami i stąd info Kolego wlach było inne. Tylko na to zwracałem uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

 

w kwietniu/maju emigruję do nc+, podczas tego procesu i rozmowy z konsultantem zaznaczam, że chciałbym wymienić sagemcom na pace. On to zaznacza w systemie a ja idę do punktu i wymieniam bezpłatnie te dekodery. Karty te, które mam - dwie osobne zostają cały czas u mnie.

Pozostaje jedynie kwestia ustaleń dot. zawartości pakietu - zgadza się? Czy z tytułu wymiany dekodera ponoszę koszty aktywacji? - zapewne tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super bo już się wystraszyłem, że mam tylko czas do weekendu z tymi kartami do MR. Dziękuję za rozwianie wątpliwości. Świetnie, że są jeszcze takie miejsca i osoby, które cierpliwie odpowiadają co jakiś czas na te same pytania różnych nowicjuszy.

 

Dziś dzwonili ale mało interesująca oferta w stosunku do tego co tutaj wyczytałem - jest to zapewne spowodowane faktem, że jeszcze 3 miesiące mam umowę. Mnie się nie spieszy, jestem cierpliwy - czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś dokonałem migracji z umowy z C+ do NC+

Do tej pory miałem umowę na Kompakt+ z dekoderem HD na bezpłatne użytkowanie do 28.02.2014 w cenie 38zł.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane pod koniec stycznia.

Od tej chwili nastąpił zmasowany atak telefoniczny. W smartfonie miałem dodane chyba wszystkie możliwe nr telefonów z DUK do listy z której automatycznie odrzucało połączenia. Dziennie miałem po 15-20 połączeń. Raz na kilka dni decydowałem się na wysłuchanie ofert. Ton w jakim konsultanci oferowali wycofanie wypowiedzenia to temat na osobny wątek (poniżej krytyki).

Zaczęło się od Universe+ w cenie 59zł/18m. Co kilka dni oferta stawała się bardziej atrakcyjna.

25.02.2014 odebrałem telefon od bardzo uprzejmej Pani z DUK z ofertą Universe+/HBO 6m gratis w cenie 39zł. Poprosiłem o 2 dni do namysłu co nie stanowiło dla Pani konsultantki żadnego problemu.

27.02.2014 dobrałem w APSie Multiroom (karta + dek Pace PVR) a tego samego dnia wieczorem przyklepałem migrację telefonicznie: Universe+12m/HBO6m gratis/ Filmbox6m gratis z dekoderami i MR gratis na cały okres umowy w cenie 39zł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...